BALezniak

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About BALezniak

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem od kiedy, od kilku tygodni chyba (a raczej od momentu wersji 16) zegarek sfiksował i źle nalicza kroki. Krok mam zdefiniowany na 75 cm. Przykład: mam dziś zrobiony szybki marsz (rejestracja jako spacer) 8km, a kroków raptem do tej pory 8168 (z czego gdy zaczynałam trening było ok 750). Oprogramowanie zaktualizowane już jakiś czas temu, podłączyłam się na oryginalną apkę, tak by mi poustawiało wszystko. Czy jest jakaś funkcja zaszyta, której nie widzę, żeby to naprawić i poprawnie skalibrować?
 2. Fake4r dziękuję za instrukcję w wątku o oprogramowaniu. Teraz pytanie, zegarek kupowany na Gearbest, ponad rok temu. Napisałam, jestem w trakcie procesu reklamacji, proponują częściowy zwrot kosztów. Jak to wygląda, bo nie mogę się doczytać, macie jakieś doświadczenia. Refundacja 10$ starczy na klej. Ale czy nie tam u nich lepszych warunków, czy po roku nic już nie przysługuje, czy walczyć o więcej? Zaproponowana kwota to 1/6 wartości nowego (25% z mojej pierwotnej ceny), ale jeśli nie ma gwarancji/rękojmi to i tak więcej niż nic. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie?
 3. Dokładnie po roku intensywnego używania, chyba już nie jest to IP67 :-( Działa nadal, tylko... Naprawiać? Kupić nowy? Kupić coś lepszego? Kocham go za baterię, prostotę, niektóre funkcje mogłyby być lepsze, ten nabyłam w śmiesznej cenie w promocji, której absolutnie nic nie pobije. Smutek :-(
 4. Czyli niepotrzebnie edytowałam mój post z 27, bo dotyczył dokładnie tego samego problemu, najpierw zauważyłam, że nie działa mi zliczanie kroków, potem pulsometr. Ja zrobiłam factory reset, bo włącz/wyłącz nie działało, potem znów nie chciał mnie podłączyć, w końcu ruszył. Jak to możliwe, że taka zwiecha u większej grupy, wirus jakiś czy inna przypadłość??
 5. Edytuję, problem z krokami rozwiązałam - połaczył się ładnie z gb i ozył. W ogóle cos mu się pozajaczkowało, bo nie mierzył pulsu, kroków itd. Pytanie - do czego służą etykiety zachowań?
 6. Tak, od początku od Tomiego. Gdyby nie on nie kupiłabym czegoś z chińskim językiem, a ponad pół roku temu jak kupowałam były tylko chińskie wersje. Oprogramowanie w poprzedniej wersji (poprzedniej czyli jakieś dwie wersje przed 26) ciagle u mnie był problem z rozłączaniem, np godz. 23 i nagle zegarek mnie budził, bo wibruje rozłączony i po milion razy pytał, czy połączyć na nowo. Od 26 to bajka. Chyba dlatego nie aktualizuję, bo mi dobrze działa, mam swoją tarczę i nie chce mi się
 7. To jest problem stary po stronie chyba aplikacji. Zobacz na moje wczesne wpisy, też na to narzekałam. Problem prezentacji z tego co pamiętam nie występuje, gdy wybierasz 30m lub wszystko - wtedy nie ma dni tygodnia. Ja jestem ciekawa, czy po zmianie czasu na letni znów powróci problem z godziną - na czasie letnim nie rejestrowało w aplikacji dwóch następujących po sobie treningów, jeśli następowały po sobie w czasie krótszym niż 1 godzina. Problem zniknął przy zmianie czasu, ale licho wie czy naprawiony czy przypadek, że cos w aplikacji kolidowało z czasem letnim, a na zimowym jest ok. A tak szczerze mówiąc odkąd znalazłam tarczę idealną zatrzymałam się na wersji 1.0.26 i nie aktualizuję. Zegarek trzyma idealnie, na tej wersji nigdy nie zerwał mi połączenia, ładowałam 18 dni temu i mam jeszcze 60%. Powiadomienia działają jak trzeba. No cudo. Jedyne co mi przeszkadza to pasek - mam uczulenie i muszę nabyć jakiś bardziej przewiewny. Więc jak ktoś ma jakieś linki do polecanych akcesoriów będę wdzięczna.
