Jump to content

Breyger

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Breyger

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 11/07/1992

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krotoszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie mam su bo nie mam roota. czyli lipa. Pozostaje chyba tylko EU.
 2. Zainstalowałem ten Hidden Setings ale nie wiem co tam mam zrobić. ;( Zależy mi na Power ampie bo mam od chyba 8 lat kupiony i jestem przyzwyczajony, to raz a dwa że jak dla mnie jest najlepszy. Zainstalowałem na próbę inne odtwarzacze ale one też nie otwierają plików z menadżera.
 3. Odinstalowałem Poweramp i zainstalowałem ponownie i bez skutku. Chyba że chodzi o inna aplikacje. Chodzi żeby Odinstalować Muzyka systemowe? Jak tego dokonać z poziomu telefonu? Nie mam aktualnie komputera żeby przez adb wywalić.
 4. Mam ustawione. Zapomniałem dołączyć screen. Ponowne uruchomienie po zmianie ustawień nic nie zmienia. Jakby ktoś pytał.
 5. Mam taki problem. Wchodzę w Menedżer Plików ten systemowy. Klikam np w plik Lotnicza (ten na dole ze screena) obojetnie jaki. Zawsze uruchamia mi się systemowa aplikacja Muzyka chociaż wszędzie mam ustawiony Poweramp. Próbowałem już czyścić dane, ustawienia itp. Nic z tego. Dalej odtwarza domyślnie w systemowym a nie w Poweramp. Co mogę jeszcze zdziałać? Z góry dziękuję za wskazówki. Redmi Note 9 Pro, Miui global 12.0.1
 6. Najnowszy MIUI 11 global. Nie napisze wersji bo nie mogę przeglądarki zminimalizować.
 7. Przestał mi działać nagle Home. Potem przestał działać Power, myślałem że to problem techniczny, ale po przytrzymaniu Power telefon uruchomił się ponownie i Power już działa. Stąd podejrzewam że to problem softwarowy. Jakiś pomysł? Może gdzieś jest wyłączony? W panelu przycisków na pasku powiadomień już próbowałem. Nic to nie daje.
 8. Tak mam ustawionego na przytrzymanie klawisza HOME. Gdzie jest ta opcja "dalej"?
 9. Jak wyłączyć tylko na ekranie blokady asystenta Google? Często mi się włącza w kieszeni i zaczyna mi "gadać" Mam niestety Globala na Mi 6. Nie mam kiedy I jak wgrać Miui Polska.
 10. Na ekranie blokady, po rozwinięciu status bara nie mam żadnych powiadomień. Muszę odblokować telefon i dopiero mogę sprawić powiadomienia. W ustawieniach mama tą opcję włączoną, ale dalej nie widzę powiadomień. Co jeszcze mam sprawdzić? Z góry dzięki. Xiaomi MI 6, MIUI 10 global.
 11. Zainstalowałem polski i angielski. Dam znać czy pomogło. Dzięki.
 12. Nic. Kieszenie czyste. Dbam o niego do ostatniego dnia miesiąca czyli wypłaty żeby kupić szkło hartowane. Te ryski są naprawdę mikro ale jednak są. A jest to możliwe gdyż pracuje przy wiertarkach do szyb gdzie używam wierteł diamentowych. Ale dziwne bo wtedy nie używam telefony. ;(
 13. Mam od poniedziałku kolejne Xiaomi czyli tym razem MI 6 69gb. Jest swietny pod każdym względem. Problem jest tylko jeden i to dość straszny. Mianowicie, od poniedziałku już mam kilkanaście mikro rysek na ekranie, a telefon nie widział w kieszeni ani kluczy, ani monet czy czego kolwiek innego. Większość czasu leży w bezpiecznym miejscu żeby nic mu się nie stało. Ręce zawsze czyaciutkie. Na prawdę jest tak źle? Myślałem że przetrwam jakoś bez szkła hartowanego ale widocznie się nie da i będę musiał jakieś konkretne znaleźć.
 14. Wyskakuje mi co chwile takie powiadomienie jak na screenie. Jak to usunąć? Znalazłem co nieco na oficjalnym forum miui ale nie wiem I tak jak to wyłączyć. Mam najnowszego global bo nie mam na razie komputera i nie mam jak wgrać miuipolska. Z góry dziękuję i przepraszam jak zły dział wybrałem.
×
×
 • Create New...