Jump to content

linuxozaurus

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by linuxozaurus

 1. To już 3 aktualizacja odkąd kupiłam nowy XIAOMI S1 Active.
 2. Ja kupowałam na allegro (oficjany sklep) oryginalną ładowarkę do xiaomi S1 Active. Xiaomi S1 i Xiaomi S1 active mają taką samą ładowarkę. Obecnie kosztuje około 60 zł.
 3. Ja mam włączone podnieś rękę aby wybudzić ekran i włączony tryb uśpienia i zero problemów warto zrobić aktualizację smartwacha xiaomi (były spore błędy z działaniem tego zegarka po zakupie) Czy robiłeś aktualizację smartwacha xiaomi?
 4. Wystarczy włączyć tryb uśpienia na noc To wyłącza funkcję podnieś aby wybudzić ekran na okres snu.
 5. Jeśli to jest blokada kontem Xiaomi to tylko odpłatnie.
 6. Mogłeś sprawdzić na stronie Play. Ja za Ciebie sprawdziłam Play po prostu nie wspiera tego telefonu. Kup coś nowszego. A po za tym oni złą informacje mają na temat telefonu.
 7. Ja mam Xiaomi S1 active jest spoko tylko dla niektórych może być trochę przy duży (kwestia gustu) spokojnie 11 -12 dni wytrzymuje koszt 800 zł Nie wiem czego ty oczekujesz od smartwatcha? Huawei podobno są dobre.
 8. Czy ktoś miał problem z Miui 13 opartym na Androidzie 12 na Xiaomi 11T?
 9. Mifit i Zepp to 2 różne programy do tego samego Zepp obsługuje starsze urządzenia Xiaomi mi band z tym mi band 4 a mi band 5 jest już obsługiwany przez Mifit to zależy od sprzętu i aplikacji. Z wagą jest podobnie co z bandem i smartwatch
 10. Nic dziwnego kup coś nowszego ponieważ ten telefon nie ma wsparcia. To nie jest kwestia wersji programu Mifitness ponieważ mam tę samą wersję
 11. @Uzytkownik.123456. Np mi band 5 lub 6 Mi band 5 jest bezproblemowy (przeszłam na smartwatch S1 active) Band ma jeden minus do geolokalizacji potrzebuje smartfona ponieważ nie ma GPS Jest droższa opcja smartwatch np S1 active.
 12. Ja też mam etui tego samego producenta na inny model (11T) i jest super.
 13. Czy nie czas kupić nowy telefon?
 14. Nie z każdym telefonie jest opcja odblokuj telefon za pomocą urządzenia bluetooth. Na Xiaomi 11 T akurat jest ta funkcja.
 15. Ja miałam to samo po odparowaniu mi banda 5 z telefonem (nie Xiaomi) i przeszłam na Xiaomi s1
 16. Ja nie mam z tym problemu mam w domu Funbox 6 (światłowód z Orange). Speed test mi pokazuje że działa bardzo dobrze (pełna prędkość) U mnie jest 5Ghz kanał 108 Za dla 2,4Ghz mam 8 kanał (bo nikt go nie używa w bloku) @kris1992 Jaki masz ten ruter? Podaj mi wyniki z speedtest.pl A po za tym warto przetestować czy zmiana kanału pomoże? Jaka jest konfiguracja routera? Na jakiej częstotliwość sieć i na jakim kanale? Więcej informacji w programach wifi analyzer (poszukaj w Google Play) Warto zastanowić czy nie kupić Repearter wifi (Xiaomi ma takie urządzenia)
 17. Po rozmowach z Orange naprawdę mam wątpliwości co do wifi calling ,bo powiedzieli że nie gwarantują działania wifi calling i VoLTE na innych ich własny branding. Ten co mam jest na ich liście czyli Xiaomi 11 T bo jak piszą nie są przetestowane. Dlatego się pytam? Dodam na dokładkę że ja uciekam z Orange (prepaid) bo wiecznie mają awarię lub przeciążenie sieci mam ich dosyć. Chyba wezmę inny starter (zwykle idą na internet ponieważ że starterów na ogół nie rozmawiam.)
 18. Dziękuję to potwierdza fakt istnienia romu z Miui 13 i Androidem 12 na Xiaomi 11 T
 19. Czy ktoś miał podobny problem z wifi calling na Xiaomi 11T? Czy na Miui 13 działa wifi calling? Jeśli tak to w jakiej sieci? Póki co mi wychodzi że nie warto korzystać z wifi calling i VoLTE ponieważ operatorzy komórkowi to blokują a potem mówią że to nie ich wina. Np Orange mówi że wspiera Xiaomi ale tylko z ich brandem. Sprawdź regulamin usługi wifi calling bo np ja w regulaminie Orange znalazłam. Zapis o następującej treści: d. Orange zastrzega możliwość wyłączenia funkcjonalności wysyłania/otrzymywania SMS-ów oraz otrzymywania MMS-ów Abonentowi w przypadkach, kiedy sposób korzystania przez niego z tych usług powoduje degradację Usługi u innych użytkowników lub degradację sieci.
 20. @Krzysztof 68 nie planowałam zgrywania MiuiPolska . A myślałam o aktualizacji Globala na Miui 13 i Androida 12 . Właśnie sprawdziłam na serwerze Xiaomi jest Miui 13 dla Xiaomi 11T . Czemu z góry założyłeś że mam ochotę na MiuiPolska?
 21. Mi się zawiesił 3 razy przez te 2 tygodnie z tego za pierwszym razem nie było tak jak u autora tematu (zwis przy 62% naładowania a odblokował się jak spadło naładowanie do 34%) Czyli czarny ekran i brak reakcji na wszystko wraz z ładowarką A pozostałe 2 razy to brak synchronizacji zegarka z telefonem i pomagał na krótko factory reset po pierwszym cyklu ładowania (2 zwis przy 66% naładowania a trzeci przy 39%) obydwa na tym samym cyklu rozładowywania 6 dni temu naładowałam zegarek i mam 46% naładowania Aktualizację zegarka robiłam mając 63% naładowania od ostatniego cyklu rozładowywania nie było zwisa
 22. Czy ktoś dostał Miui 13 i Androida 12 na Xiaomi 11 T? (global) Podobno wydano Miui 13 na ten telefon dla regionu Indonezyjskiego.
×
×
 • Create New...