AmyS

Użytkownicy
 • Content Count

  718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

AmyS last won the day on February 9 2017

AmyS had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

2 Followers

About AmyS

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 08/02/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ruda Śląska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6, Mi4, Mi2S

Recent Profile Visitors

2,444 profile views
 1. AmyS

  MIUI 20.6.18

  Pobrałem, podmieniłem i działa Dzięki bardzo!
 2. Udało mi się podmienić plik hosts w TWRP i reklam już nie mam
 3. Nie da się usnąć pliku przez Root Browser. Też próbowałem.
 4. No to mówimy, wgrywanie paczki nic nie daje, plik hosts nie jest podmieniany. Ręcznie próbowałem to w TWRP nie mam plików w katalogu etc, a przez Root Browser nie mogę podmienić, bo niby nie mam uprawnień. Ale to pewnie dlatego, że plik jest używany.
 5. Od jakiegoś czasu na Mi6 blokada nie działa i w dalszym ciągu nie jest to naprawione.
 6. Trzecia aktualizacja MIUI pod rząd, aktualna to 9.7.11, i nadal nie działa blokada reklam.
 7. W poprzednim romie też zauważyłem, że brakuje przetłumaczenia na belce piątku. Pisze friday. Tak samo menedżer, podczas którego dodaje się np. załączniki w przeglądarce internetowej nie jest pełni przetłumaczony. Są słowa "Open from", "Recent", "Modified"...
 8. AmyS

  MIUI 7.8.31

  W temacie poświęconemu tej aktualizacji Daniel Świder, Robert i Piccolo zgłaszają drenaż baterii w Mi5. W Panelu sterowania -> Bateria, Telefon w gotowości wyróżnia się stosunkowo dużą wartości %. Porównując wartość podaną przez Piccolo też mam ją wysoką. Wychodzi na to, że to drenuje baterię.
 9. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Ok, spróbuję
 10. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Za rzadko go restartuje? Jak do Mi4 były aktualizacje co tydzień to co tydzień był tylko jeden restart. Ok, może 2, bo po instalacji romu instalowałem root i dodatki. I nie było takich problemów, więc to chyba nie to.
 11. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @galakty Root jest, Wakelock Detector też, jazdy brak. Wg moich screenów to co, Sklep Play albo Kalendarz jest temu winien? Szczerze powiedziawszy to nie wiem.
 12. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @damian12332146 Mi tylko raz się zdarzyło, żeby przez noc spadło tylko 2% baterii. Tak to też ok. 20% w ciągu nocy i wszystkie apki ubite.
 13. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Raczej chodzi mi o użytkowników Mi6 i MIUI 9 żeby mieć jakiś punkt odniesienia. W ostateczności może spróbuję MiFlashem i na nowo wszystko postawić. Aplikacje mam takie same jak na Mi4 i tam na MIUI 8 nie miałem takich problemów od dawien dawna. Ale dzięki @fi9o za info.
 14. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Nie wiem dlaczego u mnie tak schodzi bateria... Wszystkie jakieś optymalizacje wyłączone. Internetu głównie używam przez Dane i to gdzieś do 15 min dziennie. W trakcie pisania tego postu i robienia zrzutów bateria spadła o 3%, a to 5 min roboty.
 15. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Czy ma ktoś taki problem, że czasami nie działa Wam internet w telefonie? Niby jest, ale go nie ma. Obojętnie czy to Dane czy Wi-Fi, telefon się łączy ale nic nie pobiera, każda aplikacja informuje o braku internetu. Jedynie co pomaga to restart telefonu.