ramzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About ramzio13

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało mi się. Zrób tak: 1. Usuń sparowanie 2. Podłącz opaskę do ładowania 3. Sparuj 4. Zaktualizuj soft
 2. Witam, Mam dokładnie ten sam problem. Czy udało Ci się go rozwiązać?
 3. Mój z oficjalnej polskiej dystrybucji mniej więcej 2-4%.
 4. Wyłącz tryb smartcover w ustawieniach. W tym momencie telefon Ci się wyłącza raz na jakiś czas.
 5. Kupowałem w Euro (oficjalna dystrybucja) - były tylko przylepce. Kupowałem w morele (nieoficjalna dystrybucja) - był w folii.
 6. U mojej żony po: 1. Wyłączeniu smartcover 2. Wyłączeniu podświetlenia odcisku palca 3. Nie włączaniu płatności mobilnych 4. Wyczyszczeniu autostartu Przez ponad 2 tygodnie nie pojawił się żaden z dwóch problemów (drenaż baterii, wyłączenie). Wg mnie najprawdopodobniej wszystkiemu jest winna opcja Smartcover, która i tak nie działa nawet z etui smartcover.
 7. Wymienili mi na gwarancji Neoglass na Flexible Glass Max. Ponoć wkradła się wada. Ewidentnie było widać, że szkło jest zakrzywione nie w tą stronę.
 8. Drenaż baterii nie jest spowodowany appką tylko jakimś błędem w systemie... Przez całą noc potrafi na czuwaniu zjeść całą baterię! A następnej nocy 2%. Potem się okazuje, że:
 9. Tylko drenowanie nie występuje cały czas, a załącza się co 2-3 dni. Głównie na sofcie 11.0.2.
 10. Mi wystarczy jedno, zwłaszcza że Neo kupiłem za 40 w promo w X-kom.
 11. Takie średnie opinie mają te folie. Flexible glass od 3mk bardzo dobrze leżało na Mi9t. U mnie Neoglass wygląda tak:
 12. Zgłaszałeś może tam reklamację? Ja przejadę się może do Złotych tarasów do punktu i zażądam wymiany na Flexible Glass.
 13. Też właśnie wczoraj kupiłem i zaaplikowałem. Trochę u mnie odstaje, ale nie aż tak jak u Ciebie. Mogli trochę lepiej nad tym popracować. Najgorsze jest to, że 40 zł praktycznie w błoto. Flexible glass było o niebo lepsze, praktycznie nie było widać. Ciekawe czy to można gdzieś reklamować??