gruniu

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About gruniu

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam pytanie: skad pobrac EU?
 2. Czy xiaomi mi taki adapter jak w temacie?
 3. Co to jest sklonowane aplikacje?
 4. Mam to samo na mi9se. Póki co pobrałem aktualizacje i obserwuje rezultat.
 5. Family link. Próbuje testować. Za dużo znaków zapytania. Kiedyś ustawiłem tel żony jako admin. I nie mogę jej usunąć z konta, żeby na jej tel testować jak dziecko Dodatkowo mój syn, ma kilka kont Google (ach te dzieci) i apka chce mieć jedno, a resztę usunąć Szukam czegoś innego. Świetna jest cerberus - płatna. Zdalne włączanie i wyłączanie wszystkiego. Ale szukam czegoś jeszcze innego. w cerberus mogę zlokalizować telefon, ale najpierw muszę włączyć LTE przez SMS. Mogę cykac foto i przy próbie odblokowania telefonu przez źle podany kod, robi zdjęcie i wysyła na email. Jak nie ma połączenia wifi lub LTE, to wyślę po połączeniu. Dodatkowo nie usunie się aplikacji, jeżeli jest root. Konwertuje się aplikacje jako systemowa i nawet przywrócenie ustawień systemowych nie usunie aplikacji.
 6. Dlaczego nie widzę mi9se jako online (jest podłączony do sieci), na stronie i.mi.com? Mam trzy telefony xiaomi i tylko mi9se nie widzę. Cały czas jest offline. Może dlatego, że nie ma opcji znajdź urządzenie? I dlaczego nie ma?
 7. Jak w temacie. Za każdym razem kiedy powiem: ok Google lub wcisnę przycisk asystenta, muszę podać kod lub przyłożyć palec do czytnika - bez sensu.
 8. Dzisiaj sam rusze temat, bo moje zona narzeka na brak powiadomien. A moze wgram soft eu, tylko czy moge bez utraty gwarancji zrobic odblokowac bootloader? ps skad pobrac EU?
 9. MiuiEu. Tel kupiony w RTVEUROAGD. Zapewne trzeba odblokować bootloadera.
 10. Pogoda&radar. Szukam czegoś do ustawienia profili. Easyprofile było super. Ale ma problem na Android 9, a aplikacja już się nie rozwija
 11. I ten wykres na Android 9 już się nie zmienia
 12. Też nie. Android 7 chodzi super.
 13. Co zrobić, aby w górnej belce pojawiały się powiadomienia. Wyskakują tylko nad chwilę i znikają. Nawet budzik.