Jump to content

cahir79

Użytkownicy
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cahir79

  1. Problem pojawia się tylko przy kiepskim świetle. Ucina część, która jest słabo oświetlona. Google Pay niestety dalej nie działa.
  2. Jak wygląda u was robienie zdjęć panoramicznych? Po aktualizacji ta funkcja działa hmmm dziwnie. Obrobiona fotka jest zdecydowanie krótsza niż zasięg robionej panoramy.
  3. No to wracamy do punktu instalacji softu bo nie mam TWRP, a raczej chcę tego uniknąć .
  4. Witam w pierwszym poście Kilka dni temu zrobiłem przesiadkę z Redmi 4 Prime na Mi6. Chciałem skonfigurować płatności i jestem w tym wątku Tytułem wstępu, MIUI wersja Global 9.5, Stabilna, 9.5.8.0 (OCAMIFA), telefon odblokowany. Przy konfigurowaniu płatności kartą klasyka wersji, czyli "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności......... Być może został on zrotowany lub zmodyfikowany w inny sposób". SafetyNet Test oczywiście Faild. CTS profile match: fail. Rozumiem, że najprostsza opcja uruchomienia NFC, to przejście na MIUI Polska. Robiłem to przy Redmi, ale nie ukrywam, że z pewnymi przebojami, a i kilka komunikatów nawet po poprawnie zakończonej instalacji co jakiś czas mi wyskakiwało. Więc nie ukrywam, że do zmiany na MIUI podchodzę trochę jak do jeża... Jestem laikiem, więc proszę o wyrozumiałość. Czy jest opcja, żeby zrobić to na mojej wersji, czyli: uruchomić Magisk bez TWRP (bo go nie mam)? Kilka odpowiedzi wyżej Orjon napisał, że Dzięki
×
×
  • Create New...