Jump to content

Tomequ123456

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tomequ123456's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Kurde, ja mam, wcześniej nie ogarnąłem, ale teraz rzeczywiście. Jak seryjne SMSy, czyli ktoś mi wysyła na przykład 3-4 z rzędu to jeden nie dochodzi często.
 2. Nie no, chodzi mi o wersje stabilne, ostatnia aktualizacja była w styczniu 13.0.3.0, od tego czasu nic się tu nie pojawiło.
 3. Więc uważasz, że lepiej zostać na global, jeśli eu jest słaba i zbugowana? Naprawiłem w poprzednim tygodniu starego iPhone 7, dostał aktualizację do ios 15 i działa płynniej niż mój POCO F3. Nie ma żadnych lagow podczas otwierania ustawień, przeglądarki, wiadomości itp.To jest jakiś żart.
 4. Robiłem format, instalowałem według instrukcji z tego forum. Bootloader również odblokowałem korzystając z instrukcji dostępnej NA TYM FORUM. To po co udostępniają ten ROM do POCO F3 i piszą, że wersja stabilna? Stabilna. 1. Nie ma problemów z 60/120Hz - po prostu obojętnie na jakiej częstotliwości odświeżania, niektóre aplikacje się tną i klatkują. Nazwa urządzenia również nie ma znaczenia. Rzeczywiście, jak miałem global, to telefon nazywał się poco f3, jak mam eu to nazywa się redmi K40, co nie powinno robić różnicy w użytkowaniu. Wgrałem rom poprawnie, nie pierwszy raz, kiedyś korzystałem z wersji rozwojowych na Mi 9 i wgrywałem to dziesiątki razy, ale wersje rozwojowe to syf. Myślałem, że na stabilnych będzie ok, ale nie, nie może być ok, bo to przecież xiaomi i zwalone miui. Lepiej wypuścić na rynek 40 telefonów w rok niż popracować nad nakładką na androida. Czemu nie dają po prostu czystego androida, tylko jakiś swój syf próbują zrobić. To jest cholerny Snapdragon 870, 8/256, pamięć UFS 3.1, powinien zapieprzać jak dziki w każdej grze dostępnej na telefony (nie gram, nie testowałem), a on się zacina i klatkuje przy przeglądaniu youtube i pisaniu na msg wyszukiwaniu na allegro.
 5. Cześć Nic nowego, że syf od xiaomi wychodzi zbugowany. Ktoś może mi pomóc albo powiedzieć, jaki soft zainstalować, żeby móc normalnie korzystać z telefonu? 1. Beznadziejnie wolne działanie aplikacji (najbardziej widoczne w Binance, Allegro, YT, Messenger, Opera, ale w innych też) Długo się włączają, przewijanie klatkuje (na 120Hz, bo na 60Hz nie da się korzystać tak żałośnie to wygląda). 2. Messenger nie aktualizuje dymków - jak przeczyta się wiadomość na dymku, to aplikacja ciągle pokazuje, że są jakieś nieprzeczytane. Drugi problem - podczas korzystania np. z YT, nie da się schować dymku. 3. Po przejściu z global na najnowszą eu (Android 12, miui 13) nie da się przywrócić kopii zapasowej z globala. TEN SAM TELEFON. 4. Często nie działa odblokowanie odciskiem palca, trzeba kliknąć przycisk żeby zobaczyć ekran, kliknąć znów, żeby się zaciemnił i dopiero odcisk łapie. Podobnie z odblokowaniem twarzą, dwa razy trzeba klikać. Ktoś mi wyjaśni, czemu Romy eu są zawsze takie gówniane?
 6. Tak, dlatego pytałem, który jest najlepszy. Wgrać najnowszy?
 7. Xiaomi mi 9. Dzięki za kolejną, nic nie wnoszącą aktualizację! Tapeta dalej czarna, powiadomienia z messenger dalej nie działają. Filmy na yt w przeglądarce same sobie zmieniają jakość w około 1 minucie. Bateria schodzi jak powalona. Płynność działania w miarę ok, większych problemów z nią nie zauważyłem, choć czasami potrafi się zaciąć całkowicie, pomaga blokada, czasami restart. Czy ktoś może mi doradzić, jaką wersję zainstalować (stabilną), która działa PRAWIDŁOWO? Nigdy więcej Xiaomi, ich cholernego MIUI i gównianego supportu. Chce ktoś kupić Mi 9? Na gwarancji do maja w RTV Euro AGD.
 8. W każdym są "poprawki błędów", a zepsute jest jeszcze więcej, o czym nic nie piszą. Animacja czytnika też się zmieniła. Zero informacji.
 9. Na Mi9 działa jak gó**o. Wolno i słabo. Poza tym czarna tapeta, nie można zmienić. Cache czyszczone. Coraz gorsze te aktualizacje! Czemu jesteśmy cholernymi beta testerami zbugowanych wersji?!
×
×
 • Create New...