 8. A mi się zegarek nie chce połączyć z tym Mifit oprogramowanie Toma ostatnie stabilne. Wczoraj cały wieczór burczał czy połączyć, potwierdzałam i tak w kółko... Odinstalowałam i zastanawiam się czy wracać do starszej wersji Mifita...
 9. Dziękuję, pytanie czy bez automatycznej aktualizacji?
 10. Ja mam notify wersję pro. W notify nie działa mi dobrze zaczytywanie treningów, ostatni mam z 29 listopada i dalej nie idzie wymusić, żeby coś zgrał. A i tak zgrywa co piąty może. Nie działa prawidłowo wyliczanie BMR, kcal, kroki z kosmosu - mam wyniki w niektórych dniach po 100tys. Jestem aktywna ale nie aż tak. Rejestruje dodatkowe nierejestrowane w zegarku treningi. Przy synchronizacji ze Stravą zawsze wyrzuca błąd, a zresztą synchronizować dane z kosmosu... Dobrze działa wgrywanie plików custom w nowej wersji, biny wgrywa bez problemu. Ma edycję treningów. Powiadomienia chodzą ok. Ale błędy wyżej opisane całkowicie dyskwalifikują go jako apkę do dobrego śledzenia aktywności i analizy treningów. Mifit jaki jest wie tu każdy, w aktywnościach ma przestawione dni tygodnia i brak możliwości modyfikacji treningów (a przynajmniej ja jeszcze nie odkryłam jak to zrobić poza usunięciem) ale przynajmniej na ten moment wszystko ładnie zgrywa i podlicza. I żeby nie być gołosłowną poniżej dziwny trening dodany z kosmosu, chciałabym treningami palić tyle kalorii ile podaje... No ale 15tys. puls to chyba zawał gwarantowany
 11. No kurcze nie działa dalej Co więcej przestała mi działać podmiana bin... Ale za to nowy notify do wgrywania MIODZIO!!! A już byłam strasznie zła, że nie działa nic, a tu taka miła niespodzianka. Czy notify pobiera wam wszystkie treningi? U mnie stara wersja kiepsko, co 5 może sam wskakiwał, denerwujące. Ciekawe jak w nowej wersji będzie. Woyto, tarcza super tylko nie wiem dlaczego w prawym dolnym rogu nie mam temperatury, to się po jakimś czasie pokazuje?
 12. Odpowie pani W notify ostatnia zakładka NARZĘDZIA, z menu tej zakładki wybierasz opcję Aktualizuj oprogramowanie sprzętowe Amazfita, a potem Custom firmware. Dalej sobie poradzisz. Natomiast przy pomocy mifita jeśli tarcza o którą Ci chodzi to bin, wygrywasz dowolną tarczę bin z mifita, ta czynność powoduje powstanie folderu Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_face w którym znajduje się plik o bardzo długiej nazwie np. 9098940e097cf25a971fc917630a6ac2.bin Podmieniasz ten plik na wybrany przez siebie bin, nadając mu nazwę jaka do tej pory funkcjonowała w tym folderze. Gotowe. Było to już tu opisane, więc jeśli coś niejasno opisałam poszukaj.
 13. Mi fit 7 Tom wymusił mi aktualizację fw, dałoby się to wyłączyć?
 14. Omni7, tu masz zmianę res dla opornych Gdzieś doczytałam, że od 59 wersji możliwa jest modyfikacja treningu. Jeśli to prawda to super. Czasem moje spacery i biegi zapomnę wyłączyć i wczoraj np. spostrzegłam się w pozycji horyzontalnej na kanapie przed tv, że nadal biegam... A jakby jeszcze dodali czwartki i wyprostowali sprawę z dniami przesuniętymi to byłoby miodzio
 15. Tom, troszkę dorzuciłam. Odnośnie modyfikacji - udało się i mam moją ulubioną tarczę. W sumie było to bardzo proste, chociaż przyznaję, że 10 razy oglądałam tutorial na YouTube co i jak po kolei. No ale jak się robi coś pierwszy raz to i głupia kropka we wpisie potrafi namieszać. Przy okazji zaliczyłam zawał - zegarek miał 10% i ciągle pokazywał błąd metadanych i nic nie mogłam wgrać. Naładowanie rozwiązało problem. To taka wskazówka dla kompletnych laików Dukke, fajna ta tarcza z km i bucikami. Zdobądź koniecznie bina.