Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cofnęli aktualizację? Wczoraj jeszcze mogłem wykonać a dzisiaj już telefon twierdzi, że dostępnych brak aktualizacji. Na oficjalnej stronie MIUI też nie ma - https://en.miui.com/download-326.html

Edit - okazuje się, że to była...beta! https://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5663631&page=2#pid35025662
 

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, mariuszkwapien said:

Cześć dziś dostałem aktualizacje w becie 9.2.15 gdzie częściowo mam ciemny motyw. Nie mogę znaleźć nigdzie w ustawieniach możliwości ewentualnej zmiany lub jakiejś modyfikacji.
Macie może wiedzę jak to ustawienie się nazywa ??
Dzięki

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

To jest wątek o Global Stable. Raczej mało kto używa Bety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żadnych nie ma :rolleyes:
 
https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-6-not-get-official-android-pie-update/
To tyle jeśli chodzi o Pie dla Mi6 :huh:
Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black
 

Oni pokazali już co potrafią kończąc wsparcie dla Mi5 :rolleyes:

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję że ktoś mądrzejszy w temacie się wypowie. Mam mi6 od 7 miesięcy i ciągle śmigam na MIUI global 9.2.2.0. Czytałem, że to najlepsza wersja, więc nie aktualizowałem i w sumie to nie miałem na co narzekać. Tylko teraz widzę, że trochę bateria słabiej trzyma i sporadycznie zdarza się, że aplikacja się wysypie albo złapie laga, więc pomyślałem żeby przywrócić do ustawień fabrycznych. No i pojawia się pytanie, skoro już czyszczę telefon to może warto dokonać aktualizacji? Jest według Was sens czy w nowszych wersjach oprogramowania nie znajdę niczego innego poza zmianami wizualnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag :( prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag  prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 
Da się w 100% ubic apki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2019 o 19:34, simcold napisał:
Dnia 10.03.2019 o 16:33, michals19s napisał:
Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag emoji20.png prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Da się w 100% ubic apki.

Powiedz w jaki sposob ubic apki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

uważam, że właśnie na ostatniej aktualizacji bateria lepiej trzyma - ogólnie aktualizuje na bieżąco co tydzień i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów z powiadomieniami tylko bateria na równych aktualizacjach raz lepiej raz gorzej trzymała - ale nigdy nie zauważyłam jakiś drastycznych zmian ;-) 

niestety nie używam Gcam ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam od dłuższego czasu na Dev i sytuacja jest tak jak koleżanka napisała.
Google Pay mi nie działała bo mam odblokowany bootloader
Cała reszta działa bez zarzutu.
Powiadomienia od ostatniej aktualizacji możesz mieć w stylu miui lub Android i działają poprawnie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...