Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Na tym twoim screenie klikasz w Ranking, potem szczegóły i jak wybudzenie nie jest linią ciągłą to znaczy że przechodzi w stan uśpienia. Taki wykres jest ok.
  2. Masz oficjalne recovery z nieoficjalnym romem. Reset w tym przypadku nic nie da. Z poziomu recovery się może nawet zrobi. Jeżeli juz to ponowne wgranie romu na czysto w fastboot tak jak instalowałeś po raz pierwszy. Ale na 99% to wada sprzętowa. Niestety częsta przypadłość tego modelu. Oczywiście zawsze lepiej i pewniej oddać do serwisu z oficjalnym oprogramowaniem.
  3. Czy jest jakkolwiek widoczny jak go podłączasz w trybie fastboot. To że przesyłasz pliki nie ma tu znaczenia bo w tym trybie jest inny sterownik. W adb masz komunikat że nie udzieliłeś autoryzacji. Najbardziej prawdopodobne że coś się ze sterownikiem fastboot w Windows popsuło. Próbowałeś innego portu USB, innego komputera?
  4. A masz ustawione nowe centrum kontroli czy stare? Przesuwasz palcem od góry po lewej czy prawej stronie ekranu?
  5. @Oldschool Mi unlock status (stan odblokowania Mi) jest w telefonie w opcjach programistycznych. Tam masz dodać jeszcze raz swoje konto i urządzenie.
  6. Wybredne są. Nie tylko twój telefon ale też sporo innych modeli ich nie widzi. Nic z tym nie zrobisz.
  7. Trudno powiedzieć. Xiaomi blokowało przejscie z Androida 10 na 11. Ty juz masz 11, więc raczej nie w tym problem. Może coś się w systemie popsuło i reset do ustawień fabrycznych mógłby to naprawić. Niestety nie ma pewności że reset pomoże.
  8. Przydatna o ile działa prawidłowo. W Play (i nie tylko) były z tym różne jaja. Np sms wysłany na iPhona był traktowany jako iMessage. Oczywiście odpowiedź na takiego sms-a była przez iMessage i nie dochodziła. Tak, obsługuje to dla Googla firma zewnętrzna. Nadal są z tą obsługą problemy. Nie da się z tego czatu wyrejestrować numeru od razu. Trwa to kilka, kilkanaście dni i jak taki numer np przeniesiesz do sieci która tego nie obsługuje to mogą być problemy ze zwykłymi sms-ami. Albo przełożysz kartę do telefonu z apka do sms która nie obsługuje tych czatów.
  9. A próbowaliście aktualizować systemowe Aktualizacje? Podobno w niektórych modelach starsze wersje nie pozwalają. Najnowsza 7.7.1 do pobrania tu https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-updater/mi-updater-7-7-1-release/xiaomi-updater-7-7-1-android-apk-download/download/
  10. Google stworzyło i ma w swojej aplikacji sms na modłę iMessage Appla. Niestety nie wszyscy operatorzy chcą się z nimi bawić.
  11. Archiwum w tym przypadku się nie rusza. Na ekranie aktualizacji (z tym dużym logo wersji Miui) klikasz 10 razy w duże logo. Pojawi się na chwilę komunikat, że opcje zaawansowane są włączone. W menu aktualizacji (trzy kropki na górze po prawej) pojawi się opcja Wybierz paczkę aktualizacji. Wybierasz pobrany rom i się instaluje. Musisz wybrać tą większa paczkę. Możliwe że jest jakiś błąd w trakcie pobierania i pliki są np uszkodzone, co sugeruje komunikat żeby pobrać ponownie. Można pobrać jeszcze raz ręcznie z linku.
  12. A próbowałeś uruchomić aktualizację z pobranego pliku? Próbowałeś pobrać rom ręcznie a nie przez aktualizacje?
  13. @zoltan78 Działa, sprawdź. Wpisz np latin to prawdopodobnie wszystkie znalezione będą z naszymi znakami. Przy znalezionych klikasz więcej. Miui 13, region Polska global EEA
  14. Można. Wystarczy wpisać cokolwiek w pasku wyszukiwania motywów i w wynikach pojawia się sekcja czcionki.
  15. Bo to w Miui 13
  16. Sam bez swojej wiedzy rosyjski motyw kilka tygodni temu zainstalowałeś.
  17. Jak go nie wspierają? Dostał już chyba 9 aktualizacji, a ostatnią 28.01.2022. Sporo jak na najniższą budżetową serię w portfolio firmy.
  18. Każdy działa poprawnie. Motywy zmieniają wygląd systemu (Miui), raczej nie potrafią zmieniać wyglądu obcych aplikacji. Niektóre potrafią zmieniać wygląd wiadomości od Xiaomi, ale ty masz apkę Googla.
  19. To nie ma nic do rzeczy. W Xiaomi nie ma blokady OEM, tylko Xiaomi. To czy ta pozycja jest aktywna, włączona, wyłączona w telefonach z blokadą producenta nic nie zmienia. Stan odblokowania można sprawdzić komendą fastboot getvar all.
  20. Można, a nawet trzeba. Nie można się wylogowywać, bo czas może się nawet wydłużyć.
  21. Nie. Tylko taką samą linię można w ten sposób (przez recovery).
  22. Pytał ogólnie. Jak pisałem odpowiedź ZduneX25 zmienił tytuł wątku i dodał Miuipolska.
  23. A gdzie znalazłeś Miui13 i jeszcze fastboot dla twojego telefonu? Jest EEA ale na razie wersji fastboot nie widzę. Z oficjalnym romem jak telefon nie był na Chiny można blokować bootloader. Na custom romach nie można blokować.
  24. To znaczy że pobrałeś rom recovery, a powinien być fastboot. Tu masz link do pobrania fastboot EEA https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RJEEUXM/cannong_eea_global_images_V12.5.7.0.RJEEUXM_20211230.0000.00_11.0_eea_4488ba52bc.tgz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...