-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To temat założy ktoś, komu się będzie chciało... Jak ma Ci się "nie chcieć" pisać postów czytelnie i sensownie, to nie pisz ich w ogóle...
-
Przywróć APN do domyślnych i zrestartuj fon, jak dalej nie będzie łapać, dzwoń na BOK...
-
Temat z samym linkiem to nie aktualność, a reklama... Dopisz jakieś konkrety...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1.Zły dział 2. Nie podajesz którego modelu to am dotyczyć, piszesz w dziale Mix2, wpisany masz RN3... 3. Posty proszę pisać dokładnie, nie skrótowo...
-
Problemy tapety, internet, menu, zdjęcia
Nezumi odpowiedział(a) na fannadil temat w Problemy techniczne
Zaktualizuj fon... jest już dostępna wersja V9.5.6.0.OCAMIFA: http://en.miui.com/download-326.html W razie dalszych problemów zawsze możesz przejść na wersję dev/beta Asystenta wyłączasz w Ustawienia->Pulpit Co do automatycznych to też błąd w sofcie, aktu lub zmiana na dev/xiaomi,eu może rozwiązać sprawę. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Wybierz po prostu inną klawę w ustawieniach.... 2.Zależnie od motywu, widocznie motyw który pobrałeś nie posiada ikonki Opery, więc wyświetlana jest domyślna... 3. Yeeeeey, jaranie się cyferkami z AnTuTu...
-
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
-
Nic z tego nie rozumiem, można po Polsku? 1. SK nie jest klawiaturą z którą przychodzi czysty fon, jeżeli ty taki dostałeś, to pewnie masz przerobiony soft i ja bym z niego uciekał, to tak troszku od tematu... 2. Trzeba grzebać w ustawieniach apki SK i tyle... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
To nie ma żadnego znaczenia... przywracasz kopie ze starego na nowym... Nic się samo nie usunie...
-
Nijak... Odpalasz fon, logujesz się na konto Xiaomi, odpalasz synchronizację, tapasz na paczkę i reszta dzieje się sama, w ~30minut masz telefon jak wcześniejszy, większość ustawień też się synchronizuje...
-
Digitizer to dotyk, więc to, że działa, nie ma znaczenia... Wymienia się zawsze całość, raczej nikt się nie bawi już w klejenie...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Co tydzień, to jest wydawany soft, a nie łatki bezpieczeństwa... Łatki wydawane są różnie, ale zazwyczaj są aktualne.
-
https://gizchina.com.pl/2018/05/11/zdjecia-xiaomi-mi7-trafily-do-sieci/ A tutaj udowodnili, że te zdjęcia to fake . Aparat w 2 telefonie jest lekko ucięty, czyli zdjęcie było przerabiane, co więcej, jak to jest, że nikogo nie dziwi, że w 2018r, gdzie nawet Redmi 4A za 200-300zł robi lepsze fotki, ludzie wierzą w takie przecieki?
-
Mi5 podczas ładowania lepiej nie używać Chrome
Nezumi odpowiedział(a) na Profesorek temat w Problemy techniczne
Pierwsza? Stary jak świat soft.. MIUI8? Mamy już Miui9, a w czerwcu pierwsze softy dev miui10... -
POMOCY MÓJ NOTE 4 SIE ROZŁADOWAŁ I PODLANCZAM I SIE NIE LADUJE i sie NIE WLANCZA
Nezumi odpowiedział(a) na evil master temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W internetach panuje coś takiego jak "netykieta", co więcej, zasady pisowni języka polskiego pozostają bez zmian oraz warto zapoznać się z regulaminem, który się zaakceptowało przy rejestracji... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. MiFlash....
-
Komp startuje na 3 sekundy i się wyłącza
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
@mrosi F2 jest tak n aprawdę pierwszą wersją... https://www.gigabyte.com/Motherboard/B360M-DS3H-rev-10#support-dl-bios Nie dostaniesz płyty z softem F1... -
Komp startuje na 3 sekundy i się wyłącza
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
Wszystko OK, ale wiesz, że ten tester pokazuje błędy, które wywala BIOS, a BIOS tutaj nie startuje, co za tym idzie, ten tester może nie zatrybić i przestańcie się czepiać tego RAMu, przy braku lub uwalonym RAM BIOS/UEFI przechodzi dalej i ew. wyrzuca błąd na lampce DRAM lub przy lepszych płytach kod: C1 (błąd DRAM lub kontrolera). Najprościej uruchomic PC samym prockiem (jako, że ten ma integre to GPU nie potrzebne) i zobaczyć czy startuje, jeżeli startuje, to dokładać kolejne części, jeżeli nie, to są 2 opcje, CPU lub płyta i raczej obstawiałbym płytę. -
Komp startuje na 3 sekundy i się wyłącza
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
Bez lub z uwalonym ramem bedzie pipczec, jezeli nie startuje do uefi/bios, a pc sie restartuje, to szansa na ram jest niewielka... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty. Wzór dostosuj tylko pod kupno (aukcje etc niepotrzebne).
-
Komp startuje na 3 sekundy i się wyłącza
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
jeżeli PC nawet do UEFI/BIOS nie startuje, to coś jest uwalone z płytą lub CPU. Chłodzenie raczej nie ma nic do rzeczy, w ciągu 3-5sek CPU Ci nie doskoczy do 120-150*C . @dzidexx Gdyby coś było z ramem, to by raczej przechodził do BIOS/UEFI lub wywalał błąd/lampkę na płycie... ale nie zaszkodzi odpalić najpierw z samym cpu, potem z ramem i to co krok dopinać kolejną część aż się znajdzie winnego ;-; -
Komp startuje na 3 sekundy i się wyłącza
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
BIOS nie daje żadnych znaków? Pipczenia, błędów na ekranie, nic? Przychodzą mi 2 rzeczy do łba... zwarcie gdzieś na płycie lub coś z procem. Przy problemach z ram/dyskiem PC by wystartował, ale Bios krzyczałby o błędzie. Rozumiem, że do UEFI wejść nie ma jak? -
Najbardziej nie pasuje mi ten fingerprint... Wszędzie pisano o tym, że czytnik wtopiony w ekran jest potwierdzony, że na 100%, że oh i ah, a teraz niby po 1 fotce wszyscy wierzą w ten tył Mi7, mimo tego, że jest tam czytnik... To jak to? Będą 2 czytniki? Czy jednak te rozdmuchane na każdą stronę świata potwierdzenia i zapewnienia już nie są takie... potwierdzone i zapewnione?
-
Wygląd szybkiej odpowiedzi na pasku powiadomień
Nezumi odpowiedział(a) na kdomasik pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Pewnie, że fake. Co jak co, ale plecki we flagowcach xiaomi zawsze wyglądały ładnie, zgrabnie, a to tutaj to jest jakaś paletka, a nie telefon. Nie wypuściliby czegoś tak paskudnego jako jeden z głównych urządzeń serii Mi...
