Jump to content

arczi79

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arczi79's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. No właśnie teraz jest taki plan aby na Rosberry + Domoticz spiąć to co mam od Xiaomi oraz te termostaty (chyba wejdę w Danfosa 014G0013) a z aplikacji Mi Home pozostanie mi tylko obsługa kamerek i odkurzacza... jakoś to przeżyję. Dzięki za wskazówki!
  2. Tak... czyli włącz na full albo wyłącz kompletnie Czyli tak jak myślałem - nie ma opcji ustawienia z aplikacji termostatu aby grzejnik grzał tylko troszeczkę Zastanawiałem się też nad jakimś termostatem na Zegbee i spięcia razem z urządzeniami od Xiaomi na raspberry pi... tylko chyba nie wszystkie moje urządzenia od Xiaomi obsłużę z poziomu raspberry pi (4 x kamerki Da Fang 1080p, 4 x gniazdko elektryczne, 3 x czujnik temperatury, Mi robot Vacuum a w przyszłości jeszcze: czujniki otwarcia okien, klimatyzacja i oczyszczacz powietrza oraz może Mi Bedside Lamp). Tak więc pozostaje odseparowanie funkcji ogrzewania od pozostałej "automatyki" mieszkania opartej o urządzenia Xiaomi Lipa straszna.
  3. Witam. Od razu z grubej rury, bez owijania w bawełnę: ktoś coś wie o możliwości zastosowania głowicy termostatycznej w systemie Mi Home? Wśród urządzeń możliwych do dodania w aplikacji nie ma czegoś takiego... może są chociaż jakieś "domowe" rozwiązania tego problemu? Pozdrawiam arczi79
×
×
  • Create New...