ramzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ramzio13

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drenaż baterii nie jest spowodowany appką tylko jakimś błędem w systemie... Przez całą noc potrafi na czuwaniu zjeść całą baterię! A następnej nocy 2%. Potem się okazuje, że:
 2. Tylko drenowanie nie występuje cały czas, a załącza się co 2-3 dni. Głównie na sofcie 11.0.2.
 3. Mi wystarczy jedno, zwłaszcza że Neo kupiłem za 40 w promo w X-kom.
 4. Takie średnie opinie mają te folie. Flexible glass od 3mk bardzo dobrze leżało na Mi9t. U mnie Neoglass wygląda tak:
 5. Zgłaszałeś może tam reklamację? Ja przejadę się może do Złotych tarasów do punktu i zażądam wymiany na Flexible Glass.
 6. Też właśnie wczoraj kupiłem i zaaplikowałem. Trochę u mnie odstaje, ale nie aż tak jak u Ciebie. Mogli trochę lepiej nad tym popracować. Najgorsze jest to, że 40 zł praktycznie w błoto. Flexible glass było o niebo lepsze, praktycznie nie było widać. Ciekawe czy to można gdzieś reklamować??
 7. To jest tryb umożliwiający etui z klapką odblokowywanie (przejście do ekranu blokady w przypadku PINu/odcisku palca itp) i blokowanie telefonu.
 8. Wyłącz jeszcze podświetlenie odcisku palca na ekranie blokady i tryb smartcover.
 9. Drenaż to osobna sprawa. Dopiero pojawił się na drugim telefonie po aktualizacji do MIUI 11. Telefon potrafił się wyłączać średnio na 2 dni.
 10. Tak zrobiłem. Ale to działo się także na MIUI 10. Jeden telefon był an 10, drugi na 11.
 11. 2 telefony z różnych źródeł (morele.net, Euro RTV AGD) - oba wersja 128GB, jeden czerwony, drugi niebieski. Na obu ten sam problem, a mianowicie samoistne wyłączanie się telefonu. Telefon leży nieużywany, biorę go do ręki a on zero reakcji. Nie reaguje na power, odcisk palca. Dopiero dłuższe przytrzymanie Power włącza telefon. Czym to może byś spowodowane? Soft bez żadnych ingerencji, bez odblokowanego bootloadera, przywracanie do fabrycznych nic nie daje.
 12. Czy ktoś tak miał, że jak telefon żre baterię i robi się restart to telefon się wyłącza i trzeba go włączać przytrzymując power około 10 sekund?
 13. 2 telefony z różnych źródeł (morele.net, Euro RTV AGD) - oba wersja 128GB, jeden czerwony, drugi niebieski. Na obu ten sam problem, a mianowicie samoistne wyłączanie się telefonu (średnio co drugi dzień). Dodatkowo na tym z Euro bateria 2 razy bardzo szybko schodziła (raz prawie cała przez noc, drugi raz z 43% wieczorem do 0 rano i to tak, że telefonu nie dało się włączyć). Na jednym był jeszcze MIUI 10, natomiast na drugim już MIUI 11. W morelach telefon zwrócony, jutro zwracam w Euro. Albo któraś appka tak działała na telefony (chociaż praktycznie ten sam zestaw był na Xiaomi Redmi Note 4 od paru lat), albo miałem wyjątkowego pecha i trafiłem 2 egzemplarze z trefnymi bateriami.