kris_ss

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kris_ss

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak wejść w ten tryb przez skrypt bądź wiersz poleceń?
 2. Robiłem również przez tryp download. Jednak po wyborze opcji downland telefon zwyczajnie się uruchamia.
 3. Witam, Mam pewien problem, Próbuję zainstalować nowy rom do mojego Redmi 3S. Próbowałem zrobić to pomocą Miflasha przez Fastboota. Miflash widzi telefon jednak podczas próby instalacji pojawia się błąd: Nieokreślony błąd. (0x80004005:FALED (remote: Critical partition flashing is not allowed)). Po przeczytaniu wielu tematów na forum dowiedziałem się, że powinienem spróbować zrobić to przez tryb EDL, jednak przy próbie włączenia tego trybu zamiast pojawienia się czarnego ekranu (jak opisywali to inni użytkownicy) pojawia się schemat telefonu z podłączonym kablem USB (bądź niepodłączonym). W tym trybie Miflash nie widzi mojego telefonu. Dodam jeszcze nie tryb EDL włączam po przez przytrzymanie klawiszy volume + i volume - oraz przycisku power. Wersja Miflasha, której używam to 20160401. Dołączam również zdjęcie tego co widoczne jest na ekranie po włączeniu tego trybu. Pytanie brzmi co powinienem zrobić żeby móc zainstalować nowy rom?
 4. Zmiana języka nic nie dała. W dalszym ciągu nie znalazłem w menu opcji z czytnikiem linii. Jeżeli chodzi o wgranie nowego romu to przyznam, że jestem w tym totalnie zielony. Czym jest miflash? Czy jest to bezpieczne? Czy znajdę gdzieś instrukcję jak to zrobić? Pomyślałem jeszcze o jednym wyjściu. Nie wiem tylko czy taka "usterka" uwzględniana jest w przypadku reklamacji urządzenia?
 5. Tak, mam Redmi 3S. Aktualizację zrobiłem przez aplikację, którą mam na telefonie. W dalszym ciągu nie mogę znaleźć tej zakładki: "Ekran blokady i odcisku palca" w menu ustawień. Przeszukałem je już kilka razy. Wrzuciłem informacje o telefonie, może coś pomogą.
 6. Próbowałem robić tak jak radziłeś, jednak nic z tego. W dalszym ciągu nie mam możliwości odblokowania telefonu za pomocą czytnika. Dalej w menu mam tylko takie opcje jak na zdjęciach.
 7. Witam! Od kilku dni jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 3S. Telefon kupiłem na wersji MIUI Global 7,3 lecz zaktualizowałem go do wersji 8,0. Mój problem polega na tym, że w ustawieniach nie mam opcji ustawienia blokady ekranu za pomocą czujnika linii papilarnych. Zarówno w poprzedniej wersji oprogramowania jak i teraz po aktualizacji. Jak mógłbym to naprawić? w jaki sposób ustawić sobie odblokowywanie ekranu za pomocą czytnika? Wrzucam screeny żeby bardziej zobrazować problem. Z góry dziękuję! //cukru: Przeniosłem temat do działu Redmi 3S.