Jump to content

Jarxinho

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Jarxinho's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie wpadłem na to Dziękuje! W takim razie zostało pytanie odnośnie uruchamiania według komendy, czy ktoś ustawiał może taki sposób uruchamiania odkurzacza?
 2. Witam Mam problem z aktualizacją firmware Mam w ustawieniach: Locale: Mainland China Language:English Wersja aplikacji: 4.3.11 Natomiast kiedy chcę zaktualizować firmware z wersji 3.3.6_003062 do 3.3.9_003077 jest problem. Mam ustawionego lektora po angielsku, I mówi, "preupdating after the vacuum is only 20% charge ... " Ale zarówno telefon jak i odkurzacz są naładowane powyżej 90%, więc nie rozumiem dlaczego update firmware się nie udaje, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem? Dodatkowo chciałbym zapytać czy ustawiał ktoś z was rozpoczęcie pracy odkurzacza komentarzem? Podczas wypowiadania" Start robot vacuum" w aplikacji wyświetlają mi się chińskie znaczki, ale nie mam pojęcia co to może oznaczać, a później nie ma żadnej opcji która by pozwalała uaktywnić odkurzacza wypowiedzianymi wcześniej słowami. Proszę o pomoc Łączę pozdrowienia
 3. Cześć, Mam problem z odblokowaniem bootloadera. Model telefonu: Xiaomi Mi5 Wypełniłem informacje. Mam 100 punktów. Otrzymałem zgodę na odblokowanie bootloadera. Zalogowałem się na telefonie na moim koncie xiaomi na które otrzymałem zgodę. Uruchamiam program MiFlashUnlock na komputerze, jednakże weryfikacja zostaje przerwana na 50%. Nadmienię, iż wnioskowałem o zgodę na odblokowanie bootloadera na innym telefonie ( nie xiaomi) ponieważ wcześniej nie miałem karty nano sim. Próbowałem przyciąć starą kartę, jednakże była ona starego typu i mimo przycięcia na maksa plastikowych elementów nadal była za duża. Musiałem wyrobić nową kartę u operatora ( Numer oczywiście pozostał niezmienny). Teraz jak już wcześniej wspomniałem weryfikacja przez MiFlashUnlock staje na 50% . Czy ktoś z wam spotkał się z podobnym problemem? Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Komunikat jest nieadekwatny, bo jestem zalogowany na właściwym koncie. Proszę o pomoc. Żeby nie być gołosłownym:
×
×
 • Create New...