Jump to content

Peter

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,033 profile views

Peter's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Szkoda tylko że na sleep po odłączeniu od stacji bierze dużo prądu, jedyna opcja to wyłączenie fizyczne przyciskiem no ale wtedy wiadomo nie włączymy go zdalnie.
 2. Tylko fizyczne włączenie przyciskiem na obudowie chroni baterię przed rozładowywaniem. Z aplikacji tego nie zrobisz, a jak fizycznie wyłączysz robota to zdalnie go nie włączysz bo niby jak skoro wtedy WiFi też jest wyłączone. Taki szkopuł.
 3. W trakcie czuwania zużywa od 1 do ok 3% baterii na godzinę, jeśli baza jest odłączona od prądu, lub robot nie zadokował.
 4. Czy w sytuacji jeśli mamy Gatewaya i do niego podpięty jest sensor temperatury i czujnik ruchu, to czy po braku prądu aby te czujniki połączyły się z gatewayem trzeba znowu fizycznie nacisnąć przycisk np na sensorze temperatury i wilgotnosci? Czy powinny połączyć się automatycznie z Gatewayem?
 5. Mnie się wersję Home 2 udało podłączyć do Yi Home dopiero po zmianie serwera na Płn. Amerykę (mam wersję international home 2).
 6. Ja kupiłem takie gniazdko i okazało się że aplikacja mi home nie widzi go. To samo mam z gatewayem xiaomi[emoji52] ktoś ma pomysł jak to uruchomić żeby działało?
 7. To i ja o coś dopytam czy wersję 2 tej kamerki można zmusić do nagrywania zaraz po wyjeciu z pudełka, podpięciu zasilania i włożeniu karty microSD? Czy może konieczny jest telefon z aplikacją aby to skonfigurować?
 8. 1 godzinę temu, stux napisał: Cena jest bardzo atrakcyjna. ______________________________________ Witaj, tak może się tylko wydawać: $275.99 + $68.14 (przesyłka) = $344,13 + ~$75 (podatek i należności celne DHL) = $419,13
 9. Czy ten odkurzacz będzie działał w sytuacji kiedy nikt z domowników nie ma telefonu z Androidem?
 10. Czyli w okolicach 73% tego co na zewnątrz, duże znaczenie ma na pewno wentylacja (nawiew zamiast ciąg) oraz jakość uszczelek (okna, drzwi), tak czy inaczej na podstawie stacji pomiarowej (o ile ma się taką w pobliżu) można z dużym prawdopodobieństwem określić jakość powietrza w mieszkaniu.
 11. Podobno poziom stężenia pyłów PM 10 i PM 2.5 w mieszkaniu jest wartością 60% tego co jest w danej chwili na zewnątrz.
 12. Pełna profeska, dzięki Kamil za dokumentację zdjęciową, pytałem bo muszę popodnosić pewne meble żeby robot mógł się pod nie wjechać i do projektu muszę znać dokładne wymiary.
 13. U Ciebie wyszło 8cm +1,5 na laser, a w powyższej recenzji milenium17, cyt.: Wymiary odkurzacza:Szerokość 32 cmGłębokość 12 cmWysokość 13 cm Więc jak to w końcu jest z tą wysokością odkurzacza od podłogi po czubek kopułki z laserem?
 14. Może mi ktoś napisać ile dokładnie ma wysokości ten odkurzacz licząc od podłogi po czubek tego czujnika laserowego zamontowanego na samej górze urządzenia?
×
×
 • Create New...