Jump to content

Ciarkol

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  11T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ciarkol's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Year In
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Ostatnio też zauważyłem że ekran zegarka sam z siebie podświetla się po najnowszej aktualizacji. Jak to Xiaomi coś naprawia by coś innego zepsuć 😄 Być może to wina mi fitness po najnowszej aktualizacji apki zaczęło się to dziać.
 2. posiada taka funkcje, w apce Mi fitness "urządzenie" następnie "odblokuj telefon"
 3. Wersja 1.3.113 ogólne poprawki błędów z tego co na internecie wyczytałem ale od tamtej sytuacji działał dobrze 0 zwiechy, może farta miałem że tylko raz się zawiesił. Liczę że już się to nie powtórzy
 4. Mi odwiesił się po 1h - 1.30h próbowałem na różne sposoby jak np. długo trzymanie obu przycisków, pojedynczo naciskanie itd. Jak narazie drugiej takiej sytuacji nie miałem ale fakt tą sytuacje miałem po aktualizacji zegarka do najnowszej wersji czyli 1.2.98 wcześniej ta sytuacja nie występowała a mam go od premiery.
 5. Witam mam problem z zegarkiem watch s1 dziś podłączyłem go do ładowania przy 20% przy 57% działał dalej gdy później chciałem zobaczyć ile procent jest naładowane ekran w ogóle się nie włącza w aplikacji pokazuje cały czas synchronizację jest jakaś możliwość resetu lub coś na BT pokazuję że połączono a ekran się nie włącza
 6. Jestem na 13.0.8 ale nie dostałem jeszcze aktualizacji do 0.9 na region polska jak zmienię na UK to mi wyskakuje update do tej wersji to muszę jeszcze czekać aż mi wyskoczy ? Jak to ogólnie działa ta zmiana regionu ?
 7. https://forum.xda-developers.com/t/app-patch-messenger-original-chat-head-on-android-11-safe-self-update.4331215/page-11 Wywal Messenger i Facebook później zainstaluj ChatHeadEnabler-v2.2.1.apk z pierwszej strony linku którego podałem, na ostatniej stronie znajdują się aktualne wersje FB i Messenger zainstaluj je bez pierwszego uruchamiania, po instalacji Messengera przytrzymaj dłużej na ikonie aż ci wyświetli takie coś, jeżeli wyświetli tak jak ja mam to możesz aktywować dymki które będą wyglądać tak jak z wcześniejszych wersji czyli okrągłe nie kwadratowe. Przy okazji dostał już ktoś miui 13 eu na region polska ?
 8. Ja miałem 12.5.19, może dlatego miałem możliwość aktualizacji do 13, a na nowszych wersjach update być może jest zablokowany ze względu na bugi, miejmy nadzieję że naprawią ten problem z baterią choć czytałem na innych forach (Xda, reddit) to dużo osób ma problemy z bateria na miui 13, liczę na szybki fix od xiaomi.
 9. A która wersja 12.5 ? 12.5.19 czy nowszą masz ?
 10. Zmień region na np. Wielka Brytania lub Szwajcaria a dostaniesz update
×
×
 • Create New...