Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Uruchomić plik bat, na kompie z telefonem podłączonym w trybie fastboot. Albo komendy w konsoli: "Żeby uruchomić konsolę w pobranym katalogu przytrzymujemy klawisz Shift i Ctrl i klikamy prawy klawisz myszy (kursor musi być w oknie katalogu). Z opcji wyskakującego menu wybieramy "Otwórz okno poleceń tutaj" i uruchamia się konsola. Żeby sprawdzić czy telefon (podłączony i już w trybie fastboot) jest rozpoznawalny i widziany wpisujemy: fastboot device i klikamy enter. Powinien zostać wykryty i zostaną wyświetlone podpowiedzi komend fastboot. Wpisujemy: fastboot oem edl klikamy enter i po kilku sekundach telefon powinien się uruchomić w trybie download (edl)"
  2. Nie rozumiem do kogo masz pretensje, przecież sam sobie zablokowałeś (córka). Taki cel mają blokady, żeby nieupoważniona osoba nie mogła użyć telefonu. A że w Miunlocku podaje że konto się nie zgadza to szczera prawda, bo nie może się zgadzań nr konta z brakiem numeru konta (to są różne wartości). Przeczytaj jak wgrać rom w tym trybie download, a w chińskim menu jak klikniesz odpowiedni klawisz to się zmieni język na angielski i będzie download.
  3. Problem nazywa się Redmi 3s, tu ta funkcja jest, ale nie działa. Podobno działała na wczesnych romach, ale przestała. Wgrywanie nowszego romu przez updater też nie zawsze działa, a na tym 6.9.29 w szczególności. Jedyny sposób wprowadzenia w tryb download to komendy, lub skrypt, w ostateczności kabel deep flash usb. Znajdziesz w poradniku lub w tematach forum.
  4. Nie bardzo wiem co sugerujesz, osobiście nie wchodzę do tego sklepu codziennie, nie wiem od kiedy to mają, prawdopodobnie od niedawna. Znalazłem przypadkiem to się dzielę.
  5. Przecież w Play nic nie trzeba ręcznie ustawiać. Powinno samo zadziałać.
  6. Da radę tylko jak nie znasz hasła i nie wylogujesz telefonu z konta to będzie raczej bezużyteczny. Co najwyżej CM-a będziesz mógł wgrać jak masz odblokowany bl.
  7. Oczywiście ze do eu, cińczyka już nie masz.
  8. Nie wiem, ale to chyba sporadyczne przypadki.
  9. Też polecam najnowszy dev global, albo miuipolska. Tylko najlepiej jak global to wgrany od podstaw Miflashem z flash all. Jak rom eu, to najpierw najnowszy china dev miflashem flash all, twrp i rom eu. Podobno sposób wgrywania przynajmniej na globalu robi różnicę. Na en.miui piszą że jak się wgrywa przez aktualizacje ze starszych wersji to problemy z przechodzeniem z 2G 3g do LTE ani z VoLTE nie znikają, a jak flash all to jest ok.
  10. W nie polecanym sklepie aze.com.pl u królika. Ja kilka rzeczy u nich kupiłem i nie było problemów, fakt niczego nie reklamowałem.
  11. Biorąc pod uwagę że można go kupić za 1399zł z fakturą w Polsce i przesyłką za 12zł paczkomatem, to cena raczej średnio dobra.
  12. Kingroot raczej sobie nie poradzi, tutaj Supersu się używa, sprawdzone i działa.
  13. Najbliższy sklep eurortv, "nie dla idiotów" lub podobny. Mają tam różne z reguły lepiej wykonane od tych dołączanych przez chińskich sprzedawców. Sama ładowarka od Xiaomi jest całkiem spoko.
  14. To nie kod, co najwyżej nr konta Mi i wpisujesz tam gdzie nr konta.
  15. Z baterią to może niewiele, ale z całą resztą bardzo dużo. Teraz nowe romy to zupełnie inna funkcjonalność i nie ma już problemu z nadmiernym drenażem z BT np podłączoną non stop opaską.
  16. FromWP

    Mi Band 2

    Też mam z szarego pudełka (z nie polecanego ale taniego sklepu w pl 129zł z fakturą) i działa ok. Bateria na razie lepiej niż w specyfikacji, prawie miesiąc, a jest jeszcze 41%. Dzisiaj pojawiła się aktualizacja MiFita 2.2.6, ale żadnych widocznych zmian, ani problemów nie zauważyłem.
  17. Sterownik powinien się zainstalować w momencie instalacji np. Miflasha. Jak nie to trzeba wskazać, bo ten sterownik nie jest podpisany cyfrowo i Windows go sam nie znajdzie. Co do aktualizacji to zależy co nowego dają i czy czegoś nie zepsuli. Najbezpieczniej wstrzymać się dzień, dwa poczytać opinie i wtedy ewentualnie instalować. W romach Redmi 3s jest jeszcze trochę do poprawy i z każdym następnym działa coś lepiej (wyjątkiem była wersja 6.9.29 szybko wycofana).
  18. Zresetuj router, zresetuj telefon i powinno zadziałać. Jak nie to wgraj nowszy rom bo jak nawet masz oryginalny eu to 7.1.3 był pierwszą wersją dla Redmi 3.
  19. Tyle wystarczy. Powinno zadziałać, ale nie u wszystkich to działa dlatego używa się specjalnego kabla usb. Spróbuj jeszcze komendy "fastboot oem edl" w konsoli odpalonej w tym katalogu i telefonie podłączonym w fastboot.
  20. Nie wiem co tam masz w tym katalogu, jeżeli pliki fastboota oprócz skryptu to o tym.
  21. Nie cmd masz w systemie Windows, zaraz ci napiszę jak to masz odpalić. Żeby uruchomić konsolę w katalogu przytrzymujemy klawisz Shift i Ctrl i klikamy prawy klawisz myszy (kursor musi być w oknie katalogu). Z opcji wyskakującego menu wybieramy "Otwórz okno poleceń tutaj" i uruchamia się konsola. Żeby sprawdzić czy telefon (podłączony i już w trybie fastboot) jest rozpoznawalny i widziany wpisujemy: fastboot device i klikamy enter. Powinien zostać wykryty i zostaną wyświetlone podpowiedzi komend fastboot. Wpisujemy: fastboot boot oem edl klikamy enter i powinien się po chwili pojawić czarny ekran czyli tryb download (inaczej edl)
  22. Fakt, nie zauważyłem. To trzeba ręcznie w konsoli ms w tym katalogu wydać komendę fastboot boot oem edl
  23. Na pierwszym screenie pokazuje ci że nie wykrywa telefonu, czyli coś nie tak ze sterownikiem fastboot najprawdopodobniej. Nie jest to takie proste w twoim telefonie niestety.
  24. Nie, masz go uruchomić na komputerze, z podłączonym telefonem w trybie fastboot. A najlepiej ręcznie wydać komendy w konsoli ms "fastboot boot oem edl" w folderze z tym skryptem i innymi plikami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...