Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak zrobię przejscie z MIUIPolsla na Global 8.2.2.0 za pomocą MiFlash uzywajac opcji Clean all and lock to wszystko pojdzie dobrze? Wykonując tą opcję za pomocą fastboot zadziała czy muszę przez EDL?

Jeżeli masz odblokowany bl to pójdzie w fastboot jak nie to edl. Jeżeli chcesz zaznaczyć opcję lock przy flashowaniu to domyślam się że bł odblokowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Infans napisał:


Jeżeli masz odblokowany bl to pójdzie w fastboot jak nie to edl. Jeżeli chcesz zaznaczyć opcję lock przy flashowaniu to domyślam się że bł odblokowany

Tak bootloader odblokowany, chciałem wrócić na oryginalnego globala i zablokować bootloader, więc mogę flash przez fastboot i poprostu wybrac opcje clean all and lock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ciampek napisał:

Zauważyłem dwa bugi u siebie w tym romie, w messengerze codzinnie musze włączać na nowo dymki wiadomości, nie działa również android pay (myślałem ze na globalu będzie śmigać)

Android Pay nie zadziała, jeżeli masz roota i/lub odblokowany bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wendziol napisał:

Rozumiem, że próbowałeś płacić bez nałożonego case? I Android Pay nie ma włączonego oszczędzania baterii itp? NFC włączone, a portfel zmieniony na HCE?

Case był założony, prawdopodobne że przy ostatniej próbie był włączony tryb oszczędzania. Teraz spróbowałem bez case i bez oszczędzania baterii nadal nie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, ciampek napisał:

Case był założony, prawdopodobne że przy ostatniej próbie był włączony tryb oszczędzania. Teraz spróbowałem bez case i bez oszczędzania baterii nadal nie działa .

Ustaw- układ zabezpieczający: mobilny portfel z HCE

U mnie działa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z randomowym rozłączaniem WiFi przy sieci 5Ghz?, tzn. niby ikona cały czas wskazuje podłączenie do sieci ale defacto żadne pakiety nie są odbierane. Po podłączeniu do sieci 2,4Ghz wszystko działa płynnie, nie ma żadnych zwiech. Urządzenie zaktualizowane do Globala 8.2.2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...