Jump to content

gruniu

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gruniu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Mój syn ma redmi note 4 i uszkodził usb. Wymieniłem płytkę, ale jest inna niż na tym zdjęciu. Nie wiem, czy problem z mikrofonem był na starej płytce, ale nie słychać go, podczas rozmowy. Jak przełącze na głośnik to jest ok. Użyłem aplikacji do testowania mikrofonu i wzorowo. Można jakoś podgłośnić mikrofon?
 2. 3.4.0.0 Jest już jakaś nowsza, ale mam ten sam błąd.
 3. Zrobiłem kopie systemu w TWRP. Wgrałem nie oficjalny rom, ale mi się nie spodobał. Teraz nie mogę przywrócić poprzedniej wersji - błąd jak w temacie.
 4. Zauważyłem podobne zachowania. Do połączenia się z wifi, używam widget aplikacji wifi manager. Żeby widget pracował normalnie, musi być włączony GPS. A teraz dziwna sprawa z Endomondo. Wyłączę ekran i Endomondo gubi zasięg Android 10 wyłącza GPS, po wyłączeniu ekranu? Jeżeli uruchomie Endomondo, to pojawia mi się ikona, włączonego GPS. Dlaczego znika po wyjściu z Endomondo? Przecież aplikacja pracuje w tle. Podobnie jest z Yanosik i innymi aplikacjami.
 5. Niestety mam to samo. Zrestartowałem opaske i telejon. Podczas przejazdu rowerem około 70km, opaska zliczyla mi tylko 0,6km.
 6. Jak w temacie. Podczas treningu policzył mi tylko 0,6km. Połączenie z tel było caly czas.
 7. Odbiegać połączenia można, rozsuwając slider. A co zrobić, żeby zsuwając slider, zakończyć połączenie.
 8. hej Po zaktualizowaniu mix3 do miui12 czujnika zblizeniowy dziala losowo. Czy prowadze rozmowe przez aplikacje, czy gsm, po odsunieciu tel od ucha, nie zawsze ekran mi sie odrazu podswietla. Czasami musze poczekac, az rozmowca sie rozlaczy. Tez tak macie? Uzylem skrotu *#*#6484#*#* i zrobilem test. Okazuje sie, ze dziala prawidlowo. To dlaczego podczas rozmow nie dziala?
 9. Nie mogę się doczekać miui12. Jedenastka jest super. Ale jak pisałem wyżej, powiadomienia na krańcach ekranu, tylko w jednym kolorze. W 10 było w kolorze aplikacji. Dodatkowo często zdarza się, że ekran nie wybudza się, po zakończeniu rozmowy. Muszę wcisnąć przycisk power lub poczekać na rozłączenie się rozmówcy. Wgrałem miui12. Bateria szybko schodzi w dół. Jak dalej tak będzie, to wracam do 11.
 10. Od dawna używam truephone. Zdecydowanie polecam. Wklejanie nr tel działa super.
 11. W wersji MIUI 10, jak przychodzilo powiadomienie, to pojawialy mi sie animacje na krancach ekranu, w kolorze ikony aplikacji, na ktora przyszlo powidomienie. W wersji 11, mozna te animacje ustawic w opcjach, ale tylko w jednym kolorze. Czy mozna to zmienic, zeby bylo tak jak w wersji 10?
 12. Mam te TWRP - twrp-3.3.1-17-perseus-mauronofrio. Przy przywracaniu obrazu systemu, mam blad 255. Rozne pomoce z internetu u mnie nie dzialaja.
 13. Taki efekt powstaje, jak mamy za głośno telefon ustawiony. Dźwiek z naszego glosniczka, przenosi sie na mikrofon.
 14. Jakiej aplikacji uzywacie, do robienia kopii swoich aplikacji na android 10. Zawsze uzywalem TitaniumBackup, ale niechce wspolpracowac z Android10.
×
×
 • Create New...