Breyger

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Breyger

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/07/1992

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krotoszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najnowszy MIUI 11 global. Nie napisze wersji bo nie mogę przeglądarki zminimalizować.
 2. Przestał mi działać nagle Home. Potem przestał działać Power, myślałem że to problem techniczny, ale po przytrzymaniu Power telefon uruchomił się ponownie i Power już działa. Stąd podejrzewam że to problem softwarowy. Jakiś pomysł? Może gdzieś jest wyłączony? W panelu przycisków na pasku powiadomień już próbowałem. Nic to nie daje.
 3. Tak mam ustawionego na przytrzymanie klawisza HOME. Gdzie jest ta opcja "dalej"?
 4. Jak wyłączyć tylko na ekranie blokady asystenta Google? Często mi się włącza w kieszeni i zaczyna mi "gadać" Mam niestety Globala na Mi 6. Nie mam kiedy I jak wgrać Miui Polska.
 5. Na ekranie blokady, po rozwinięciu status bara nie mam żadnych powiadomień. Muszę odblokować telefon i dopiero mogę sprawić powiadomienia. W ustawieniach mama tą opcję włączoną, ale dalej nie widzę powiadomień. Co jeszcze mam sprawdzić? Z góry dzięki. Xiaomi MI 6, MIUI 10 global.
 6. Zainstalowałem polski i angielski. Dam znać czy pomogło. Dzięki.
 7. Nic. Kieszenie czyste. Dbam o niego do ostatniego dnia miesiąca czyli wypłaty żeby kupić szkło hartowane. Te ryski są naprawdę mikro ale jednak są. A jest to możliwe gdyż pracuje przy wiertarkach do szyb gdzie używam wierteł diamentowych. Ale dziwne bo wtedy nie używam telefony. ;(
 8. Mam od poniedziałku kolejne Xiaomi czyli tym razem MI 6 69gb. Jest swietny pod każdym względem. Problem jest tylko jeden i to dość straszny. Mianowicie, od poniedziałku już mam kilkanaście mikro rysek na ekranie, a telefon nie widział w kieszeni ani kluczy, ani monet czy czego kolwiek innego. Większość czasu leży w bezpiecznym miejscu żeby nic mu się nie stało. Ręce zawsze czyaciutkie. Na prawdę jest tak źle? Myślałem że przetrwam jakoś bez szkła hartowanego ale widocznie się nie da i będę musiał jakieś konkretne znaleźć.
 9. Wyskakuje mi co chwile takie powiadomienie jak na screenie. Jak to usunąć? Znalazłem co nieco na oficjalnym forum miui ale nie wiem I tak jak to wyłączyć. Mam najnowszego global bo nie mam na razie komputera i nie mam jak wgrać miuipolska. Z góry dziękuję i przepraszam jak zły dział wybrałem.
 10. Breyger

  MIUI 7.6.8

  Czy ktoś ma plik com.miui.home działający pod tą aktualizacją zmieniająca siatkę siatkę ikon 5x6
 11. Czy ma ktoś gotowy plik com.miui.home który działa na 7.6.10 czyli najnowszym systemie? Ostatnio aktualizowałem w marcu. Dziś zaktualizowałem do najnowszej i nie mogę patrzeć na telefon przez te ikony. Chodzi o to żeby były 5x6 a nie 4x5 Walczę z tym od rana a problem jest taki że jestem w szpitalu i mam tylko telefon. Nie mam dostępu do komputera. Czy ktoś jest w stanie mi jakoś kolwiek pomoc? Będę bardzo wdzięczny.
 12. Breyger

  MIUI 7.1.5

  Nie. Nawet messengera przez chwile nie miałem a i tak nie mogłem na szczęście nie jest to jakiś mocno uciążliwe
 13. Breyger

  MIUI 7.1.5

  Jest jeszcze jeden dziwny bug ale to jakiś "globalny" bo kolega na Kate z Globalem też go ma. Przy dawaniu uprawnień aplikacjom, tego systemowego, gdzie do wyboru jest odmów lub zezwól, często nie można kliknąć zezwól. Trzeba dawać w ustawieniach uprawnienia wtedy. Taki dziwny bug
 14. Breyger

  MIUI 7.1.5

  Chyba właśnie tylko 8XX jak tak teraz patrzę po necie. więc nie wiem po co tu ta opcja hah xD