Jump to content

Fanek

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Blackberry Priv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fanek's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. @mulat czyli powinno działać na jednym i na drugim tak? Ale docelowo i tak zostaniesz na ovh na stałe?
 2. Masz pewnie te same problemy co jak w ubiegłym roku, przeczytaj tą strone od samej góry, mój post. Apke hosts go mam na starym tel zainstalowaną kiedyś kiedyś .
 3. Dzięki mulat, wszystko działa, poszło! Lukcinek działa.
 4. Dzięki za info, zauważyłem że dziś radio nie gra.
 5. I u mnie również, na początku nie było tego problemu pojawił się po jakimś czasie. Czy może chodzić o ciemne gdzieniegdzie fugi między płytkami że rozpoznaje to jako przepaść? jak myślicie
 6. Tak samo mam jak Ty, ale mówie na telefonie i tablecie mi nie działa, działa tylko na drugim tel. Na nim ustawiłem stacje i ładują się teraz na każdym urządzeniu. Mimo że host działa tylko na jednym tel. Zobacz na innym tel/ tablecie, już na pamięć znam te adresy tyle się nawpisywałem XD edit: acha jeśli używasz innej apki VPN to może powodować też problem.
 7. Mam apke na 3 urządzeniach android i na jednym działa host, na pozostałych 2 nie. Nie wiem o co chodzi, zobacz na innych tel może w końcu trafisz
 8. O cholera udało się! ja robiłem tak że z listy dodawałem serduszko i za każdym razem wyskakuje błąd "żądanie nie powiodło się. Sprawdz działanie sieci" . Dodałem teraz i przełaczałem strzałkami w bok na playerze i faktycznie dodały się do ulubionych! Ja to nawet dodaje na jednym tel, a główną apke mam na drugim tel (na którym nie działa mi ten HOSTS GO). Wyświetla się teraz że gra chińskie radio na playerze (ikonka chińska stacji) ale leci polska muzyka dzięki wielkie! Jeśli można wspomóc projekt chętnie dorzuce
 9. Wszystko dokładnie tak robie i Mi home tam gdzie są stacje widze polskie na liście ale dostaje komunikat "żądanie nie powiodło się. Sprawdz działanie sieci" DNS nie zmieniam, tylko w HOSTS GO zaznaczam na ON. @mulat Mi Home przypięty na serwer CN - to nie ma znaczenia? @Mi Ri w HOSTS GO zanzacz DNS na ON i wtedy powinny pojawić się stacje, tylko ciekawe czy też dostaniesz błąd "żądanie nie powiodło się. Sprawdz działanie sieci"
 10. Sprawdziłem na 3 urzadzeniach android i na jednym w końcu udało mi się aby wyświetlała się strona http://api.ximalaya.com Na pozostałych dwóch jest ten kod error, nie wiem czemu. Ale Xiaomi mod 7.13.709 i przy wchodzeniu w radio wyskakuje błąd "żądanie nie powiodło się. Spradz działanie sieci" w drugiej zakładce jest lista ze stacjami uruchamiają się, ale gdy próbuje dodać dodaje się pod chińską stacją (ikonka z opisem krzaczki). Wyłączam hosta i nie zapamietuja się polskie tylko chińskie 😕 W Hosts go włączone Hosta change switch i DNS na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 Czy jest to znany problem? da się to zrobić w jakiś inny sposób? Patrzyłem na ruterze TP-Link Archer A8 i gdy próbuje tam zmienić DNS i tak korzysta z DNS prowidera, wyciągnąłem jeszcze jakiś stary Tp link router sprzed 10 lat ale to samo - idzie po DNS prowidera. HELP pls edit: "żądanie nie powiodło się. Spradz działanie sieci" za każdym razem wyskakuje gdy jest włączony HOSTS GO, gdy wyłącze nie wyskakuje, ale są wtedy tylko chińskie stacje na liście
 11. Mam to samo co Mi Ri, Hosts Go startuje i zaraz przechodzi sam na przycisk STOP. Jak wchodze na strone http://api.ximalaya.com mam ten sam komunikat. Spróbuje jeszcze raz zainstalować Hosts Go, jeśli to nie pomoże co jeszcze można spróbować? @wojkor a jak u Ciebie?
 12. Ale adres to nadal 130.162.33.218 czy inny? Gdy w Host Go wpisuje to i biore start to zaraz przełącza się samo na STOP. "Nie widać stacji: po starcie aplikacji Hosts Go wejdź w telefonie na stronę http://api.ximalaya.com - powinna wyświetlić się strona główna http://mi-radio.tk, jeżeli tak się nie dzieje aplikacja Hosts Go jest źle skonfigurowana. Bez tego kroku nie uda się dodać stacji radiowych, wróć do punktu 1 konfiguracji." Strona http://mi-radio.tk nie wyświetla się wyskakuej error code app ket misssing or empty. Mulat czy mógłbyś sprawdzić proszę jeszcze raz?
 13. Ale zarówno na wyświetlaczu jak i na apce w tel masz te 25 i 50 tak? nie pamiętam czy jest jakiś reset urządzenia.. z tyłu jakiś przycisk był i chyba jakaś kombinacja, ale nie moge sobie przypomnieć w tej chwili co to robiło.. musiałbyś zerknąć do manuala. A gdzie kupowałeś z ciekawości?
 14. Nowa wersja 2S z wyświetlaczem oled https://www.gearbest.com/air-purifier/pp_1128423.html?vip=3418716&gclid=EAIaIQobChMI9-S3y_PN1wIVCJubCh368wGjEAEYASAAEgLWwfD_BwE Fishermanpl - ja mam Pro, po ostatniej aktualizacji jest wszystko OK, a na pewno nie masz stałych takich wartości w domu? :D Otwórz okno na test, z tyłu masz czujnik laserowy tylko trzeba klapke taką małą otworzyć, może to jeszcze sprawdź czy nie ma tam coś.
×
×
 • Create New...