Jump to content

Mi Band 2

Menntu

Recommended Posts

W MiFit 2.2.11 pojawiły się jakieś etykiety zachowania, wiecie z czym to się je? Chwilowo dałem opaskę żonie i nie mogę tego sprawdzić. Pływania tam nie ma ale jest "Użytkownika" i tam można coś sobie stworzyć.

Screenshot_2017-01-16-21-13-57-891_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2017-01-16-20-17-56-788_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2017-01-16-21-19-07-747_com.xiaomi.hm.health.png

Dodatkowo gdzieś w ustawieniach uruchomiłem mierzenie aktywności (kroków) bez opaski na podstawie czujnika w telefonie. Coś tam nawet pokazuje, tylko w żaden sposób nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było i w jakich ustawieniach.

1 minutę temu, FromWP napisał:

W MiFit 2.2.11 pojawiły się jakieś etykiety zachowania, wiecie z czym to się je? Chwilowo dałem opaskę żonie i nie mogę tego sprawdzić. Pływania tam nie ma ale jest "Użytkownika" i tam można coś sobie stworzyć.

Screenshot_2017-01-16-21-13-57-891_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2017-01-16-20-17-56-788_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2017-01-16-21-19-07-747_com.xiaomi.hm.health.png

Dodatkowo gdzieś w ustawieniach uruchomiłem mierzenie aktywności (kroków) bez opaski na podstawie czujnika w telefonie. Coś tam nawet pokazuje, tylko w żaden sposób nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było i w jakich ustawieniach.

Przed chwilą o to też pytałem. Po zakończeniu mierzenia, chyba przesyła statystyki do xiaomi.

2 minuty temu, fake4r napisał:

Przed chwilą o to też pytałem. Po zakończeniu mierzenia, chyba przesyła statystyki do xiaomi.

Czyli nic się nie dzieje? Nie wiadomo czy uczy się Xiaomi, czy lokalny MiFit?

A z tą aktywnością bez opaski ktoś może wie gdzie to się ustawia, bo nie daje mi to spokoju.

Wydaje mi się że na podstawie zebranych danych od użytkowników jakieś zmiany będą widoczne dopiero w kolejnych wersjach. (nie wiem, takie są moje przypuszczenia, może gdzieś jest na ten temat dokładnie, nie szukałem)

Siemka, mam problem z moim mibandem. Dzisiaj przyszedł mi band 2 i po skonfigurowaniu wszystkiego w mifit kupiłem aplikacje notify & fitness for mi band. Teraz powiadomienia z innych aplikacji przychodzą tylko z włączoną aplikacja nieoficjalną. Jak moge przywrócić poprzednie działanie, ponieważ bez tej drugiej apki nie mam powiadomień.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, dvmivn napisał:

Za nic nie mogę znaleźć opcji, która włącza pokazywanie całego SMS...

EDIT: Pewnie dlatego, że u mnie po prostu jej nie ma. Tylko czemu?

a ona ma taką opcję? wiem tylko że powiadamia jedynie o tym, że przyszedł sms i pokazuje od kogo (jeśli masz tego kogoś w kontaktach)

12 godzin temu, FromWP napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to taka informacja pojawia się przy pierwszym uruchomieniu apki.  

Coś w stylu: "Jeśli nie będziesz miał połączonej opaski to MiFit będzie liczył kroki zliczane przez telefon".  

Button potwierdzający to było "Rozumiem", więc w sumie nie wiem czy da się to wyłączać albo włączać.

• Like 1

1 minutę temu, uazar napisał:

a ona ma taką opcję? wiem tylko że powiadamia jedynie o tym, że przyszedł sms i pokazuje od kogo (jeśli masz tego kogoś w kontaktach)

Jeśli dobrze pamiętam to taka informacja pojawia się przy pierwszym uruchomieniu apki.  

Coś w stylu: "Jeśli nie będziesz miał połączonej opaski to MiFit będzie liczył kroki zliczane przez telefon".  

Button potwierdzający to było "Rozumiem", więc w sumie nie wiem czy da się to wyłączać albo włączać.

Możliwe ze tak jest

4e4f2eaf0185f4fc702a4333d0d097b2.jpg w xposed app locale ktory angielski wybrac?

Ja w ten sposób nie robiłem, bo tym sposobem wybierzesz jakie języki mają się wyświetlać przy zmianie (Nie wchodziłem w szczegóły, czy robić lepiej jak mówię, czy też w sposób jaki Ty podajesz). Nic w tych opcjach nie rób a jedynie używając lupy wyszukaj mifit, a następnie wybierz en_US

64277d6e0b9cc130b2c0b3ffaad947ff.jpg

Potem aby zmiany się zapisały (samo jej zamknięcie nic nie dawało w moim przypadku) należy ubić ją z poziomu informacji o aplikacji przyciskiem zakończ.

