Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak, niestety w twoim modelu ten sposób wejścia w download nie działa (działa w Redmi 3). Jedynym sposobem jest użycie skryptu lub komend fastboot, albo w ostateczności specjalnego kabla usb.
  2. Tak nie wprowadziłeś telefonu w tryb download. Ten ekran z rysunkiem telefonu i kabelkiem to nie download tylko brak recovery (twrp). W fastboot możesz sobie darować, to że wykrywa telefon nie znaczy że cokolwiek wgrasz, bo masz zablokowany bootloader. Chyba niewiele zrozumiałeś z poradnika.
  3. Zdecydowanie musisz to zrobić inaczej, zacznij od lokalnego poradnika "kompendium wiedzy" bo to się nie da w kilku słowach. I nadal nie wiem jaki masz telefon, International, ale note 3 czy 3s bo to zupełnie inne telefony i romy.
  4. To się musisz zdecydować, jaki masz telefon, Redmi 3S czy Kate (redmi note 3 se). Wgrywasz rom dla 3s (jakiś historyczny) ale nie wiadomo w jakim trybie bo uciąłeś screena. Prawdopodobnie w fastboot który to masz zablokowany.
  5. Przecież global stable to Chińczycy wydają w obydwu wersjach.
  6. Niestety tylko twrp. Mogli by raz na jakiś czas wydawać wersję fastboot.
  7. Tak to się w tym modelu zdarzało. Jak wgrasz mi flashem najnowszy to potem już będzie normalnie ota.
  8. Można, nie trzeba robić żadnego wipe i żadnych danych nie stracisz. Jedyna niezbyt udana była 6.9.29, wszystkie następne coś tam wnosiły, lub poprawiały. W ostatniej kolory diody powiadomień np WhatsAppa nie działają prawidłowo, ale to szczegół który w 6.11.10 powinni poprawić. BT działa ok, i nawet z Mibandem2 nie ma drenażu baterii, który często występował we wcześniejszych romach.
  9. Tak, bez rebootu do systemu przed wgraniem romu eu.
  10. To przytrzymaj ale bardzo dłuuuugo power. Przez moment będzie czarny ekran i w tym momencie vol- i power i powinien być w fastboot (trzeba mieć refleks).
  11. Reboot system to dopiero po wgraniu romu xiaomi.eu, jak uruchomisz na globalu to będzie zawsze bootloop albo zwis na Mi. Raczej sam się nie włączy, jeszcze raz Miflash chyba. Ale teraz to możesz i w fastboot bo odblokowany i nie musi być flash all, tylko po tej operacji znowu twrp trzeba wgrywać i od razu rom eu bez rebootu do systemu.
  12. No potrafią, ale to inni ich do tego zmuszają. Wcześniej czy później odblokujesz i już wiesz jak uruchomić edl. To teraz się jeszcze przyznaj bez bicia co źle robiłeś z tym podłączaniem kabelka, bo to że już odblokowałeś bl zauważyłem.
  13. No to się chyba uruchomi, daj znać, a jak nie to spróbuj z innym romem, ale chyba lepiej inną wersję global dev. Na razie serwery en.miui leżą tak że nie ściągniesz.
  14. Nawet trzymając baaardzo długo power?
  15. Czyli masz tryb edl, widzi go prawidłowo i prawie doszło do końca. Może się wgrał? Uruchamiałeś telefon po flashowaniu?
  16. Zainstaluj jeszcze raz Miflasha i zaakceptuj przy instalacji niepodpisany sterownik, może pomoże. Którego Miflasha instalujesz? Sprawdzona wersja to 2016.04.01
  17. Bo nie trzeba go wtedy włączać, tylko flashować w takim stanie. Jak chcesz wyjść z trybu download, to odłączasz kabel i długo przytrzymujesz sam power, dłużej niż 10 sekund chyba trzeba.
  18. Telefon nie może nie mieć trybu edl. Co najwyżej źle ci się zainstalowały sterowniki i nie widzi go w tym trybie komputer. Jakby się zaczął ładować podłączony (wyłączony) do komputera to to by było nic i znaczyło by że kabel nie działa. Twój pierwszy sposób połączenia zielonego z czarnym powinien zadziałać.
  19. No pewnie że nie o to. Telefon podłączasz przerobionym kabelkiem wyłączony, powinien zostać czarny ekran. Wtedy podłączasz normalny kabel i Miflash powinien go zobaczyć pod portem com (jak klikniesz odśwież). Albo podłączasz go w trybie fastboot i przytrzymujesz power (długo) i też po chwili powinien być czarny ekran, zmieniasz kabel na normalny i flashujesz.
  20. A jak go podłączasz do komputera w jakim trybie, tym przerobionym kabelkiem?
  21. Kolego a jaki ty masz telefon? Bo ten na obrazku to nie jest Redmi 3s, wygląda na Redmi Note 3!!!
  22. A dodatkowo tylko do piereszego restartu, potem trzeba ponownie to włączyć.
  23. Czyli prawie z przed dwóch miesięcy, co najmnie 6 aktualizacji już było i masa poprawek.
  24. Zmieńcie na global dev 6.11.3 albo za dwa dni na 6.11.10. Naprawdę wersje dev mają dużo błędów poprawionych. Na 6.11.3 nie mam żadnych problemów z bt, a często mam nawet kilka połączeń równocześnie. Coś nie mogą dojść do ładu z tymi wersjami stable dla 3s, już wypuścili trzy następne i ciągle to bety (8.0. 4, 8.0.5 i 8.0.8).
  25. To jeszcze napiszcie jakie wersje romu macie. Przypuszczam że global stable tylko które.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...