-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Pytanie dotyczące zwykłego Redmi Note 13, nie ma sensu zakładać nowego tematu, czy jak mam zamkniety bootloader i fon z Play to nie ma opcji wgrać Romu Tajwan, czy też się da ?? Chińczycy walą w gumy jutro miałem koniec czekania tych 168 h i wchodzę dzisiaj, byłem pewien, ze jeszcze 24 h - a tu masz 225 h. Nic z telefonem nie robiłem, konto założone, przypisane do fona wszystko przeszło a tu taki zonk. No założyłem nowe konto i znów mam 168 h, ale jak to powtórzą, to ja dziękuję. Ludzie chcący zmieniać Romy a takich jest chyba 90 % kupujących Xiaomi przestaną je kupować, bo nikt nie będzie płacił ludziom 40-50 $ za zdjęcie bootloadera i jeszcze czekał. Może wtedy się opamiętają. -
Też tak mialem - jedyne wyjście to kupić dobre słuchawki. Na tanich zawsze będziesz miał cicho, bo system automatycznie zmniejsza głośność i nie wyłączysz tego.
-
No właśnie wiem o tym i dlatego się dziwię, że ta wersja HyperOS wyszla. Tzn. Nie wiem czy twój telefon miał na starcie Miui, ale jeżeli przechodzisz procedurę odblokowywania i wywala Ci coś dziwnego, to jesteś jednym z właścicieli tel. które mają problem z odblokowaniem albo dla niecierpliwych szukać w necie sposobu płatnego, jeżeli jest. Na szczęście jeden z moich fonów RN 13 nie ma tego problemu i tylko zostały dwa dni do odblokowania. Nie wiem skąd się wziął, dla niektórych modeli problem, ludzie piszą, ale nikt nie wyjaśnił przyczyny. Trzeba czekać. A z tego HyperOS na razie nie skorzystasz - no chyba, że jak napisałem, poszukasz alternatywnej metody.
-
arek810316 ano zjeżdża niestety, dlatego nigdy nie mam włączonego automatycznego ściemniania, bo telefon robi jaja. A tym bardziej pod HyperOS. Nie wiem, po co to włączać, aż tak nie zaoszczędzisz na baterii, a tylko opcja wkurza. Nie wiem dokładnie ile, ale jasność mam na stale ustawiona na 80% albo lepiej. Telefon jak używasz i tak musisz ładować codziennie.
-
Tak Globala w tym właśnie znaczeniu. Bo to kupowanie w sklepach wersji CN to dla mnie kaleczenie. Owszem da się używać, ale za dużo problemów, to ja osobiście wole zapłacić trochę więcej, ale mieć spokój. A czy Strava w trybie superoszczędnym nie będzie ubijana, to myślę, że się dowiesz tylko, jak sam sprawdzisz....
-
Jak mam za dużo takich błędów, przeważnie robię fastboot update ROM-u na nowo i jest ok.
-
A ustawień jest naprawdę dużo, jeżeli ktoś nie chce, żeby co 30 sekund wyskakiwały reklamy, bo są wkur****** to 27 zł/ rok to jest 2,50 zł na miesiąc. Chyba warto.
-
Miałem kupić MI 8 Pro, ale dobił mnie ten język polski a właściwie jego brak, jak opisujecie i kupiłem Mi 7 Pro - działa idealnie, kosztuje mniej a czy 8 ma jakieś rewelacje w porównaniu z 7. Ja jestem z mojej opaski bardzo zadowolony.
-
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
mariokej wszystko z telefonami OK, dobrze napisane mam dwa fony: Xiaomi 13 5G i tam mam już HyperOS - DEV/, ale wcześniej na Miui ściągnąłem bootloader, a drugi od paru dni to Redmi Note 13 bez 5G !!- a dlaczego się cieszę, że kupiłem z MIUI - bo spokojnie sciągnę bootloader już w piątek o 17, a gdyby od razu był HyperOS to albo nici ze ściągnięcia bootloadera, bo wiesz, co się dzieje albo musiałbym dużo szukać i zapłacić z 50 $ za ściągnięcie bootloadera - u kolegi facet to robił zdalnie, ale musiał czekać, bo był problem z kodami. Więc widzisz jakie problemy. A co do Redmi Note 13 dlatego kupiłem, bo ma Snapdragon na szczęście, a Redmi Note 13 5G - Mediateka i znów problemy ze ściągnięciem bootloadera. A tak naprawdę, po co mi 5G to jest dopiero w powijakach , pewnie miną ze 2 lata, zanim będzie ogólnie dostępne. Zresztą mój drugi fon ma 5G. Myślę, że logicznie wyjaśniłem. -
Może jednak zamiast 14/14 Pro z Chin lepiej poszukać Globala, wiem, zapłacisz więcej, ale unikniesz wielu problemów. Twój wybór. A Strava pewnie będzie działać.
