Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Bez przesady, znajdzie, ale w sklepach z częściami zamiennymi, a nie akcesoriami. Rozebrać się da, ale trzeba mieć sporo wprawy żeby nie pozostały ślady po takiej operacji. Jak w każdym innym nierozbieralnym, najbezpieczniej w serwisie, tylko po co wymieniać? Na minimum dwa lata powinna bez problemów wystarczyć.
  2. To zależy czy chcesz się bawić w "Adama Słodowego" z kabelkiem, czy uczyć chińskiego. Obie metody powinny z twoim romem zadziałać (żeby wgrać chiński dev do odblokowania bl). Tu masz na temat kabelka: https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396 A tu w skrócie jak to w chińskim MiPcSuite wygląda, tylko tam chodziło o wyczyszczenie danych, a ty wybierasz plik romu recovery (.zip) z dysku. https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876
  3. To się nie opłaca, bo ten mikrofon w 2s do niczego się nie nadaje. Chyba że masz iOSa, bo z pierwszą wersją Roidmi nie działa soft.
  4. W trybie fastboot z zablokowanym bl niczego nie wgrasz. Do downkoad to chyba tylko kabel deepflash go wprowadzi. Na tym romie co masz nie odblokujesz. Można jeszcze wgrać chiński rom dev recovery z pliku (na którym odblokujesz) za pomocą chińskiej wersji MiPcSuite z telefonemw trybie recovery (obrazek telefonu z kabelkiem, ale to po chńsku).
  5. Tak, bo trzeba użyć opcji flashall. Trzeba zrobić kopię lokalną miui i z niej najszybciej, najwięcej odzyskasz.
  6. Musisz wgrywać w trybie download. Masz wszystko w poradniku. Link już masz.
  7. Niestety nasze forum to druga skrajność. Każdy ma swoje zdanie i musi je innym objawić. Nawet jak to jest "pure nonsens'.
  8. Wiem, a to głównie przez powielaną głupotę z nabijaniem postów.
  9. Z tym nabijaniem postów to po prostu "głupota ludzka nie zna granic". Prędzej się bana i blokady dorobicie. Nie wiem kto to wymyślił i zapodał.
  10. Udało się?
  11. poproszę o info jak to ogarnąć, jeśli niechcący wiesz Niby z tego filmiku można, tylko łatwo nie jest. Trzeba uruchomić telefon w trybie recovery, trzymając jednocześnie vol+ i power przy włączaniu telefonu (obrazek z kabelkiem podłączonym do telefonu). Uruchomić chińskie MiPcSuite. Podłączyć telefon kablem do kompa i powinien pojawić się taki ekran (przetłumaczenia na czerwono): W waszym przypadku powinna chyba wystarczyć opcja wyczyść dane, ale to już sami musicie sprawdzić, co się pojawi po kliknięciu tej opcji. Jak logowaliście się na konto Mi, lub Googla to łatwiej i prościej zresetować telefon z komputera korzystając z opcji resetu urządzenia.
  12. W piątek wieczorem? (To raczej "Alabama song")The Doors - Alabama Song The Doors - Alabama Song
  13. Jakbym bardzo chciał to bym go kupił. Nie mam takiej potrzeby (znam, czasami używam produktów Apple od wielu lat). Czy kogoś stać, czy nie to nie jest kwestia wysokości dochodów, tylko priorytetów w wydawaniu kasy i przekonania że bez tego twoje życie straci sens, stracisz szacunek w śród znajomych itd. Niby w iOs-ach wszystko działa, wszystko jest bezproblemowe, lepsze, ale to nie do końca prawda. P.S. Właśnie szukam serwisu dla mało używanego iPada Air, którego kupiłem ojcu i nijak nie chce się naładować.
  14. Widać jest im to potrzebne. To jeden ze sposobów żeby się dowartościować (tu działa psychologia marketingu). Taki nabywca A5 jak patrzy na swój telefon też odnosi wrażenie że to produkt premium.
  15. Nie wiadomo co zrobić. To błąd samych map Googla. Występuje na różnych telefonach, nie tylko Xiaomi. Nie wiedzieć czemu w którymś momencie zaczyna to działać i potem przestaje np. po chwilowej zmianie języka w menu telefonu i powrotu do poprzedniego. Też z tym walczę od pewnego czasu, ale sensownego rozwiązania problemu nie znalazłem.
  16. To nie paradoks, tylko efekt budowanego przez lata wizerunku i prestiżu. Masz Apple jesteś lepszy, należysz do "elity". Co do A5, to jeszcze przed rokiem można go było porównywać do takiego Redmi 3 (A5 2015) pod względem parametrów, wykonania, ceną przegrywał minimalnie. Samsunga olśniło i po kilku zmianach w budowie, dodaniu wodoszczelności, zrobili telefon który doczekał się porównań z flagowcami. Cena jest trochę nie adekwatna do tego co się dostaje, ale nie każdy potrzebuje wydajności Mi5, a reszta prawie tłumaczy dlaczego tak to wyceniono. Niestety na razie żaden Xiaomi nie jest wodo i pyło szczelny. Żaden nie posiada funkcji podglądu zdarzeń, godziny na wygaszonym ekranie. Tak naprawdę A5 2017 to bardziej konkurent Redmi 4 prime, tylko trochę bardziej dopracowany i ponad dwa razy droższy.
  17. To też chyba zły ściągnąłeś, bo do twojego trzeba szukać romu po chińsku. Latest china dev jest dla 811. A ten błąd który wklejałeś był z Miunlocka, który nie jest tobie do niczego potrzebny.
  18. To akurat się da. A co do twrp, jak przy włączaniu telefonu przytrzymasz wszystkie trzy klawisze (vol+, vol- i power) to co się dzieje?
  19. To się nie zainstaluje, niczym to nie grozi. Wyświetli co najwyżej jakiś komunikat, dlaczego nie może tego romu zainstalować.
  20. Można próbować, czasami się udaje. Zawsze jest to związane z pełnym wipe. Jak zainstalujesz dev to nie będziesz chciał wracać do stable.
  21. Wiem, ale po co ma się męczyć. A jak ma 813 to duże prawdopodobieństwo przy takim komunikacie, że padła pamięć.
  22. Ale którą wersję Redmi 2 masz? To akurat istotne, bo jak 813 to możesz tylko chiński rom wgrać.
  23. Tak, spróbować wgrać rom dla twojego telefonu, bo usiłujesz wgrać rom od Mi2 (aries) a piszesz że masz Redmi 2. Sprawdź jeszcze jaka to wersja, 811, 813 czy jeszcze inna.
  24. Poczekaj do jutra, dostaniesz przez OTA stabilniejszą. Nie wprowadzili w 7.3.9 praktycznie żadnych zmian, tylko poprawili błędy i stabilność (podobno). Inną to chyba tylko jutrzejszą xiaomi.eu/pl (jak masz odblokowany bl).
  25. Nie, to nie jest aktualizacja romu eu, tylko globala. Nawet jak się uda wgrać to global z twrp nie wstanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...