Jump to content

Krzysztof_eM

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 9t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krzysztof_eM's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam, Mam problem z odblokowanie bootloadera w Mi9T. Dotarłem do etapu weryfikacji sms jednak teraz mam informacje: Nie jestem w stanie zalogować się na telefon gdyż wpadł w bootloopa. Próbowałem przez adb odblokować bootloadera ale również bez efektu. Mój cały problem opisany jest w dziale mi9t. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
 2. Witam, Obudziłem się dzisiaj z telefonem który wpadł w bootloop. Telefon co chwile próbuje się włączyć jednak zatrzymuje się na etapie MI Powered by android. Próbowałem wejść w recovery ale po przytrzymaniu przycisków Power i vol+ nic się nie dzieje. Kombinacja klawiszy power, vol+, vol- sprawia tylko ze telefon próbuje uruchomić się ponownie. Jedyne co mogę teraz zrobić to uruchomić tryb FASTBOOT. Próbowałem wgrywać roota przez mi flasha ale bezskutecznie. Za pierwszym razem po około 10 minutach pokazało się takie okno. Kolejne próby zakończone komunikatami "erase is not allowed in lock state" "missmatching image and device". Próbowałem różnych miflashy, różnych rootów, XiaoMiTool V2 też próbowałem ale wyskakuje problem przy tickecie od mi unlocka. Ogólnie w Unlocku mam problem który nie bardzo rozumiem Próbowałem odblokować bootloadera przez adb ale tu też jest problem Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc odblokować bootloadera to będę mega wdzięczny, ewentualnie jakiś inny pomysł jak rozwiązać problem.
 3. Panowie przepraszam za zamieszanie. Przenosze temat do działu mi9t
 4. Próbowałem z kolejnym flashem i nic
 5. Krzysztof_eM

  Bootloop

  Witam, Obudziłem się dzisiaj z telefonem który wpadł w bootloop. Telefon co chwile próbuje się włączyć jednak zatrzymuje się na etapie MI Powered by android. Próbowałem wejść w recovery ale po przytrzymaniu przycisków Power i vol+ nic się nie dzieje. Kombinacja klawiszy power, vol+, vol- sprawia tylko ze telefon próbuje uruchomić się ponownie. Jedyne co mogę teraz zrobić to uruchomić tryb FASTBOOT. Próbowałem przez MiFlasha wgrać Rooma ze strony miuidownload a dokładnie ★ Xiaomi Mi 9 Latest Global Stable Version Fastboot File Download. Po około 10minutach wyskoczył komunikat I dalej nie wiem co robić. Ma ktoś jakiś pomysł jak odratować telefon ?
 6. Niestety kąt prosty. Chociaż myślę że bez problemu mógłbym zamontować ćwierćwałek żeby nie było tak drastycznego uskoku.
 7. Mam między pokojami uskok ok 1.5cm czy robot będzie miał problemy żeby przejechać z jednego pokoju do drugiego ?
 8. Skusiłem się na kupno i po jednym dniu użytkowania jestem mega pozytywnie zaskoczony
 9. Witam. Od dłuższego czasu myślę nad zmianą mojego galaxy s6 na coś z innej marki gdyż przestaje mi się podobać kupowanie telefonu za 2tys. by po roku użytkowania mieć z nim problemy. Sporo pozytywnego słyszałem o Xiaomi więc postanawiam podpytać na co się przesiąść. Telefon głownie służy mi do przeglądania internetu, oglądania filmów i korzystania z portali społecznościowych. Fanem robienia zdjęć nie jestem więc super hiper aparat nie jest mi potrzebny. Szukam czegoś z większym ekranem niż s6 i pomyślałem o Mi Max 2 ale nie wiem czy nie będzie to zbyt duży przeskok. Jak wygląda sprawa z zasięgami internetu w Xiaomi ? Mój s6 w okolicach domu ma problem z wyłapaniem zasięgu LTE. Cena telefonu +/- 1000/1500zł
×
×
 • Create New...