-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
widzę że są oba ... będę niedługo starał się pobrać ... 🙃 zobaczymy czy tym razem serwer nie zastrajkuje ... u mnie cud to taki że wskoczyło pobieranie przez updater - choć szybkość dość kiepska ... jeden procent to minuta ... ale poszlo i wrzucone - shennong ok ...
-
fuxi ditting i cupid już są ... czekamy na resztę 🙃 ogólnie to już wszystko jest ... poza houji / shennong ... ale tam będzie późniejszy build ...
-
Reklamy/proponowane filmy w aplikacji Mi Video
Master odpowiedział(a) na Snuffer temat w Problemy techniczne
wywal w ogóle te apki mi - przez debloat - ja to zawsze robię od razu po instalacji systemu ... zainstaluj np VLC i daj go jako domyślny odtwarzacz i problem z głowy 🙃- 7 odpowiedzi
-
- proponowane
- mi video
- (i 4 więcej)
-
Ty szykuj się lepiej na moją 14tke - chce żeby w dobre ręce trafiła ... a Ty docenisz ten sprzęt ...
-
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a to ok - myślałem że systemowe producenta ... nie wiem jak google na różne modele to wypuszcza - u mnie w tej chwili jest czerwcowa Googla a producenta lipcowa ... no ale to inny model fona no i system w wersji beta ... -
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a tam ... nie ma tym co się za bardzo przejmować ... ważne żeby mieć aktualna poprawkę Googla wrzucona ... 🙃 -
no i to rozumiem ... czyli nie będzie osobnego modułu telephoto i peryskopu - zostanie to wrzucone w jednym module - wcześniejsze plotki mówiły o tradycyjnym module tele z zoomem X3 i osobnym peryskopie ... do tego dojdzie moduł wide i moduł ultra wide i wiadomo o co chodzi ... czyli wyspa z aparatami powinna być podobna do tego co mamy teraz w 14 i 14 pro - w sumie na plus bo ładniej upchać trzy moduły z aparatami + dioda i czujniki niż upchać cztery moduły + dioda i czujniki 🙃 przy wcześniejszych przeciekach zastanawiałem się jak zdecydują się umieścić te 4 moduły + diodę / czujniki żeby nie zepsuć wizualnie tylnej ścianki fona ... żeby to jakoś spójnie wyglądało to dioda i czujniki powinny być chyba wrzucone centralnie między resztę obiektywow albo ta diodę kombinować jakos z boku ... no ale w tej konfiguracji nie będzie już tego problemu ... czekamy na kolejne info bo premiera już za 3 miesiące (połowa października)
-
najlepiej przez debloat ... można kupę rzeczy wywalić - nie wiem co to pobrania ... ściągnij sobie programik universal android debloater w opcjach programisty włącz debugowanie USB i jedziesz ... 🙃
-
jak uda się wejść w tryb fastboot to można spróbować wrzucić soft miflashem ... to wyczyści pamięć do zera - w zasadzie stan telefonu będzie jak fabryczny ... też wywali to customowe twrp ... a jak nie to trzeba już chyba tylko próbować w trybie serwisowym ... w razie czego proszę kontaktować się z serwisem micenter albo napisać tutaj do @Acid
-
Xiaomi 15 i 15 Pro bez tajemnic. Znamy też chińskie ceny
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
realna cena do zakupu to bedzie pewnie jakies 4 tysiaki ... plus odblokowanie jakies kolejne 4 stowki ... zakladajac ze w ogole sie da no ale to zobaczymy ... na razie trza spokojnie zaczekac na rozwoj sytuacji ... -
Xiaomi 14 - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.42.0.UNCCNXM - Android 14
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
nie da się ... bo rozwali to modem dla posiadaczy telefonów z chińskiej dystrybucji ... stąd uwaga w tym zakresie w dziale pobierania romow ... -
najprostsze rozwiązanie to nie wychodzenie z gry 🙃 a tak w ogóle to może być też problem sterownika grafiki ... może update systemu rozwiąże problem ...
