Jump to content

gruniu

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gruniu's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Kupiłem frytkownice Xiaomi. Póki co testuje. Ale widzę, że powiadomienia na telefon przychodzą, o skończonej pracy, ale nie ma dźwięku. Na zegarek też nie przychodzi mimo, że mam tak ustawione. Ktoś coś?
 2. Hey Jak ktoś dzwoni i odbiorę na słuchawkach, to rozmawiam przez słuchawki. Ale jak ja wykonuje połączenie i przełączę na zestaw słuchawkowy, to mogę rozmawiać tylko przez zegarek. Jak wymusić połączenie na słuchawki?
 3. Można gdzieś zgłaszać prośby o zmiany?
 4. Na smartwatch przychodzą mi powiadomienia, o tym że Whatsapp sprawdza, czy są nowe wiadomości. Ale na telefonie nie mam takich powiadomień. Jak to wyłączyć?
 5. I dalej zegarek samoczynnie uruchamia wygaszony ekran
 6. Oczywiście. Dzisiaj też wyszła i właśnie się aktualizuje.
 7. Na noc ta opcja sama mi się włącza. Tak skonfigurowałem. Ostatnio byłem na basenie. Ekran się wybudził w wodzie i zmieniła się tarcza. Ekran wybudza się, nawet jak zegarek leży na stole.
 8. Witam. Czy u was też się zdarza, że ekran samoczynnie się włącza? Jest opcja włączenia, po odpowiednim ruchu ręki, ale mi się włącza, nawet jak ta opcja jest wyłączona. W nocy razi po oczach.
 9. Witam U żony w telefonie nagle wyłączyło się wifi. Przy próbie włączenia, od razu się wyłącza. Próbowałem już różnych metod. Zauważyłem, że przy ikonce od hotspot wyświetla się napis: błąd. I nic nie można zrobić. Jak to naprawić? Reset do ustawień fabrycznych raczej nie możliwy. Root jest zrobiony. Kopię mogę wykonać z TWRP, ale boje się, że później nie przywrócę danych, tak jak to jest z moim mix3.
 10. Jeśli chodzi o bieganie, to jest opcja autopausa, w opcjach po wyborze treningu biegania. Niestety też się zdziwiłem, jeśli chodzi o rozmowy przez słuchawki. Po połączeniu z rozmówca, nie mogłem wybrać funkcji: rozmowa przez słuchawki. Do czego w tym smartwatchu, jest wifi i połączenie na słuchawki?
 11. No I sprawdziłem na redmi note9 pro. Też nie ma takiej możliwości.
 12. Mi band 4 mógł odblokować przez BT telefon, a mi watch S1 już nie może. Dziwne. Syn ma note9pro i u niego sprawdzę.
×
×
 • Create New...