Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Poczekać lub napisać do Xiaomi, bo prawdopodobnie tyle razy źle wpisywałeś hasła, że masz lock na jakiś czas... W każdym razie, te znaczki w translatorze wywalają coś o nielegalnej/nieprawidłowej wpisanej wartości (obstawiam błędne hasło/login). Na przyszłość... Nie pisz posta pod postem, od tego jest opcja "Edytuj".
  2. Nezumi

    Xiaomi MI8

    14.00 UTC+8... patrząc na to, że Polska jest w UTC+2... mamy 6h różnicy... 14-6=8.... Więc 8.00...
  3. Nezumi

    zmiana oprogramowania

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Czytać forum, FAQ, albo no nie wiem... wejść na stronę producenta?
  4. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Zawsze na FB jest live puszczany, do tego IBuyGou za każdym razem puszcza restream u siebie na FB.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie.
  7. Nie, nic robić nie musisz. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Spróbuj jeszcze przeczyścić dane przeglądarki jakąś apką typu CCleaner.
  9. Jeżeli odsyłając fon na gwarancję usuniesz root... to tak... Jedynie odblokowanie BL nie narusza warunków gwarancyjnych, root już narusza...
  10. Nezumi

    Problemy z telefonem

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Nezumi

    Problemy z telefonem

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  12. Nie zawsze powiadomienie o GPS jest powiadomieniem aplikacji, co za tym idzie, niekiedy wyłączenie tak powiadomienia zadziała tylko na nie, stąd sugestia...
  13. W sumie, któryś z was próbował przytrzymać to powiadomienie i sprawdzić, czy można jednak odznaczyć?
  14. Też występuje... Notyfikacje systemowe, nic z tym nie zrobicie. Nie wiem ile wam tego wyskakuje, że to taki problem... U mnie może raz na miesiąc coś takiego dostanę...
  15. Rozumiem, że liczysz na wróżki? Szklaną kulę? Karty tarota? Fusy? Bo z tego co podałeś, to żadna inna forma "pomocy" nie ma racji bytu .
  16. Dostajesz możliwość wyboru, bo każdy z tych dostawców inaczej aktualizuje bazy, jedni częściej, inni rzadziej, a każda z tych baz może inaczej reagować na np nachalne reklamy, aplikacje lub błędnie interpretować zapis w kodzie apki. Jeżeli wiesz, że apka jest safe, a antywir by krzyczał, że nie, zawsze mozesz zmienić bazę i pozbyć się problemu... Na razie korzystaj z tej, która jest wybrana domyślnie, a o ew. zmianach myśl w razie problemów.
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Według Gizchina, czytnik w ekranie jest potwierdzony, także jest światełko nadziei w tym ciemnym tunelu fake'ów .
  19. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Essential Phone'a... a w sumie przed EP był jeszcze 1 model z "wycięciem", jeżeli mamy być dokładni . @rock'n'rolla zapomnij o tych zdjęciach, to jest fake.
  20. 2lata używania wentyli od SPC, 0 problemów, 3lata używania wentyli od bQ, 0 problemów, rok używania wentyli od noctua i 3 z 4 poszły do kosza, z powodu zwieszania się, grzechotania, piszczenia. Wentyle noctua używałem na tej samej mobo i zasilaczu, na których używam teraz bQ, ale co ja tam wiem...
  21. To nadal jest film na YT, bez znaczenia ile i tak, te coolery są o kant tyłka rozbić na wykręcanym sprzęcie lub procku o wyższych temperaturach, jak pisałem, opieram się na własnych doświadczeniach, a nie filmach z YT... Teraz pisał o AMD, ale niedawno pisał o tym, że ma FX'a, jako, że nie podał dokładnego modelu obstawiam, że nie wymieniał CPU, dalej, Zen nie wyłączy się przy 65*C (chyba, że jest uszkodzony), FX tak.
  22. Błagam... Przeczytałeś o czym pisałem? O FX'ach... Nie Zen... Zen'y to całkiem inna architektura, proces inna prądożerność, inne temperatury... Kwestia "pomijam" oznacza, że nie mam ochoty, ani zamiaru na ten temat dyskutować, dlaczego? Bo ich jakość przetestowałem nie raz, sam, a wygląd jest kwestią gustu i w życiu nie wsadziłbym ich wiatraków do PCta z szybą/plexa. Filmiki na YT to żaden wyznacznik. Mogę Ci wstawić filmik o antyszczepach, płaskiej ziemi, reptilianach, potworze spaghetti, uwierzysz w to? Bo ja nie. Wierzę jedynie w te informacje, które sam potwierdziłem w jakikolwiek logiczny sposób, więc chyba mam prawo wyrazić własną opinię i własne doświadczenia? Czy może mam ślepo podążać jednak za filmikami z jutubuf?
  23. Intel nie grzeje się tak, jak AMD w FX'ach, nie bez powodu nazywano je "piecykami". Niestety, coś za coś. Wykręcałem i5 4690k (aktualnie 4.8GHz na 1.29V, dobra sztuka mi się trafiła) i jak wiadomo, przy OC temperatury szaleją, aktualnie mam beQuiet DarkRock 3, IDLE 25-30*C, 100% 60-65*C, mam zapas ~3mm do szyby w obudowie (Phanteks Eclipse P300) i zmieściłbym kostkę ramu, ale na styk pod wentylatorem. Szczerze? Nie polecam chłodzenia powietrzem na radiatorach poziomych jak podana przez @mrosi'ego noctua (już pomijam samą jakość ich wiatraczków i ich wygląd...), są one mocno ograniczone w oddawaniu temperatur, nie można ich zmodyfikować (np. dodając 2 wentylator). AIO nie jest złe, ale trzeba pamiętać, że to wymaga po prostu zainteresowania, sprawdzania, uzupełniania, nie jest to rozwiązanie idealne, a wentyle u NZXT, które będą na chłodnicy, nie należą do najlepszych, więc polecam i tak zainwestować w jakieś inne.
  24. Tylko wybrane modele: https://www.t-mobile.pl/pl/volte-i-vowifi/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...