-
Xiaomi 15 i 15 Pro bez tajemnic. Znamy też chińskie ceny
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
czyli z bateria zrobili jak chcialem okolo 5500 + 80 watow indukcja - dla mnie luks ... ciekawe jest to ze nie jest wspomniany peryskop o ktorym duzo juz bylo w przeciekach ... mamy tu podane tylko standardowy zestaw - czyli wide + ultrawide + telephoto ... -
Nowa blokada chińskich wersji telefonów Xiaomi
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
a tak przy okazji 15tek ... moje przewidywania troszku się sprawdzają ... mam nadzieję że to nie fake ... pisałem ostatnio w aktualnościach że chciałbym baterie tak koło 5500 + 80 watów indukcję no i czyżby jednak będzie? -
dobrze że poszło ... 🙃 u mnie całkiem bezproblemowo choć i nie za szybko ... w sumie jakieś 2 godziny ... tak przy okazji jest nowa aktualizacja Googla ... czerwcowa ...
-
Nowa blokada chińskich wersji telefonów Xiaomi
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
no może być i tak ... oby w ogóle była jeszcze taka możliwość ... 🙃 niedługo się dowiemy ... kto wie może już za jakiś czas będziemy skazani tylko na globale ... -
Nowa blokada chińskich wersji telefonów Xiaomi
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
no ... już kilka razy pisałem że pewnie dalej będą z tym kombinować ... trochę mnie martwi żeby z 15tkami nic tam nowego nie wprowadzili ... w każdym razie dla nas kolejna potencjalna bieda na głowie 🙃 -
taki temat do sprawdzenia - bo zauważyłem że jest problem z mobilnym netem ... mam ustawione dwa punkty dostępowe - jeden do neta drugi MMS - domyślnie jako aktywny jest ustawiony MMS - do tej pory z netem mobilnym nie było problemu przy tych ustawieniach - teraz trzeba ustawić aktywny punkt internet żeby to działało ...
-
w 14 pro też jest regulowana ... w normalnym trybie jest albo auto albo cztery nastawy do wyboru ... a s trybie pro już trochę więcej nastaw do zabawy ...
-
a to masz link u mnie w poście ... to plik APK wrzucony na serwer ...
-
w najnowszej becie jest taka wersja jak w załączeniu ... mogę ją przesłać tylko nie wiem czy da się zainstalować ... https://we.tl/t-wIaKDvH1RO
-
Dioda podczas korzystania z mikrofonu
Master odpowiedział(a) na Kierzol994 temat w Xiaomi 13 / 13 Pro / 13 Lite / 13 Ultra
nie możesz ... -
Xiaomi 12 brak aktualizacji android/miui
Master odpowiedział(a) na Damiam Dusik pytanie w Problemy techniczne
na temat zabawy tego typu można poczytać np. tutaj ... https://xdaforums.com/t/install-xiaomi-eu-in-id-roms-instead-of-global-without-unlocking-bootloader.4356497/ -
u mnie idzie ... może nie za szybko - po półtorej godzinie mam jakieś 4.5 giga ... ale na razie nie zerwało ... 🙃 zainstalowane - shennong ok - poprawki wskoczyły lipcowe ... póki co wygląda że wszystko w porządku ...
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
tak w nawiązaniu do posta załoganta jaxkub - wiesz z tym debloat - ja przypadkowo o tym kiedyś przeczytałem tu na forum - i pomyślałem - czemu nie ... to było jeszcze na mi 11 - stąd miałem porównanie jak działa telefon przed i po tej procedurze - nawet wrzucałem tu na forum zrzuty z SOT bo miałem zrobione i przed i po tej procedurze - efekty były na tyle dobre że teraz na nowym telefonie zrobiłem ta procedurę od razu po instalacji systemu - stąd nie mam jak zrobić bezpośredniego porównania stanu przed i po ... myślę że efekt debloat będzie najbardziej widoczny na telefonach starszych generacji i o mniejszej pojemności baterii - żadnych negatywnych objawów nie mam - no i zamierzam dalej kultywować ten proceder 🙃 z tymi romami to wiadomo - na pewno ekipa Xiaomi eu nie siedzi nad kilkudziesięcioma telefonami i nie robi nic innego tylko testuje to na każdy możliwy sposób ... część błędów poprawia samo Xiaomi a część - w miarę możliwości - ogarnia ich ekipa ... reuploady są robione tak w zależności od działań Xiaomi jak i od uznania ekipy Xiaomi eu - w każdym razie reagują i jedni i drudzy co myślę jest na naszą korzyść ... no i trzeba pamiętać też o tym że tych wersji romow wychodzi dużo więcej niż te co my dostajemy co tydzień jako bety
