Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Są jeszcze chińskie, a najnowsze pojawiają się najszybciej na apkmirror.
  2. Teraz na forum jest po prostu link do sklepu. A z innej beczki, dzisiaj zainstalowałem Mi Band 2 Music Control i nawet działa. Wygodne jak się ma przyciski słuchawek ustawione na zmianę głośności.
  3. To sprawdź jeszcze w Ustawieniach, Uprawnienia, Pamięć czy ten ES ma tam to przyznane. Ja więcej pomysłów nie mam, za Miui nie odpowiadam.
  4. To nie wiem co tam poustawiałeś. Na Redmi 3s zapisuje na SD nawet bez roota (trzeba przyznać uprawnienia)
  5. FromWP

    Redmi 3s pro zakup

    Oprócz ceny to wszystko jedno. Wszystkie te sklepy mają te same telefony z oficjalnej dystrybucji ABC Daty.
  6. FromWP

    Redmi 3s pro zakup

    No syfu to ci nie wgrają na pewno, to oficjalna dystrybucja, dostaniesz z romem global stable.
  7. Tak to najnowsze firmware. Widać coś ci sie zawiesiło w Mibandzie i operacja z ponownym wgraniem fw pomogła w prawidłowej pracy baterii.
  8. FromWP

    Redmi 3s pro zakup

    A dlaczego nie chcesz kupić normalnie w eurortv, cena niższa i wesja z oficjalnej dystrubucji z dwuletnią gwarancją i LTE B20 (800) na 100% http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-3s-32gb-szary.bhtml
  9. Będzie ok, ale Roidmi tylko parę złotych droższe, a tu masz z "niepolecanego sklepu" z Polski: https://www.aze.com.pl/pl/c/Ladowarki-i-kable-USB/76
  10. Roidmi, Roidmi2 od Xiaomi, znajdziesz na allegro, albo taniej na Ali. Dobra ładowarka 2,4A z dwoma gniazdami usb i gratis dobry transmiter bt do muzyki.
  11. W ustawieniach, zainstalowane aplikacje.
  12. A aplikację Dokumenty włączyłeś? Tylko ona niestety potrafi się po restarcie sama wyłączyć.
  13. Jeżeli tak to batdzo prawdopodobne że nie jest to rom MiuiPolska, tylko jakaś śmieciowa przeróbka. Do wgrania romu miuipolska potrzebujesz odblokowanego bl i twrp. Można wgrać modyfikowany rom bez odblokowania bl w trybie EDL i tak to ktoś mógł zrobić. Tylko dziwne że nie miał wgranego globala, bo jest dostępny.
  14. Dobrze
  15. Trudno cokolwiek na podstawie tego co napisałeś doradzić. Jak wybrałeś odpowiedni rom, to może trzeba jeszcze z innym MiFlashem spróbować, innym portem usb w komputerze, na innym komputerze. Tak długie flashowanie raczej normalne nie jest, a co jest powodem, nie wiadomo. Nie wiem czy w takim stanie telefonu by pomogło, ale możesz jeszcze spróbować chińskiej wersji MiPcSuite i romu recovery.
  16. Wgraj rom dev 7.3.23, nie wiem czy masz globala, czy eu/pl (najlepiej MiFlash i rom fastboot z flashall). Na pewno część rzeczy będzie działało lepiej. Co do ciemnego ekranu po rozmowie to może pomóc kalibracja czujnika zbliżeniowego (na pewno nie zaszkodzi). To powinno w 3 Pro SE wyglądać podobnie: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926
  17. To nie wina twrp tylko nowych romów. Skopali przechodzenie do twrp z tego co nazywasz stockowym recovery, a to jest menu serwisowe odpalane właśnie vol+ i power. Jak włączysz trzymając trzy klawisze (vol+, vol- i power) to powinno się uruchomić twrp.
  18. FromWP

    Odblokowanie bootloadera

    Tak, teoretycznie można na globalu, ale to sztuka dla sztuki. Jak chcesz twrp, roota to zdecydowanie rom eu/pl.
  19. FromWP

    Odblokowanie bootloadera

    Poczytaj na forum, albo na miuipolska.pl tam masz czym dokładnie się różnią.
  20. FromWP

    Odblokowanie bootloadera

    Żadna nie obsługuje. Od razu po wgraniu twrp trzeba instalować rom eu/pl bez restartu do systemu.
  21. FromWP

    Odblokowanie bootloadera

    Nie ucegli się. Najwyżej sie nie odblokuje. Uceglić można dopiero później przy nieumiejętnym wgrywaniu romu, twrp.
  22. Rom prawie na pewno oficjalny, tylko stary bo global stable (poziom poprawek Androida z listopada 2016). Telefon nowy i romy stable jeszcze nie dopracowane. Trzeba wgrać rom eu/pl, albo global dev i będzie lepiej.
  23. Dasz radę, żeby tylko takie problemy ludzie mieli w życiu.
  24. Do fastboot to vol- i power przy włączaniu, a do twrp wszystkie trzy jak sam już odkryłeś. Nic z tym nie zrobisz, trzeba poczekać, kiedyś może naprawią.
  25. Nie dodadzą, bo do tego potrzebny jest inaczej działający dotyk. Z tym co jest można to zrobić, ale kosztem dużo wyższego zużycia baterii. Dodali to w zwykłym Redmi 4A, bo tam nie ma czytnika palca.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...