Jump to content

adamrezo

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiomi mi 9t Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adamrezo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam jak w temacie , opcja widget widoczna lecz nie działa. Proszę o podpowiedź co z tym zrobić. Bo nawet zegara na ekran główny nie mogę dodać.
 2. adamrezo

  zmiana rom

  Witam czy jest możliwe zmienić rom , wgrać z mi 9t pro. dokładnie to xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V12.0.5.0.QFKCNXM_19965f3364_v12-10 lub zmienić aplikację sms bo ta orginalna jest fatalna.
 3. witam w aktualizacji mam tą wersje do pobrania MIUI V12.0.3.0 QFKCNXM ale niestety cały czas wywala zajęte serwery , na forum miui nie widzę tej wersji. gdzie znaleźć to co chce pobrać telefon , czy może inną wersje.
 4. ustawiam według konfiguracji premium mobile . i do momentu wpisania " typ operatora sieci komórkowej jest ok . jak tylko wprowadzę tą wartość czyli "SPN" zapisz i wszystko znika cały punk dostępowy.
 5. Witam Mam problem z konfiguracją mms operator Premium mobile , próbowałem wielu sposobów i nic.
 6. udało się połączyć . bo mam ten sam problem na androidzie
 7. jak z poradnika zaciągałem plik twrp (sam obraz) zmieniłem nazwę na twrp.img i przeniosłem do katalogu gdzie zainstalowany C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot telefon w trybie fastboot , podłączony do pc C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash recovery twrp.img error: cannot load 'twrp.img': No such file or directory i tyle...
 8. z aliexpress z czerwca. czy z tego to robić https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ czy jest jakiś nowszy rom. pobrać tą wersje https://miuipolska.pl/download-stable/
 9. ja zmieniam na Wielką brytanie i nic. trzeba restart czy co.
 10. Witam Czy może już ktoś dostał aktualizację do MIUI 11 ma być w okresie 4/12 listopada
 11. folia hydrożelowa ok czytnik działa i pokrywa cały front i na krawędziach dobrze przylega bo jest elastyczna jak silikon. no i tu wady dotyk - lekki opór ( nie ślizga się tak fajnie ) no i brudzenie się masakra , co gorsze nawet czyszczenie jest ciężkie bo nic się nie ślizga. ogólnie nie polecam.
 12. znalazłem jeszcze coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/33052604176.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.40eb2e0eoa8ou5
×
×
 • Create New...