Jump to content

msz38

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

msz38's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Na pewno poprawiła wykrywanie ruchu nadgarstka. Wreszcie jest jak powinno być od początku, czyli ruch nadgarstkiem i się pojawia. Dotychczas było "oszczędnościowe" ruch nadgarstkiem i ruch ręką w określonej płaszczyźnie. Regularnie nie działało w pozycji leżącej albo siedzącej. To mnie doprowadzało do szału. Więc dobrze że poprawili
 2. Na ostatnim sofcie 1.0.5.66 etykiety bardzo pomagają
 3. Ostatnio zrobiłem update do nowego softu z jakiegoś starożytnego , i muszę powiedzieć, że bardzo poprawiło się naliczanie kroków. Bateria ok.
 4. Dzięki @tomurbanowicz za tą wersje MIfit bez wymuszanej aktualizacji. Dzięki temu nie mam problemu z baterią. Super. Polecam wszystkim.
 5. Przepraszam - jeszcze jedno pytanie: czy da sie zmienić okres przypomnienia o bezczynnosci? Domyślnie jest godzina, da się skrócić ten czas?
 6. U was też tak fatalnie zlicza kroki? U mnie zlicza praktycznie połowę. Da się to jakoś zmodyfikować czy trzeba mnożyć x 2?
 7. 2 dzień z Bipem. I problem. Źle zlicza kroki. I jak piszę źle, to jest naprawdę źle. Bardzo precyzyjny Fitbit ZIP pokazuje wartości praktycznie dwukrotnie większe. Ja rozumiem pomyłka 5-15% przy tej technologii, ale zaniżanie o połowę to naprawdę przegięcie. Da się. Polecam wątek z modyfikacjami.
 8. To byłoby bardzo miło, nie ma nic bardziej wkurzającego niż niechciane aktualizacje. Tym bardziej jak przestają działać tłumaczenia.
 9. Witam wszystkich. Jak wyłączyć auto aktualizację zegarka w Mi Fit?
×
×
 • Create New...