Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kzybu1983 napisał:

Mi chodzi o wersje już zrobioną przez TomaUrbanowicza RES inwert white. Gdzie tarcza pokazana powyżej występuje w odwóconych kolorach...obok baterii zamiast PM/AM jest napis BATERIA tak jak w tej powyżej...i w lewym dolnym rogu jest pomiar kroków dziennych procentowy...zamiast gwiazdki w herbie. Dodatkowo druga tarcza modif w komplecie czyli biała pogrubioną czcionką i stópkami :)

Miałem na myśli moje zadanie, które przed sobą postawiłem :) zieloną sobotę ;)

2 minuty temu, fake4r napisał:

Jeszcze sobie tą 1 zmień w dacie. Chyba ten 202.png albo 201... masz w moim zipie kilka postów wyżej.

Masz rację :) też to dojrzałem. Ale parę minut po moim wgrywaniu zasobów dostałem automatyczną niespodziewankę:


5a070e9ee1294_20171111_15480601.thumb.jpg.0ec96ddd61a456ca78788fff3f7a6fbd.jpg

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Przeorganizowałem 2 post: 

W ten sposób będzie chyba najbardziej przejrzysty. Mam prośbę o fotki z 3 tarczy które zamieściłem (2 wersje invert). Ja nie mam na razie jak sprawdzić. 

A może takie coś jeszcze zrobić? :D
Czy to zadziała na całej tarczy?
Znaczy się źle się wyraziłem... Czy nie będzie jakiejś kolizji przy wprowadzonym tu 0%, a tarczkami dla dalszych procentów...? Co prawda w miejscu gdzie tu jest AM PM wyświetlać się powinien napis "BATERIA" no ale ... ;)

013.png.0270f02cb53d81ca22aa2ed808c698f2.png

Edytowane przez Orkanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Orkanus napisał:

A może takie coś jeszcze zrobić? :D
Czy to zadziała na całej tarczy?
Znaczy się źle się wyraziłem... Czy nie będzie jakiejś kolizji przy wprowadzonym tu 0%, a tarczkami dla dalszych procentów...? Co prawda w miejscu gdzie tu jest AM PM wyświetlać się powinien napis "BATERIA" no ale ... ;)

 

Invert z bateriią w tytule jest właśnie taki, tylko czekam na fotki. Ściągnij, wrzuć i zrób fotkę.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Invert z bateriią w tytule jest właśni taki, tylko czekam na fotki. Ściągnij, wrzuć i zrób fotkę.

MrTomi-03-inv-battery.res

 MrTomi-03-inv-battery.thumb.jpg.61a742f3d29d43fbd0b22a2a450ef312.jpg

Zdjęcie nie najlepsze ale pokazuje co trzeba :) 

Zmieniłem cel w Mi Fit, żeby było szybciej. Mamy 10% dziennej porcji kroków ;)

5a0724ed458be_20171111_17244201_10_procent.thumb.jpg.2afbc201136f182e5cae3195cafdbb4a.jpg

Edytowane przez Orkanus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Ja bym jeszcze dołożył kropkę pod miesiącach (jak jest wersji white). 

Bardziej był bym za kreską pomiędzy miesiącem a dniem.

 

4 minuty temu, xiar napisał:

Gdyby jeszcze udało zamoenić się miesiąc z dniem, to będzie ideał. Oczywiście wielki szacun za wykonaną pracę.

Jakby się udało to by było super...brakuje mi już do pełnego szczęścia tylko tego.

Edytowane przez kzybu1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Ja bym jeszcze dołożył kropkę pod miesiącach (jak jest wersji white). 

Może i rzeczywiście data była by bardziej czytelna...

W tarczy powyżej widać jeszcze opis MIESIĄC...DZIEŃ

Ja u Siebie mam MIES DNI

Jak bedziesz TomUrbanowicz przy okazji coś modyfikował możesz zmienić i wrzucić jako official Twojej wersji.

Edytowane przez kzybu1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzybu1983 napisał:

Mi chodzi o wersje już zrobioną przez TomaUrbanowicza RES inwert white. Gdzie tarcza pokazana powyżej występuje w odwóconych kolorach...obok baterii zamiast PM/AM jest napis BATERIA tak jak w tej powyżej...i w lewym dolnym rogu jest pomiar kroków dziennych procentowy...zamiast gwiazdki w herbie. Wszystko w standardowych kolorach oprócz symbolu bateryjki.

Dodatkowo druga tarcza modif w komplecie czyli biała pogrubioną czcionką i stópkami :). Może za dużo wymyślam ale zegarek w tym zestawieniu jest wyj....y w kosmos.

takie rzeczy to dużo kosztują ;) szefa zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BALezniak napisał:

Helpmi, nie działa mi gadgetbrige po wgraniu nowego oprogramowania, nie widzi bipa, łączy i łączy i nic. Oszaleję zaraz. Ma ktoś jakieś pomysły jak go zmusić?

A Mi Fit go widzi? Połączony jest z MF?
Jeśli tak, to rozłącz z Mi Fit - wiadomo.

Jeśli się łączy z GB to ok. Jeśli nie to zerknij czy zegarek jest sparowany w opcjach Bluetooth. Jeśli nie, to wyszukaj i sparuj. W razie potrzeby wyłącz i włącz zegarek oraz wyłącz i włącz połączenie BT.

Potem spróbuj się połączyć przez GadgetBridge.

Powinno zadziałać... U mnie działało w podobnej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...