ad2222

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ad2222

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi-5s

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. @zoltan78: dzięki za poradę, trochę z duszą na ramieniu to robiłem, bo pierwszy raz, ale zadziałało. Nawet mam juz miui11, chociaż byłem pewien, że ściągam jakąś ostatnią wersję 10 Ale działa, i to najważniejsze!
 2. Jestem posiadaczem MI-9 w wersji trochę dziwnej, bo 8/128. Miałem włączone aktualizacje copiątkowe, wersje rozwojowe. Od pewnego czasu nie mam aktualizacji, stanęło na wersji "MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.1 | rozwojowa". Od tej wersji aplikacja systemowa do SMSów przestała działać. Przeszedłem płynnie na odbieranie/wysyłanie SMS'ów przez messengera, i zapomniałem o sprawie. Jednak nie daje mi spokoju to, że nie ma nowych wersji rozwojowych, a przy próbie sprawdzenia mam komunikat, że "mam najnowszą wersję, albo mamy problem z serwerami" - i zalecają upewnienie się właśnie tutaj - więc się upewniam, czy to najnowsza wersja (chyba nie, bo widzę, że jest już MIUI 11), czy faktycznie są jakieś problemy?
 3. Niestety, nigdzie indziej nie mogłem znaleźć netbooka 13,3"
 4. U mnie niestety był tekst "rabatu dla forum nie obsługujemy" Pani była wprawdzie bardzo miła, ale - nici z rabatu dla forumowiczów :(
 5. Muszę dziecku ograniczyć korzystanie z internetu (po dobroci już było, teraz czas na demonstrację siły) - szukam jakiegoś programu do wyłączenia dostępu do internetu w telefonie - i transmisji danych, i wifi - może się to wszystko włączać np po podaniu hasła. Chcę żeby telefon służył tylko do telefonowania
 6. Zmieniłem wersję na nową, nie ubija
 7. Miałem "zawsze włączone" a i tak ubija np messengera
 8. Masz teraz włączone, czy wyłączone wifi w uśpieniu?
 9. Mam wersję 5.1.16 (rozwojowa) i w Uprawnieniach mam tylko Zarządzanie uprawnieniami (tak/nie) - i tyle. Może bym rom wymienił? Mam zablokowane wyłączanie niektórych aplikacji, ale po wybudzeniu (włączeniu ekranu) aplikacje znikają (tzn są wyłączone).
 10. Bardzo dziękuję za informację. A wracając jeszcze do autostartu, to na końcu Terry ścieżki mam tylko włączenie zarządzania uprawnieniami, i nic więcej.
 11. Jak zablokować aplikację, żeby się nie zamknęła po przejściu z niej na pulpit? U mnie (redmi 2) tak się dzieje zawsze Jeżeli możesz, napisz też jak się dodaje aplikację do autostartu.
 12. Poszukuję jakiegoś smartfonu dla żony - podstawowy warunek - maaałość. Niedawno przesiadła sie z klawiszowego samsunga(!) na galaxy mini 2 - zachwycona nie jest, ale to telefon "donaszany" po córce - mimo wcześniejszego wipe i instalowania tylko niezbędnych rzeczy i tak trochę muli. Myślałem nad jakimś telefonem z rodziny MI - sam mam redmi 2S, używałem 1S, i jestem z obu bardzo zadowolony. Ale nie widzę takich o wielkości galaxy mini2... - doradzicie jakiś telefon? Budżet - do 1kpln.
 13. Mam ten sam problem co w Redmi 1S - oddalam telefon od ucha, a ekran jest dalej czarny. Tam pomogła kalibracja, tutaj dostaję się do "tajnego" menu *#*#MIUI#*#* - a tam same testy, nie widzę kalibracji. Jak to ugryźć?
 14. Mam tak zrobione, że ekranik BT jest na kokpicie (doczepiony), przycisk doklejony z lewej strony kierownicy, a z radiem jest to jakoś sprzęgnięte, bo ścisza się w momencie połączenia. BT Zgłasza się jako "Honda Car Kit"
 15. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem redmi 2 - za tydzień, dwa mogę się wypowiedzieć. Na razie mogę tylko powiedzieć, że redmi 2, tak jak 1S, nie współpracuje z moim samochodowym bluetoothem - ale coś, nie można mieć wszystkiego, zostaje słuchawka. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł na nawiązanie współpracy redmi2<-->bt?