-
Aplikacje na Windows 10/11 do robienia backupu Androida.
kris68 opublikował(a) pytanie w HyperOS - korzystanie
W sumie niestety mam aż 155 aplikacji i przy ściągnięciu bootloadera i wgraniu ROMU Tajwan wszystko się straci wiec - uwierzcie mi nie jestem piratem, ale najpierw muszę się przekonać, jak działa aplikacja, zanim zapłacę 120 $. Więc ściągnąłem z ruskiej strony kilka aplikacji, które robią pełną kopię telefonu razem z danymi aplikacji. Proszę admina o niekasowanie posta za pochwale piractwa, bo kupie aplikację, ale najpierw muszę to sprawdzić. Na fotce aplikacje, będę dziś próbował i zobaczę, którą kupić. -
Master w drugim poście podał Ci nazwę programu do sterowania głośnością, jest bardzo dobry.
-
Master chyba znów od Ciebie mam tą apkę na Windows XiaoMiTool V2, wiele rzeczy można poustawiać tylko bootloader musi być otwarty.
-
Master i pewnie masz rację bardzo dobra apka, dzięki jak zwykle za podpowiedź, tylko reklamy dobijają, i nie działają wszystkie opcje, ale po wykupieniu subskrypcji za 27 zł na rok ustawień jest full i można wszystko pozmieniać. Dziękuje .
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Radosław Badach weź apk z apkmirror i powinna się zainstalować. Nie wiem czemu tak wszyscy się podniecają tymi 200 Mpix, firmy niedługo dojdą do 500 Mpix, a ja mam 108 Mpix i jestem zadowolony. Przecież nikt nie robi telefonem zdjęć ślubnych, to jest tylko gonitwa za cyframi. A ja w moim Xiaomi 13 mam 50 Mpix i robi zdjęcia jak brzytwa z tym że ma stabilizację optyczną. Jestem z zawodu fotografem i latami bawiłem się aparatami. Teraz niestety muszę, a raczej chcę być w domu, bo opiekuję się chorą ciężko MAMĄ. Ale robiłem fotki tymi 50 Mpix i sam drukowałem, bo mam dobrą drukarkę, na papierze foto w formacie 13x18 zdjęcia są bardzo ładne, nie można się do niczego przyczepić. A mimo wszystko patrzę okiem fachowca..... . -
Musisz to mieć w ustawieniach, sam musisz pogrzebać. A ja taki offtop trochę, kupiłem Xiaomi Band 7 Pro i jestem bardzo zadowolony, no pewnie niższa cena i nie ta klasa zegarka, ale nie żałuje .
-
czarek1212 i chyba czasem jest to najlepsze wyjście.
-
Też z niej nie korzystam, mam za starą Yariskę. Ale dzięki za wytłumaczenie będę starał się robić to z głową .
-
Tylko jak to zrobić, bo opisy są dla mnie...... jak to napisać, nie rozumiem jak te programy uruchomić.
-
A ja jednak nie do końca rozumiem jak uruchomić te programy do usunięcia niepotrzebnych programów. Ściągałem je, ale nie wiedziałem, jak to uruchomić. Ktoś pomoże ??
-
No to wgraj z powrotem MIUI skoro masz odblokowanego fona i będziesz miał spokój. Ja cały czas co tydzień instaluje wersję DEV. HyperOS i nie narzekam. Ale każdy ma jakieś swoje ustawienia.
-
Problem z działaniem Wi-Fi Xiaomi 13T
kris68 odpowiedział(a) na Shadowek 99 pytanie w Problemy techniczne
Nie wydaje mi się, że w serwisie wgrają ROM na nowo i będzie ok. Tak jak napisał Master raczej wydaje się, że jest to problem sprzętowy. Więc albo wymienią płytę główną, albo dadzą nowy telefon. Trafiłeś na walnięty egzemplarz. A przecież nikt nie będzie się bawił naprawą płyty głównej, bo chyba raczej nie mają możliwości. Masz gwarancję, oddaj zaraz i będzie po wszystkim. -
Kacper, czyli rozumiem, że technicznie biorąc on jednak nie ma e-sim, bo to wersja chińska tak ??
