Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, geforc napisał:

Kurde panowie, ja jeszcze nie kupiłem swojego w gen1 a tutaj już gen2 i widzę że dużo lepszy i cena niewiele większa ;]

Ja kupiłem chwilę przed premierą Gen2, mogłem jeszcze anulować zamówienie, ale zostawiłem. Dałem 270$, więc wydaje mi się, że nie warto dopłacać do nowego modelu - mopowanie i tak mi się nie przyda, bo mam dywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tomasz_pb napisał:

Ale chyba jak założysz nakładkę mopującą, to nie wjeżdża na dywany? Inaczej to trochę bez sensu, że trzeba dywany zwijać?

Nie wiem, ale to kolejna rzecz o której trzeba myśleć. Raz założyć, raz zdjąć, a tak masz ustawiony harmonogram i działa wszystko już niezależnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem swój odkurzacz. Udało mi się go kupić na GB za 280$ z przesyłką Priority Line w cenie. 10.09 pojawiła się pierwsza informacja o trackingu, a dzisiaj DPD dostarczyło mi sprzęt. Nie było żadnych dodatkowych opłat.
Jako lokalizację wybrałem Mainland China i zsynchronizowałem strefę czasową na Europe /Warsaw. Mi home w wersji 4.3.11. Jak na razie wszystko gra.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z aktualizacją firmware

Mam w ustawieniach:

Locale: Mainland China

Language:English

Wersja aplikacji: 4.3.11

Natomiast kiedy chcę zaktualizować firmware z wersji 3.3.6_003062 do 3.3.9_003077 jest problem. 

Mam ustawionego lektora po angielsku, I mówi, "preupdating after the vacuum is only  20% charge ... "

Ale zarówno telefon jak i odkurzacz są naładowane powyżej 90%, więc nie rozumiem dlaczego update firmware się nie udaje, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Dodatkowo chciałbym zapytać czy ustawiał ktoś z was rozpoczęcie pracy odkurzacza komentarzem?

Podczas wypowiadania" Start robot vacuum" w aplikacji wyświetlają mi się chińskie znaczki, ale nie mam pojęcia co to może oznaczać, a później nie ma żadnej opcji która by pozwalała uaktywnić odkurzacza wypowiedzianymi wcześniej słowami.

Proszę o pomoc

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mar76ek napisał:

Żeby zaktualizować oprogramowanie w odkurzaczu musi on być połączony z bazą.
Ja nie miałem żadnych problemów.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Nie wpadłem na to :?

Dziękuje!

W takim razie zostało pytanie odnośnie uruchamiania według komendy, czy ktoś ustawiał może taki sposób uruchamiania odkurzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem od niedawna Xiaomi Vacuum

pytanie dość dziwne ale nie znalazłem odp czy baza musi być cały czas podłączona do prądu ?? i czy odkurzacz automatycznie wyłącza się (przechodzi w tryb czuwania ) czy trzeba go wyłączać??

przeszukałem i nie mogę znaleźć odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo powiem coś o zamiatarce z sześcioma skrzydłami. Jest dłuższa o pół centymetra, bardziej sztywna i częściej się zatrzymuje o nogi, potrafi mi przesunąć wycieraczke z przedpokoju do pokoju, szybciej się zużywa. Można powiedzieć, że działa. Ale mając jeszcze dwie oryginalne to musze je wykorzystać.

 

Szczotka po dwóch tygodniach.

 

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

7c86a6fc21f122b8e1cdc818d46c478d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam problem ze sparowaniem odkurzacza z telefonem (redmi 3s) aplikacja posiada przyznane wszystkie uprawnienia a mimo tego prosi o lokalizacje. Odkurzacz był sparowany ale z inną siecią wifi, po resecie nie mogę sparować

Chyba moja przeglądarka nie potrafi wrzucić zdjęć na forom -,-

Wklejam link ze screena https://1drv.ms/i/s!Ahb-uWd1-99uwH8cUQ-Dbs4x79J-

Pozdrawiam, 

Dawid

Edytowane przez pindlu94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podzielę się swoim problemem. Wróciłem z urlopu i mam problem z MiHome. W aplikacji mam dwa urządzenia, odkurzacz i repeater od Xiaomi. W tej chwili oba pokazują, że są offline, przez co nie mogę odpalić odkurzacza z poziomu aplikacji. Jest to o tyle dziwne, ponieważ do repeatera mogę się połączyć przez wifi i normalnie działa. Natomiast w aplikacji cały czas pokazuje offline. Przeinstalowałem aplikacje, restartowałem odkurzacz ale nadal nic.

Ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, athlon123 napisał:

witam

mam pytanie czy kupujac tutaj

http://allegro.pl/xiaomi-mi-robot-odkurzacz-automat-z-polski-24h-i6867119668.html??utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

będzie to oryginał czy jakaś podróbka (chyba ze jakiś inny sklep wybrać)

Pozdrawiam

Ja tu kupiłem. Wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

przekopałem calutki wątek, poczytałem inne fora - ale nadal nie mam rozwiązania dla następującego problemu

zakupiłem Mija, odpaliłem w domku próbując wyszukać ją za pomocą huawei p9 (Andek 7), czy to stara appka czy tez już zaktualizowana, czy tylko wifi czy też BT

za żadnego boga nie widział odkurzacza (czy automatycznie czy ręcznie dokładany). Restarty wifi na Mija, na routerze, komórka też restartowana i nic. Sieć zabezpieczona odpowiednio i na 2,4GHz. W środku nocy, w desperacji ;) , wziąłem tele żony (nomen omen Xiaomi Mi3s) i po kilku minutach miałem zainstalowaną Miję

Czyli odkurzacz jest sprawny, sieć też - tylko Huawei ma problem.

Pomysły? Ktoś Coś?

ps. udostępniłem z komórki żony odkurzacz, ale nie mogę zarządzać czyli rozwiązanie mało wygodne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jaq71 napisał:

Cześć!

przekopałem calutki wątek, poczytałem inne fora - ale nadal nie mam rozwiązania dla następującego problemu

zakupiłem Mija, odpaliłem w domku próbując wyszukać ją za pomocą huawei p9 (Andek 7), czy to stara appka czy tez już zaktualizowana, czy tylko wifi czy też BT

za żadnego boga nie widział odkurzacza (czy automatycznie czy ręcznie dokładany). Restarty wifi na Mija, na routerze, komórka też restartowana i nic. Sieć zabezpieczona odpowiednio i na 2,4GHz. W środku nocy, w desperacji ;) , wziąłem tele żony (nomen omen Xiaomi Mi3s) i po kilku minutach miałem zainstalowaną Miję

Czyli odkurzacz jest sprawny, sieć też - tylko Huawei ma problem.

Pomysły? Ktoś Coś?

ps. udostępniłem z komórki żony odkurzacz, ale nie mogę zarządzać czyli rozwiązanie mało wygodne.

 

Wybrałeś serwer Mainland China?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...