0489d314e4a158d0862a5665ca96f2e3.jpg

Ja w ten sposób nie robiłem, bo tym sposobem wybierzesz jakie języki mają się wyświetlać przy zmianie (Nie wchodziłem w szczegóły, czy robić lepiej jak mówię, czy też w sposób jaki Ty podajesz). Nic w tych opcjach nie rób a jedynie używając lupy wyszukaj mifit, a następnie wybierz en_US
64277d6e0b9cc130b2c0b3ffaad947ff.jpg
Potem aby zmiany się zapisały (samo jej zamknięcie nic nie dawało w moim przypadku) należy ubić ją z poziomu informacji o aplikacji przyciskiem zakończ.
0489d314e4a158d0862a5665ca96f2e3.jpg

Wszustko oki ale jak damy na us to wyswietla godzine 2 zamiast 14....

16 godzin temu, dvmivn napisał:

Za nic nie mogę znaleźć opcji, która włącza pokazywanie całego SMS...

EDIT: Pewnie dlatego, że u mnie po prostu jej nie ma. Tylko czemu?

Podobno to działa tylko przy regionie i języku angielskim

Cześć.

Mam aktualnie zainstalowany Mi Fit z google play. 

Jeśli chciałbym pobrać i zainstalować nowszą wersję z apk mirror to muszę zrobić unpair i tą wcześniejszą odinstalować?

Czy wystarczy, że odpalę .apk i reszta "się sama zrobi"?

2 godziny temu, uazar napisał:

Czy wystarczy, że odpalę .apk i reszta "się sama zrobi"?

Normalnie samo się robi jako update i nic nie musisz robić, ale z ostatnią wersją tą 2.2.11 miałem problem bo nie chciała się wgrać na 2.2.10. Musiałem odinstalować starą i wgrać od podstaw. Ale nie trzeba odparowywać, z tym samym telefonem na tym samym koncie łączy się ponownie bez problemu.

Aktualizuj normalni apk.

Moje pytanie. Mam mi banda od okolo 2 miechow. Ladowalem go dzis cala noc. O 5.10 odlaczylem. Jest 8.50 a ja juz mam 89% bateri....

Podłącz raz jeszcze tak aby było 100%. U mnie czasem nie chce wskoczyć na 100% wisząc na 99% i gdy tyle zostawię to bateria znika w oczach dlatego zawsze staram się naładować do 100%.
Zrób też tak. Nie będzie chciało wskoczyć? Włóż do innego gniazdka (pomimo że raczej nie ma to nic wspólnego to w moim przypadku działa). Musisz wymusić tą stówę by band wibrował (gdy ponownie go będziesz chciał podłączać) sygnalizując, że jest naładowany do końca.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Podłącz raz jeszcze tak aby było 100%. U mnie czasem nie chce wskoczyć na 100% wisząc na 99% i gdy tyle zostawię to bateria znika w oczach dlatego zawsze staram się naładować do 100%.
Zrób też tak. Nie będzie chciało wskoczyć? Włóż do innego gniazdka (pomimo że raczej nie ma to nic wspólnego to w moim przypadku działa). Musisz wymusić tą stówę by band wibrował (gdy ponownie go będziesz chciał podłączać) sygnalizując, że jest naładowany do końca.

Byla 100% bo spraedzalem na podlaczonym do ladowarki w mi fit. Po odlaczeniu odrazu spadlo na 98%. Dodam ze mi band wytrzymuje mi okolo 6-8 dni na naladowaniu

Byla 100% bo spraedzalem na podlaczonym do ladowarki w mi fit. Po odlaczeniu odrazu spadlo na 98%. Dodam ze mi band wytrzymuje mi okolo 6-8 dni na naladowaniu

On 16.01.2017 at 8:06 PM, fake4r said:

Ogólnie jest taki problem z tym mi bandem 2, że cały czas przycisk reaguje na wodę.

Ja pływam z mi bandem i u mnie jest inaczej - jak opaska dostaje wilgoć na przycisk, to ekran się włącza, ale później się wyłącza i do czasu aż przycisk nie wyschnie, lub się go nie przetrze, przestaje reagować na dotyk. Czyli ekran już się samoczynnie raczej nie włącza.

Po instalacji najnowszej wersji apki z apk mirror (2.2.11) drenaż baterii opaski jest ogromny! w jedną noc wypaliło co najmniej 32% baterii. Tyle miałem przed zaśnięciem.

Obudziłem się i opaska była już rozładowana.

Dla tych, którzy mają problem z ładowanie Mi Banda i szybkim rozładowywaniem.
Ładujemy portem USB w komputerze, po pełnym naładowaniu rozłączamy i podłączamy ponownie na ok. 30 minut.
Przy ładowaniu ładowarką nie ma możliwości naładowania opaski do 100%.
Problem występuje w wersji globalnej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dla tych, którzy mają problem z ładowanie Mi Banda i szybkim rozładowywaniem.
Ładujemy portem USB w komputerze, po pełnym naładowaniu rozłączamy i podłączamy ponownie na ok. 30 minut.
Przy ładowaniu ładowarką nie ma możliwości naładowania opaski do 100%.
Problem występuje w wersji globalnej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka