fax93

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About fax93

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. z Los dla mi6? Jak się sprawuje da się z tego korzystać? Czy jest możliwość wgrania magisk, gcam?
 2. Jak najbardziej polecam, wszystko działa ! Nie masz się czego obawiać, bo bateria super śmiga, a jak coś zawsze możesz wyłączyć aplikacje w tle.
 3. Tłumacząc z Google translate zrozumiałem iż zapraszają osoby do testowania androida 10 w wstępnej wersji i jest wymieniony nasz mi6 Możliwe że jeszcze dostaniemy andka10?
 4. Czy udaje wam się zrobić zdjęcie obiektowi które trochę się porusza(pies) w miarę takie że nie jest zamazane? Bo szczerze opornie ciężko jest zrobić, chyba że są jakieś magiczne ustawienia. Chętnie bym się podszkolił
 5. Coś jest nie tak, te aplikację mam wyłączone w tle itp. a ta apka wykrywa co jakiś czas aplikacje które w teorii nie powinny się wychylać.
 6. Drenuje mi baterie strasznie, zastanawia mnie czemu pokazuje wifi jakby ON a byłem cały dzień poza domem (myśli). Jakieś pomysły? Za bardzo nie chce robić full wipe(aplikacja authenticator-hasla) Oczywiście tel mi 6 9.6.13 Pie
 7. Którą masz wersję od fu24? Podziel się informacją :p
 8. Wszystko działa jak należy, może trzeba zrobić reset.
 9. W nocy zainstalowałem android Pie na mi6, na razie nie widzę nic dziwnego. Jedyny minus bo musiałem wgrywać od nowa mody do gcam :p. A moje pytanie brzmi, jakieś problemy z bateria? Czytałem że ponoć te całe śledzenie aktywności użytkownika spowalnia telefon. Ja tako zachowań nie odczułem.
 10. Ten rusek w garażu robi dobra robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w temacie ostrość łapie mi idealnie na każdej, stockowej oraz gcam, żadnych problemów!
 11. Pitbull tracking focus? Co to za nowy bajer u Alexey?
 12. Trzeba czekać, cierpliwie 2-3tyg, i tak jestem im wdzięczny za taką robotę z tymi modami!
 13. Trzeba czekać, bez wsparcia Alexey nie lecę na żadnego andka 9
 14. A gdy aktualizujesz wersję gcam to wcześniej odinstalowales tą starszą? Bo ja tak miałem, dlatego gdy wyskakuje nowy numerek gcam to starą wersję usuwam przed instalacją kolejnego. Spróbuj może pomoże