Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Ile procent masz na uwalenie? Tego nikt nie wie, zależy czy masz sprawny komputer z win 64bit i czy umiesz czytać ze zrozumieniem poradniki. Nie trzeba wyjmować karty sim ani sd ale jak wyjmiesz też nic sie nie stanie. Co do kodu to kompletnie nie wiem o czym piszesz, żaden kod nie przychodzi i nie jest potrzebny. Do wgrania romu dev np globala też nic nie musisz odblokowywać, nawet nie możesz, odblokujesz dopiero po wgraniu tego romu.
  2. Może to ci pomoże, to ogólnie gdzie testować i kalibrować. Żyroskop też tam znajdziesz.
  3. Nic nie możesz zrobić. poprzedni właściciel powinien przed sprzedażą telefonu wylogować go z konta Mi,albo podać ci namiary tego konta i hasło do niego.
  4. To też nie ma żadnego znaczenia, jak telefon podłączasz w trybie fastboot to to się dzieje poza systemem. Nie ma żadnego znaczenia co masz ustawione w systemie który jest obok i nie działa (takie obrazowe wytłumaczenie). Jakbyś chciał uruchomić tryb fastboot z działającego systemu to mogło by to ustawienie pomóc. Co do komendy wykrywającej telefon to chyba "fastboot device" i tu powinno coś wykryć. Jak chcesz przejść do edl to też chyba inne komendy.
  5. A gdzie ty to kupiłeś, jak jest zalogowany do jakiegoś konta Mi i nie znasz hasła to nie można go usunąć w żaden sposób i telefon jest bezużyteczny. Jeżeli nie pomyliłeś się z numerem tego romu to to jest jakiś śmieciowy rom i nic na to nie wgrasz przez aktualizacje.
  6. Trzeba po prostu wgrać starszy rom miflashem w którym był odblokowany bl i będzie odblokowany, musisz poszukać.
  7. Jak działa to nie ma się czym przejmować. Jeżeli mówisz że jest problem z instalacją net framework to trzeba by zacząć od zrobienia porządku z komputerem.
  8. Chyba tak, a w najnowszej wersji Miflasha jest opcja zablokowania bootloadera przy wgrywaniu romu.
  9. Zależy gdzie go kupiłeś i trochę starą wersję romu miałeś, nie wiem czy w ogóle oficjalną. Teraz masz oficjalną. Możesz jeszcze spróbować zresetować telefon do ustawień fabrycznych, może pomoże.
  10. Ale wszyscy trzej w tej samej wsi mieszkamy (chyba).
  11. Trudno powiedzieć czy to naprawdę rom Miuipolska/eu. Była taka wersja ale z powodu problemów z usługami googla i innymi rzeczami szybko zniknęła z serwerów. Ja bym poczytał kompendium wiedzy i spróbował zainstalować chociażby rom global dev. Z oryginalnością to bym sobie darował, chyba jeszcze nikt podróby Redmi 3 Pro nie kupił.
  12. Ja też, nawet bardziej, ale się powstrzymuję (to chyba niezdrowo dla mnie)
  13. Wygląda to co najmniej dziwnie. Nie pamiętam jak to było zaraz po uruchomieniu telefonu, ale to "Ekran blokady i odcisku palca" było chyba od razu. Może coś nie tak poszło z wgraniem tej aktualizacji. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wgranie nowego romu od podstaw Miflashem.
  14. Ty to wszystkim język pokazujesz (chyba potomka)?
  15. Jak ma 7.1.3 to raczej nie ma bo to był rom na zablokowany bl pod MiFlasha. Żeby sprawdzić to trzeba uruchomić telefon trzymając wszystkie 3 przyciski, albo vol+ i power, potem w chińskim menu klawisz recovery i albo się twrp odpali, albo telefon z kabelkiem, czyli brak twrp.
  16. No nie masz tego. Powinno być w menu "Ekran blokady i odcisku palca" Na pewno masz Redmi 3s? Jak ten rom aktualizowałeś?
  17. Ta będziesz mógł i jak zrobisz to z opcją zachowania danych to ewentualne błędy romu powinny się naprawić a danych nie stracisz.
  18. Ok czyli masz zablokowany, a napisałeś że fastboot działa w sensie że komputer go wykrywa. Jak tak to możesz sobie odblokować, niczym to nie grozi, a w razie problemów fastboot będzie działać.
  19. Przy zablokowanym bl telefon jest wykrywany przez komputer i Miflasha, tylko nie można niczego wgrać, u ciebie się wgrało. Można to sprawdzić w opcjach programistycznych, dodali info o stanie bl, będziesz wiedział na pewno.
  20. Dokładnie tak jest, aktualizacje są z reguły przyrostowe po kilkadziesiąt Mb, można pobrać całą paczkę samemu i próbować aktualizacji z pliku. Aczkolwiek w 3s w najnowszych romach global nawet to potrafi szwankować i nie chce się aktualizować z pliku. Raczej nie ma takiej opcji jak piszesz o Fastboot, chyba że ktoś przed tobą go odblokował.
  21. Po restarcie zawsze najpierw hasło, lub wzorek, tak jest i to normalne. Przy zablokowanym ekranie z reguły działa, ale przy niektórych działających aplikacjach nie działa. U mnie jak dostaję powiadomienie z Whatsappa, nie zdążę kliknąć na zablokowanym ekranie i ekran zgaśnie, to muszę odblokować przyciskiem i dopiero potem odcisk.
  22. FromWP

    Xiaomi Redmi 4

    Mi też się podoba, jak się pojawi w oficjalnej dystrybucji, albo przynajmniej będzie miał b20 to sobie nabędę.
  23. Teraz to to ma już mniejsze znaczenie, działa ci fastboot, jak będziesz chciał wgrać coś Miflashem to wgrasz w trybie fastboot.
  24. Wejście do download to oddzielny problem i skryptem tu się raczej nie uda, ale powinno ci się udać odblokować bl w Miunlocku jak już widzi telefon w fastboot. Staje na 50% nawet jak nie podłączysz telefonu, jak go nie widzi to tak pokazuje.
  25. Niestety u każdego inaczej u mnie na tej wersji działa, sprawdziłem przed chwilą:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...