Jump to content

nico724

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About nico724

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, podpinam się pod temat, bo na żadnym forum nie mogłem znaleźć takiego samego problemu. Mam ten sam od bardzo długiego czasu. Na wszystkich zagranicznych forach był to albo problem z deep sleep albo jakieś nienaturalnie wysokie zużycie przez którąś z apek(pasek awake na screenach). W każdym razie po zmianie softu problem znikał. U mnie nie. Kiedyś na 7.1.3.0 trzymał mi 3 dni, sot zawsze 8h+(często około 10h), aż wreszcie zaczął zużywać baterię z niczego. Full wipe twrp, factory reset. Zmieniałem romy wielokrotnie MIUI 7; 7,5; 8; 9, Global, China, xiaomi.eu, CM też. Nigdzie już nie przekr
 2. Zadziałał, już mam odblokowane. Sprawdzałem wg. poradnika na forum i jest ok.
 3. No dokładnie tak zrobiłem. Prośbę o odblokowanie złożyłem poprzez stronę a nie telefon, podałem tylko swoje imię i numer telefonu. Przekonamy się czy przejdzie na tym romie. Edit: Już otrzymałem pozwolenie. W ciągu 15 minut i to na nieoficjalnym romie, not bad
 4. Dzięki panowie za pomoc, jeszcze pytanie czy na 7.1.3 Xiaomi.eu mogę odblokować BL czy muszę wgrać oficjalny rom ?
 5. Jest jakiś tutorial na forum jak zrootować telefon? I czy potrzebny odblokowany bootloader ?
 6. Właśnie testuję, zobaczymy co wyjdzie. Do mojego przeglądania internetu poza domem 3G w zupełności by wystarczyło, więc już bym to olał i tak zostawił, jeśli będzie trzymać.
 7. Całkiem prawdopodobne, ponieważ wg mapy zasięgu LTE Orange mnie obejmuje. Przydałaby się opcja w MIUI, w której telefon automatycznie przechodzi w niższy tryb po spadku zasięgu poniżej optymalnego czyli np. tych 4 kresek. Aktualnie mam MIUI 7, może na 8 jest coś takiego ? Bo obecnie jest tak jak mówisz, że nawet przy jednej kresce on będzie się starał utrzymać to 4G i przerzuca między 4G a 3G(które też nie jest zbyt dobre, ponieważ skacze między 5 kreskami a 2-3) zamiast po prostu w tym miejscu zejść do 2G i mieć pełen zasięg przez cały czas.
 8. Faktycznie, zmiana sieci na 2G dużo pomogła. Mam pełny zasięg, na wykresie cały czas zielona kreska i bateria nie znika w oczach. Problem w tym, że wcześniej miałem ustawione preferowane na 4G i po prostu nie zwracałem na to uwagi, zasięg nigdy nie był jakiś niesamowity, a mimo to nie było takich problemów. Może to moduł anteny uwalony i dlatego taki słaby zasięg trzyma ? Bo jednak przerzucanie między 2G a 4G kilka razy dziennie jest mocno uciążliwe. Jednak i tak wielkie dzięki za pomoc, na 2G na idle nie traci baterii.
 9. Ale gdziekolwiek nie jestem to się dzieje nawet w dużych miastach, w których mam pełny zasięg 4G i na wykresie prawie nigdy nie ma zielonego oznaczenia sygnału sieci. Coś pomoże zmiana preferowanego trybu sieci na 2G ? Jeszcze przetestuję telefon na wyciągniętej karcie.
 10. U mnie nic się nie zmieniło. Telefon zużywa baterię jak chce. Najczęściej jednak identycznie na włączonym ekranie jak i wyłączonym. Na wifi i ciągle włączonym mógłbym zrobić sot koło 7-8h , ale w standby nie wytrzyma dnia. Nie wiem co jest, niezależnie od softu.
 11. Teraz znów 7.1.3 xiaomi.eu na którym wcześniej nawet 4 dni potrafił wytrzymać. 1,5h sot, 19h na baterii i tylko 50%. Telefon praktycznie tylko lezał. Dramat. Zupełnie bez znaczenia jaki rom.
 12. Lipa straszna. Świeży flash. Bateria schodzi cały czas nawet w nocy po 30%
 13. Tak jak pisalem na PW, u mnie to samo. Po zmianie na MIUI8 też. Wczoraj go naładowałem o 0 do 100 na wyłączonym telefonie, od godz. 19 do 3 w nocy zeszło do 85%, godzina sot, nie jest źle. Odłożyłem go. Dziś o godzinie 12.00 już ma tylko 51%, telefon w ogóle nie używany. Jeśli korzystam z niego bez przerwy to wyciągnie sot ok. 9h, ale baterie wciąga cały czas, czy korzystam czy standby, a nawet wyłączony. Dodatkowo na danych mobilnych bateria przy włączonym ekranie schodzi ok. procent na minutę dosłownie. Wykres po prostu pikuje. Po całym dniu pracy i korzystania z telefonu zwykle mi wciągał 3
 14. Ok, fajnie. Już mam wgrane, wszystko śmiga, ale mam problem z pobraniem motywów i aplikacji ze sklepu. Wyświetla się pobieranie ale pobierać się nie zaczyna. Chyba jednak problem z moim wifi. Po przełączeniu na dane coś tam mozolnie zaczęło się pobierać, a po ponownym przełączeniu na wifi w trakcie pobierania już szło dalej. Ale to pewnie wina neostrady w tym wypadku Edit. Jednak nie. Pobiera się tylko kilkanaście procent, później pobieranie się zatrzymuje i znowu trzeba zmienić między danymi a wifi, żeby ruszyło na kolejne kilkanaście procent. Przeglądarka internetowa
 15. Super, dzięki wielkie za pomoc. A czy po jego wgraniu będę wciąż miał możliwość odblokowania bootloadera ?
×
×
 • Create New...