Jump to content

Deportivo88

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Deportivo88's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam, Może ktoś mi wyjaśnić dlaczego pojawia się taka sytuacja, że w sieci Play mam włączoną opcję wi-fi calling w opcjach telefonu również i preferowane wi-fi. Raz ikonka się pojawia, a raz znika i czasami można wykonywać połączenie przez wi-fi calling, a czasami nie ma takiej opcji. Od czego to może zależeć? Sieć wi-fi jest stabilna i posiada dobry zasięg cały czas.
 2. Witam, Wskaźnik PM 2,5 na wyświetlaczu oraz w aplikacji pokazuje mi wartości typu 30 PM 2,5 i przy tym jest informacja, że powietrze jest doskonałe, a przecież wg. norm to już jest powietrze nie za bardzo nadające się do przebywania w pomieszczeniu. Poza tym na węch czuję, że jest trochę smogu w pomieszczeniu. Czy jest jakiś sposób na zmianę wartości co dla oczyszczacza jest normą doskonałą dobrą itd.? bo w takim razie w trybie auto, gdy jest nawet to 30 to dalej sobie działa spokojnie i cicho, a powinien już zaczynać przecież czyszczenie.
 3. Ok nie uruchamiałem tego pliku tylko wchodziłem w folder platforms - tools windows. Dzięki za pomoc
 4. ok dzięki za pomoc, ale po rozpakowaniu i przejściu telefonu w tryb fastboot, uruchamiam na kompie Fastboot jako administrator i nic się nie dzieje. Czy będzie w ogóle opcja, że kiedyś aktualizacje starego typu czyli instalacja przez TWRP?
 5. Ok dzięki, a wiesz może co u mnie może być problemem? obiecuję, że jak coś pomoże to wsparcie na PayPal wrzucę za pomoc w tej sprawie 😁
 6. Mam problem z najnowszą aktualizacją do Redmi Note 10 Pro. Plik xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.2.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot i po wybraniu w Aktualizacjach tego pliku przerzuca mnie do TeamWin Recovery oczywiście tak jak zawsze wybieram plik w install próbuję uruchomić plik się wczytuje, a zaraz znowu restart Recovery i tak w kółko. Nie mam pojęcia czego to może być wina, próbowałem kilka razy i nic cały czas w kółko Recovery się resetuje, czy to może być wina uszkodzonego pliku z aktualizacją?
 7. Pytanie od laika kompletnego, wgrałem sobie MIUI by xiaomi.eu 12.5.3 i teraz pojawia mi się aktualizacja dostępna na 12.5.4 do śćiągnięcia 3,1 GB. Czy jeśli zrobię tą aktualizację to znowu będę musiał wszystko od nowa wgrywać? Czy to już będzie tak, jak normalnie się dzieje z aktualizacjami i wgrają się poprawki na ten system, który jest?
 8. Powiem Ci, że to może być z tym coś związanego, bo pamiętam, że RN5Pro też zmieniałem coś częstotliwość w routerze. Bo chyba bezpośrednio w telefonie nie mogę nic zmienić, aby działało na innej częstotliwości ? JEszcze przy okazji pytanie, czy jak zmienię soft na xiaomi.eu to aktualizacje wtedy będą mi się robiły automatycznie, czy będę wtedy musiał co nowe wydanie xiaomi.eu wrzucać nowy soft na telefon ?
 9. Mam pytanie jestem w trakcie czekania na odblokowanie bootloadera. Czy jeśli wgram wersję Xiaomi.eu to później będę miał automatyczne aktualizację, czy będę musiał wszystko aktualizować ręcznie i będzie mi się pamięć wymazywała co wgranie nowego softu ? Przepraszam, ale jestem świeżak w tym temacie
 10. Witam, Mam kolejny problem z Redmi Note 10 Pro, zauważyłem, że zasięg sieci wifi jest bardzo słaby. Router znajduje się w salonie, a po wyjściu do drugiego pokoju zasięg spada o kilka kresek. Nie wspomnę już o tym, że wychodząc z mieszkania na klatce, gdzie Redmi Note 5 Pro miał zasięg idealny w Redmi Note 10 Pro zasięg całkowicie znika i przełącza na dane komórkowe. Czy jest to normalna sprawa, że nowy model telefonu ma zasięg dużo gorszy od Redmi Note 5 Pro ? Czy zmiana systemu na xiaomi.eu może coś pomoże ? Na razie widzę sporo wad tego telefonu zachwalanego tak przez wszystkich.
 11. Witam, Mam kolejny problem z Redmi Note 10 Pro, zauważyłem, że zasięg sieci wifi jest bardzo słaby. Router znajduje się w salonie, a po wyjściu do drugiego pokoju zasięg spada o kilka kresek. Nie wspomnę już o tym, że wychodząc z mieszkania na klatce, gdzie Redmi Note 5 Pro miał zasięg idealny w Redmi Note 10 Pro zasięg całkowicie znika i przełącza na dane komórkowe. Czy jest to normalna sprawa, że nowy model telefonu ma zasięg dużo gorszy od Redmi Note 5 Pro ? Czy zmiana systemu na xiaomi.eu może coś pomoże ? Na razie widzę sporo wad tego telefonu zachwalanego tak przez wszystkich.
 12. to u mnie nie rozwija się to właśnie, mam to co Ty, ale bez Zawsze i Zaplanowany.
 13. W sensie, gdzie mam go włączyć ? przepraszam za idiotyczne pytania, ale oczywiście w ustawieniach "ekran zawsze włączony mam" zaznaczone "Wł" i wyświetl przez 10 sekund po dotknięciu bo tam inna opcja do wyboru jest tylko "wyłącz gdy włączone jest oszczędzanie baterii". i nic innego nie mogę wybrać.
×
×
 • Create New...