ad2222

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ad2222

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi-5s

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. ad2222

  Fosttech

  Niestety, nigdzie indziej nie mogłem znaleźć netbooka 13,3"
 2. ad2222

  Fosttech

  U mnie niestety był tekst "rabatu dla forum nie obsługujemy" Pani była wprawdzie bardzo miła, ale - nici z rabatu dla forumowiczów :(
 3. Muszę dziecku ograniczyć korzystanie z internetu (po dobroci już było, teraz czas na demonstrację siły) - szukam jakiegoś programu do wyłączenia dostępu do internetu w telefonie - i transmisji danych, i wifi - może się to wszystko włączać np po podaniu hasła. Chcę żeby telefon służył tylko do telefonowania
 4. ad2222

  Redmi 2 2gb usypia aplikacje

  Zmieniłem wersję na nową, nie ubija
 5. Miałem "zawsze włączone" a i tak ubija np messengera
 6. Masz teraz włączone, czy wyłączone wifi w uśpieniu?
 7. ad2222

  Redmi 2 2gb usypia aplikacje

  Mam wersję 5.1.16 (rozwojowa) i w Uprawnieniach mam tylko Zarządzanie uprawnieniami (tak/nie) - i tyle. Może bym rom wymienił? Mam zablokowane wyłączanie niektórych aplikacji, ale po wybudzeniu (włączeniu ekranu) aplikacje znikają (tzn są wyłączone).
 8. ad2222

  Redmi 2 2gb usypia aplikacje

  Bardzo dziękuję za informację. A wracając jeszcze do autostartu, to na końcu Terry ścieżki mam tylko włączenie zarządzania uprawnieniami, i nic więcej.
 9. ad2222

  Redmi 2 2gb usypia aplikacje

  Jak zablokować aplikację, żeby się nie zamknęła po przejściu z niej na pulpit? U mnie (redmi 2) tak się dzieje zawsze Jeżeli możesz, napisz też jak się dodaje aplikację do autostartu.
 10. Poszukuję jakiegoś smartfonu dla żony - podstawowy warunek - maaałość. Niedawno przesiadła sie z klawiszowego samsunga(!) na galaxy mini 2 - zachwycona nie jest, ale to telefon "donaszany" po córce - mimo wcześniejszego wipe i instalowania tylko niezbędnych rzeczy i tak trochę muli. Myślałem nad jakimś telefonem z rodziny MI - sam mam redmi 2S, używałem 1S, i jestem z obu bardzo zadowolony. Ale nie widzę takich o wielkości galaxy mini2... - doradzicie jakiś telefon? Budżet - do 1kpln.
 11. Mam ten sam problem co w Redmi 1S - oddalam telefon od ucha, a ekran jest dalej czarny. Tam pomogła kalibracja, tutaj dostaję się do "tajnego" menu *#*#MIUI#*#* - a tam same testy, nie widzę kalibracji. Jak to ugryźć?
 12. ad2222

  Xiaomi Redmi 2 - Preorder

  Mam tak zrobione, że ekranik BT jest na kokpicie (doczepiony), przycisk doklejony z lewej strony kierownicy, a z radiem jest to jakoś sprzęgnięte, bo ścisza się w momencie połączenia. BT Zgłasza się jako "Honda Car Kit"
 13. ad2222

  Xiaomi Redmi 2 - Preorder

  Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem redmi 2 - za tydzień, dwa mogę się wypowiedzieć. Na razie mogę tylko powiedzieć, że redmi 2, tak jak 1S, nie współpracuje z moim samochodowym bluetoothem - ale coś, nie można mieć wszystkiego, zostaje słuchawka. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł na nawiązanie współpracy redmi2<-->bt?
 14. ad2222

  Accessories 4 You

  Mam w rękach Redmi 2 od tego sprzedawcy - wszystko jak w zegarku, szybko sprawnie, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam!
 15. Czyli trzeba cierpliwie czekać, aż z kolejnym update może kiedyś ewentualnie zadziała? A jakichś apek wymuszających działanie BT nie ma?