Jump to content

AmyS

Użytkownicy
 • Posts

  721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

AmyS last won the day on February 9 2017

AmyS had the most liked content!

2 Followers

About AmyS

 • Birthday 08/02/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ruda Śląska

Dodatkowe

 • Smartfon
  F3, Mi6, Mi4, Mi2S

Recent Profile Visitors

2,795 profile views

AmyS's Achievements

 1. Albo po zastosowaniu powyższego blokera albo po zastosowaniu dns.adguard.com w Nazwie hosta dostawcy prywatnego DNS nie wszystko jest synchronizowane z chmurą Xiaomi. Nie synchronizowały mi się m.in. kontakty, dyktafon, kalendarz. Usunąłem wpis z prywatnego DNS i przywróciłem stary plik hosts z poprzedniego blokera i synchronizacja działa.
 2. Dzięki @Domker_ za odpowiedź. Że też nie pomyślałem o uprawnieniach dla aplikacji... Zrobiłem tak jak napisałeś i zadziałało. Plik hosts podmieniony i blokada reklam działa
 3. Przy poleceniu: godl && curl -# -L -o adbgen.zip "https://github.com/domker/adbgen/archive/master.zip" && unzip adbgen.zip && cd adbgen-master pojawia mi się informacja: Warning: Failed to create the file adbgen.zip: Permission denied curl: (23) Failure writing output to destination Rozumiem, że mu uprawnienia do katalogu nie pasują.
 4. AmyS

  MIUI 20.6.18

  Pobrałem, podmieniłem i działa Dzięki bardzo!
 5. Udało mi się podmienić plik hosts w TWRP i reklam już nie mam
 6. Nie da się usnąć pliku przez Root Browser. Też próbowałem.
 7. No to mówimy, wgrywanie paczki nic nie daje, plik hosts nie jest podmieniany. Ręcznie próbowałem to w TWRP nie mam plików w katalogu etc, a przez Root Browser nie mogę podmienić, bo niby nie mam uprawnień. Ale to pewnie dlatego, że plik jest używany.
 8. Od jakiegoś czasu na Mi6 blokada nie działa i w dalszym ciągu nie jest to naprawione.
 9. Trzecia aktualizacja MIUI pod rząd, aktualna to 9.7.11, i nadal nie działa blokada reklam.
 10. W poprzednim romie też zauważyłem, że brakuje przetłumaczenia na belce piątku. Pisze friday. Tak samo menedżer, podczas którego dodaje się np. załączniki w przeglądarce internetowej nie jest pełni przetłumaczony. Są słowa "Open from", "Recent", "Modified"...
 11. AmyS

  MIUI 7.8.31

  W temacie poświęconemu tej aktualizacji Daniel Świder, Robert i Piccolo zgłaszają drenaż baterii w Mi5. W Panelu sterowania -> Bateria, Telefon w gotowości wyróżnia się stosunkowo dużą wartości %. Porównując wartość podaną przez Piccolo też mam ją wysoką. Wychodzi na to, że to drenuje baterię.
 12. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Ok, spróbuję
 13. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Za rzadko go restartuje? Jak do Mi4 były aktualizacje co tydzień to co tydzień był tylko jeden restart. Ok, może 2, bo po instalacji romu instalowałem root i dodatki. I nie było takich problemów, więc to chyba nie to.
 14. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @galakty Root jest, Wakelock Detector też, jazdy brak. Wg moich screenów to co, Sklep Play albo Kalendarz jest temu winien? Szczerze powiedziawszy to nie wiem.
 15. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @damian12332146 Mi tylko raz się zdarzyło, żeby przez noc spadło tylko 2% baterii. Tak to też ok. 20% w ciągu nocy i wszystkie apki ubite.
×
×
 • Create New...