dvmivn

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About dvmivn

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Moto e2
 1. Na końcu tematu na forum Amazfit.ru. Mi coś poszło nietak przy patchowaniu samemu polskiego firmware i czekam na kogoś kto to potrafi zrobić
 2. Polecam zainstalować MGC z Night Sight https://mega.nz/#F!zqhQhYgQ!jvBrJhKo52RPNxdXXX6EUA
 3. Pojawił się ciekawy filmik na facebookowej grupie Amazfita. Z przerobionym menu w stylu mario. Filmik tutaj
 4. @przemm87 dziwna sprawa w sumie, ja używam MiFit, w którym mam wyłączone powiadomienia i Notify, w którym mam włączone i poustawiane, które powiadomienia i jak mają być. Zostaw włączone tylko w jednej aplikacji. Restart telefonu, restart zegarka. najlepiej pokaż screeny z ustawień powiadomień. A, dałeś uprawnienia aplikacjom ( dostęp do kontaktów, dostęp do powiadomień) i wyłączyłeś optymalizację baterii dla nich?
 5. @Toldo a próbowałeś wyłączyć inny pomiar tętna w zakładce Sen? Mi to pomogło rozwiązać inny problem z pulsometrem.
 6. Posiadam Bipa już prawie dwa tygodnie i najlepszym zestawieniem okazał się oryginalny Mifit + Notify. Mam standardowo język angielski, a nie chiński to nie muszę kombinować. Pokazuje się CallerID i pogoda po PL. Zmiana tarczy zajmuje dzięki Notify mniej niż 60s. Polecam wszystkim apkę
 7. Jest gdzieś aktualnie jakaś promocja na Bip? Widzę tylko na gearbest za 210zł.
 8. dvmivn

  Mi Band 2

  Powiesz mi ile dałeś za opaske i jak jakość wykonania? Nie odczepia się?
 9. dvmivn

  Mi Band 2

  Ja używam tylko N&F i wszystko dziala jak należy. Przed usunięciem Mifit trzeba odparować banda z tej aplikacji. A w N&F najlepiej kliknąc zastąp nowym Mibandem. Tak powinno działać.
 10. dvmivn

  Mi Band 2

  Za nic nie mogę znaleźć opcji, która włącza pokazywanie całego SMS... EDIT: Pewnie dlatego, że u mnie po prostu jej nie ma. Tylko czemu?
 11. dvmivn

  Mi Band 2

  nie umiem w Notify włączyć wyswietlania calych wiadomosci, mialem zamiar kupic wersje pro, ale maja problemy z analiza snu jest opcja ze wlacze w mifit pokazywanie id dzwoniacego to zamiast polskich znakow pokazuje jakies krzaczki?
 12. dvmivn

  Mi Band 2

  a mógłbym prosić żebyś mnie nakierował po krótce gdzie to znaleźć? Czy potrzebuje wersji PRO? Bo dopiero testuje i nie chciałem inwestować w ciemno
 13. dvmivn

  Mi Band 2

  a jak to wyglada w Notify? Są tam polskie znaki? Gdzie się włącza taka opcje? I jak działa pokazywanie calych wiadomosci?
 14. dvmivn

  Mi Band 2

  Czy mogę jakoś włączyć pokazywanie ID dzwoniącego na 2.2.11? Czy musze wgrać 2.2.7? I jak to jest z tym 2.2.7.4- potrafi wyświetlać polskie znaki czy raczej nie?