Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To chyba zależy od telefonu i romu. Mam wyłączoną synchronizację galerii z chmurą i mogę ukrywać albumy. Moge też dodawać zdjęcia i filmy do prywatnego albumu (tego wymagającego hasła). Wcześniej pamiętam że chciało koniecznie włączonej synchronizacji.
  2. Możliwe. Tylko jak masz inny numer to jak do tego ma się historia połączeń? Nie dotyczy tego numeru.
  3. Bo kopie wiadomości i historii połączeń są przypisane do nr telefonu, a nie modelu.
  4. Są i będą romy global, EEA, Indonezja, Tajwan. Tylko na razie jedyna metoda wgrania to rom fastboot w trybie fastboot po odblokowaniu bootloadera.
  5. Nie wiem. Prawdopodobnie wersje z Androidem 11 są na razie bardziej dopracowane, a globalnych z 12 jeszcze nie ma.
  6. Nazywa się stabilna bo oparta na stabilnej wersji china i tylko dlatego. W wersjach chińskich nie przejmują się kompatybilnością z globalnymi aplikacjami, a nie wszystko koledzy są w stanie sami przerobić.
  7. Odpisałem dla Mi10T, dla Lite Indonezji nie ma, w India jak jest to prawdopodobnie nie będzie działać NFC. Ale masz juz linka do Tajwanu w którym też nagrywanie powinno być i NFC.
  8. To poco instalujesz rom z Androidem 12 i Miui 13 jak na twój telefon oficjalnie takich globalnych jeszcze nie ma? Nie wiesz że to chiński rom tylko przerobiony i na tym etapie może być sporo niedociągnięć? Żadnego bezbłędnego z Androidem 12 prawdopodobnie na razie nie ma. Wiele aplikacji nie ma jeszcze wersji pod 12.
  9. Jest Indonezja
  10. Klikaj 10 razy w to duze logo 10 i pojawia się opcje zaawansowane.
  11. Na lapku masz Windowsa (zapewne) a to zupełnie inna bajka. Antywirusy i wirusy na Androida działają inaczej. Eset mobile nie zapewni żadnego bezpieczeństwa, co najwyżej wygeneruje problemy, szczególnie z Miui.
  12. Zapewni problemy. A czego Ci brakuje w systemowym? Ponieważ jest systemowy ma większe uprawnienia od każdego doinstalowanego. Wszyscy chyba korzystają z internetu i prawie wszyscy z bankowości elektronicznej.
  13. Prawdopodobnie mało kto tego używa. Po co Ci dodatkowe oprogramowanie antywirusowe skoro masz systemowe które się nie wiesza i działa prawidłowo z Miui? Używanie tego nie ma sensu. Jak musisz (nie bardzo wiem po co) to szukaj wsparcia w supporcie Eseta.
  14. Jak masz zablokowany bl to tracisz tylko czas. Bez działającego romu nic z tym nie zrobisz. Nie odblokujesz bootloadera. Z zablokowanym niczego nie wgrasz w fastboot. Jedyna opcja to wgranie przez recovery (tryb connect to pc i chińskie MiPcSuite), ale wątpię żeby to się udało. Tylko serwis, np z tego forum.
  15. Nie jest. Łączy się co jakiś czas.
  16. Wiesz o tym że warunek "lower than 30" zadziała tylko przy przejściu przez punkt 30 stopni? Czyli jak spadnie z wyższej na niższą od 30. Jak w momencie uruchomienia sceny była niższa od 30 to się nigdy nie zapali. Masz żarówki z bluetooth? Z reguły łączą się przez wi-fi.
  17. FromWP

    Bootloop

    Wgrywa rom dla Mi9T. Na pierwszym zrzucie wisi MiFlash (brak odpowiedzi). Na drugim komunikat że wgrywany image nie do tego modelu.
  18. Xiaomi.eu powinno się wgrywać bez kasowania systemu. Po skasowaniu może być z tym problem, dlatego sugestia żeby najpierw wgrać chiński rom (najlepiej w fastboot). Nawet masz komunikat że twrp skasowało, ale nie sformatowało automatycznie. Prawdopodobnie partycja data też nie sformatowana, dlatego 0.
  19. Chyba coś Ci się pomyliło. To niezależne forum użytkowników. Nie ma tu nikogo z obsługi klienta (chyba). Jak masz problem z urządzeniem to dzwoń do pomocy technicznej, albo serwisu Xiaomi.
  20. Nie znają się. Stanie się smart jak go połączysz z bramką. Odczytasz temperaturę i wilgotność z dowolnego miejsca. Do automatyzacji też go używam, co prawda z grzejnikem, ale z nawilżaczem też będzie działał.
  21. Z angielskim w telefonie tak. Z polskim który oczywiście jest, nie. Zepp. Huami dawno temu olało Bip-a. Zrobili polskie firmware, z polskimi fontami, z beznadziejnym tłumaczeniem (w aplikacjach mają w miarę poprawne) i chyba o tym zapomnieli. Dlaczego nie wyświetla ID z polskim nie wiadomo. Chyba tylko dlatego żeby kupić nowszy model (może zakupię, ale już nie od Huami).
  22. Tego nie wiem, używam oficjalnych wersji.
  23. Ustawienia, wyświetlacz, więcej opcji trybu ciemnego i tam odznacz na liście aplikacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...