Jump to content

tryniu

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tryniu

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei Nova

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, nie wiem czy zasilacz nie powinien być 2A ja mam podcięty 1A i zdarza mi się, że sieć casami znika na parę sekund.
 2. Sam właśnie zamówiłem 2 sztuki za 5,50 z przesyłką. Jak by ktoś szukał, link do na aliexpress tu.
 3. Ja mam wersje 4.2.5 nie widzę żeby była nowsza wersja, Fw 3.3.9_003077
 4. Miałem tak tylko raz i przesunął mi jak gdyby jedno pomieszczenie. Więcej nie miałem tego problemu, a za problem uznałem moje szwendanie się po mieszkaniu.
 5. Dokładnie o ten filmik mi chodzi. W takim razie skończyły mi się argumenty przeciw zakupowi. Nie pozostawiacie mi wyboru! Kolejne Xiaomi w rodzinie
 6. Koledzy im więcej czytam i oglądam recenzji tym mam więcej pytań. Na jednym filmiku ktoś się żalił, że odkurzacz potrafi się rozładować na środku salonu i nie wrócić do stacji. Czy faktycznie tak jest? Rooma 980 wraca do stacji, doładowuje się i kończy sprzątane. Czy tak samo jest w Xiaomi?
 7. U mnie ten sam problem, zainstalowałem nowy TWRP 3.1.1, zaktualizowałem Miumi do 7.5.25 i żeby było lepiej to nie powiem. Po testuje jeszcze z tydzień i spróbuję LineageOS.
 8. Nie wytrzymałem i wgrałem ponownie TWRP, nie pomogło. No nic często tam nie zaglądam to raz na jakiś czas mogę wejść przez flash.bat Jeszcze raz dzięki.
 9. A więc, po krótkiej panice przyszło logiczne myślenie.... Dostałem się do TWRP przez plik flash.bat. Co ciekawe inaczej nie mogę się dostać do TWRP. Przy próbie wyboru recovery z menu (vol+ i power) dalej czarny ekran i uruchomienie się normalnie miumi. No nic, root jest. Wieczorem nagram TWRP ponownie może to rozwiąże problem. dzięki za błyskawicą reakcje
 10. Cześć, Po dzisiejszej aktualizacji softu z wersji 6.11 na 7.3.9 nie mam możliwości wejście w recovery. Po uruchomieniu telefonu (+, power) i kliknięciu w recovery nie uruchamia się TWRP, przez chwile jest czarny ekran a potem uruchamia się już miumi. Koledzy pomóżcie, jak żyć teraz bez roota
 11. Witam, też mam problem z zasięgiem. Nie można się do mnie dodzwonić mimo iż telefon pokazuje zasięg. Przyznam się, że jest to dość mocno irytujące.
 12. No nic, pewnie muszę mu zafundować wycieczkę do Chin.
 13. Witam wszystkich. Wczoraj zauważyłem problem z moim Redmi 3. Telefon nie chce się ładować. Gdy jest włączony i podłącze zasilanie świeci się zielona kontrolka ładowania, jednak telefon nie pokazuje że ładowanie jest podpięte. Innym razem nawet nie świeci się dioda. Udało mi się jakoś zmusić telefon do podładowania go przez wyłączenie i podpięcie ładowarki, jednak w tej chwili nawet to nie pomaga. Telefon pokazuje, że jest ładowany restartuje się i tak w koło. Koledzy pomóżcie....
×
×
 • Create New...