backlit

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About backlit

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/14/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2
 1. backlit

  MiFit 3.0

  Tak przy okazji. Jest jakas opcja żeby obsługiwać polskie znaki na wyświetlaczu opaski (kontakty)? Rosjanie chyba jakoś ograneli temat.....
 2. backlit

  MiFit 3.0

  Bardziej odznaczyłbym opcje : Profil - Ustawienia -> Pokaz status na pasku powiadomień - to powoduje, że jak opaska się połączy ponownie (np po wyjściu z zasięgu) pojawia się wibracja i ikonka z logo MI.
 3. backlit

  MiFit 3.0

  Osobiście przeszedłem z oryginału 3.02 z google play na tego moda i wszystko jest ok (wcześniej dla wyświetlania nazw kontaktów wymuszałem język apki na angielski) . Zaktualizował firmware opaski, statystyki zaciągło po zalogowaniu. Przy pierwszym parowaniu miał jakiś mały problem ale za drugim razem było ok. Ogólnie polecam mod-a. P.S. konfiguracja powiadomień aplikacji itp przeszły bez powtórnego ustawiania.
 4. backlit

  Stały VPN

  Z racji, ze chciałbym cały ruch internetowy puścić przez swojego VPN-a z automatu na stałe (bez dodatkowej aplikacji) pytanie jak to skonfigurować takie rozwiązanie na MIUI. W ustawieniach dodatkowych VPN jest ta opcja pod nazwą stały VPN (z opisem do czego służy) jednak nie można nic wybrać mimo prawidłowo dodanych kilku serwerach. Jak to prawidłowo uruchomić ? Czy ta opcja w ogóle działa ? P.S. używam najnowszej wersji MIUI 6.9.1 na RN2
 5. Nie bardzo. Telefon sam się włączył o danej ustawionej godzinie w harmonogramie. A znasz tą kombinację i wiesz w jakim celu wprowadzać tel w ten tryb ?
 6. Dziś po włączeniu telefonu znikły mi ikony programów doinstalowanych oraz napis w lewym dolnym ekranie „Tryb awaryjny”. Pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce. Po restarcie wszystko wróciło do normy. Jakieś pomysły cóż to takiego ?
 7. Ale jak to ma się do : STEPS (MIUI 7 CHINA BETA ROM ONLY):1.SKIP STEP 1 (DONT FLASH AND FOLLOW THE REST Jak rozumiem, miui polska bazuje na chińskiej wersji rozwojowej - w opisie żadnych uwag odnośnie wersji powyżej 5.11.* dlatego pytałem czy fizycznie ktoś testował. Sam bym sprawdził ale póki co przez nieuwagę telefon zostawiłem w aucie w garażu i jakoś nie chce mi się w tą pogodę dylać po niego...
 8. Czy ktoś już testował xposed na polskim MIUI 5.11.12 z poprzedniego postu?
 9. Tym razem obyło sie wyjątkowo bez VAT-u co mnie bardzo ucieszyło
 10. Z racji, że dziś mam już telefon z dostarczeniu (więc wieczorem będzie zabawa) pytanko o wgrywanie rom-u MiuiPolska. Telefon będzie z chińskim syfem multilang od Goldiego (ma aplikacje updater z tego co się dowiedziałem od innych użytkowników). Czy wgrywając soft przez updater i potem pełny wipe pozbędę wszystkich śmieci po poprzednim romie? Czy może jest inna metoda ? Dodatkowo czy zmienialiście oryginalne recovery ? Jeśli tak to na jakie i jaka metodą ? Z góry dzięki za odpowiedźi.
 11. Ja wprawdzie telefonu jeszcze nie mam (aktualnie w doręczeniu ale myślę, ze na dniach będzie w moich rękach) ale zbieram już wszystko co mi potrzebne i plik z ROM-em MIUIPolska_hermes_5.8.27_v7-5.0 mam ściągnięty (suma kontrolna: d4ac011dcda29e7a02d10bb686efda95). Znikł z uwagi na błędy czy z innych przyczyn ?
 12. No ja mam niewesołe doświadczenia z WER ZABRZE. 5/5 płaciłem VAT (tyczy się telefonów). Inna elektronika obyła się bez dodatkowych opłat. Wniosek z mojego punktu widzenia: trzeba od razu wliczyć sobie VAT do założonej ceny telefonu żeby potem nie być rozczarowanym i liczyć, ze przejdzie bez opłat.
 13. Witam wszystkich (pierwszy post na forum). Jestem na etapie wyboru telefonu. Podło na Xiaomi Redmi Note 2 (wersja 16 GB). Na Alieexpess wpadła mi w oko oferta http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/32419958823.html Co sadzicie o tym sprzedawcy ? Ze względu na wysyłkę na raty DHL-em omijany jest VAT w Polsce. U mnie paczki dostarczane przez pocztę (WERZABRZE) zawsze kończyły się płaceniem Vat-u (a klika telefonów już mam za sobą sprowadzonych) więc albo pech albo prawidłowość (ale statystyka w moim przypadku mocno nie korzystna). Z góry dzięki za odpowiedzi. Edit: ostatecznie zdecydowałem się na zamówienie u Goldway-a. VAT zapewne mnie trafi ale zdecydowałem się za zakup z pewnego źródła. Wysyłka ma być na dniach.