AmyS

Użytkownicy
 • Content Count

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

AmyS last won the day on February 9 2017

AmyS had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

2 Followers

About AmyS

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 08/02/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ruda Śląska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6, Mi4, Mi2S

Recent Profile Visitors

2,181 profile views
 1. Trzecia aktualizacja MIUI pod rząd, aktualna to 9.7.11, i nadal nie działa blokada reklam.
 2. W poprzednim romie też zauważyłem, że brakuje przetłumaczenia na belce piątku. Pisze friday. Tak samo menedżer, podczas którego dodaje się np. załączniki w przeglądarce internetowej nie jest pełni przetłumaczony. Są słowa "Open from", "Recent", "Modified"...
 3. AmyS

  MIUI 7.8.31

  W temacie poświęconemu tej aktualizacji Daniel Świder, Robert i Piccolo zgłaszają drenaż baterii w Mi5. W Panelu sterowania -> Bateria, Telefon w gotowości wyróżnia się stosunkowo dużą wartości %. Porównując wartość podaną przez Piccolo też mam ją wysoką. Wychodzi na to, że to drenuje baterię.
 4. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Ok, spróbuję
 5. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Za rzadko go restartuje? Jak do Mi4 były aktualizacje co tydzień to co tydzień był tylko jeden restart. Ok, może 2, bo po instalacji romu instalowałem root i dodatki. I nie było takich problemów, więc to chyba nie to.
 6. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @galakty Root jest, Wakelock Detector też, jazdy brak. Wg moich screenów to co, Sklep Play albo Kalendarz jest temu winien? Szczerze powiedziawszy to nie wiem.
 7. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @damian12332146 Mi tylko raz się zdarzyło, żeby przez noc spadło tylko 2% baterii. Tak to też ok. 20% w ciągu nocy i wszystkie apki ubite.
 8. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Raczej chodzi mi o użytkowników Mi6 i MIUI 9 żeby mieć jakiś punkt odniesienia. W ostateczności może spróbuję MiFlashem i na nowo wszystko postawić. Aplikacje mam takie same jak na Mi4 i tam na MIUI 8 nie miałem takich problemów od dawien dawna. Ale dzięki @fi9o za info.
 9. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Nie wiem dlaczego u mnie tak schodzi bateria... Wszystkie jakieś optymalizacje wyłączone. Internetu głównie używam przez Dane i to gdzieś do 15 min dziennie. W trakcie pisania tego postu i robienia zrzutów bateria spadła o 3%, a to 5 min roboty.
 10. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Czy ma ktoś taki problem, że czasami nie działa Wam internet w telefonie? Niby jest, ale go nie ma. Obojętnie czy to Dane czy Wi-Fi, telefon się łączy ale nic nie pobiera, każda aplikacja informuje o braku internetu. Jedynie co pomaga to restart telefonu.
 11. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @mefistobata Panel Sterowania -> Użycie danych -> Ograniczenia aplikacji -> Systemowe -> zobacz czy Sklep Google Play ma zaznaczone 3G.
 12. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @mefistobata Ogólnie internet działa Ci na Danych? Jeśli nie to miałbyś źle skonfigurowane punkty dostępu.
 13. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Oglądałeś tam: Sklep Play -> Ustawienia -> Aktualizuj aplikacje automatycznie -> Aktualizuj w dowolnym momencie
 14. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @fi9o W MIUI nie było i nie ma opcji poziomu jasności podświetlenia klawiszy. Tylko czy mają być podświetlane czy nie i jak długo
 15. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @VOytaZ i @nonamed mam identycznie ustawione. Przy tych ustawieniach ubija mi aplikacje. W ciągu dnia tego nie zauważyłem, tylko rano. Dzisiaj w opcjach programistycznych Optymalizację pamięci dałem na Wyłączoną, wcześniej miałem Podstawową. Limit procesów w tle - standardowy limit.