Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu często wipe jest zalecany przez nagromadzony cache/dalvik cache i innych śmieci pozostałych po starych aplikacjach/wersji systemu Android. Powiedzmy sobie szczerze - to nie Windows, nie ma tu rejestru, ale czasami jak coś nie działa po aktualizacji to najczęstszą przyczyną jest właśnie dirty flash. Jeśli Wam wszystko działa, to super - tylko się cieszyć. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na android 9 global stable od tygodnia i zauważyłem gorsze działanie gpsa, częściej gubi sygnał albo w ogóle się nie łączy i muszę czasem zrestartować. Podobnie z samym zasięgiem sieci jeżeli chodzi o internet, plus zawsze nie powalał w mojej miejscowości ale ostatnio to tragedia jest ledwo cokolwiek się ładuje, prędkości słabiutkie, dopiero w większym mieście jest lepiej, chociaż zdarza się gubić zasięg. Wcześniej tego nie uświadczyłem, być może po prostu przypadek.

Edytowane przez frugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, corfu85 napisał:

Cześć

Mam problem z mi6 po aktualizacji do 10.4.2 z szybko padającą baterią i restartowaniem się telefonu, czy jest możliwość powrotu do 10.4.1 i jak to zrobić. Dodam jeszcze, że wipe nie pomaga, telefon z polskiej dystrybucji nie odblokowywany.

 

Ściągnij zip i wrzuć przez updater albo w recovery (chyba nazywa się connect with mi phone asisstant czy coś takiego) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również mam. Przedwczoraj wgrałem. Ze zmian jakie zauważyłem, to kilka innych animacji, nieco zmieniony interfejs, dźwięku alarmu oparte na dniach tygodnia, kilka nowych dźwięków powiadomień, możliwość monitorowania ile czasu poświęcamy danym aplikacjom i przydzielania im limitów czasowych, usunięcie obsługi mirroringu przez Chromecasta a także logo niemieckiego SS, wyświetlające się podczas szybkiego ładowania i napis "Superszybkie ładowanie"gdy używamy napięcia 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...