-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. en.miui.com/download sprawdź na stronie producenta, jeżeli taki soft jest, to dobra ;-;
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Chłodzi ktoś PCta Krakenem x42/x52/x62/m22?
Nezumi odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Komputery i laptopy
Wymiary bloku: 80 x 80 x 52.9, z mojego research'u wynika, że wszystko zależy od Mobo i samych kości ram... Na jednych zakryje, na innych będzie na styk. Tylko trzeba pamiętać, że AIO to jest takie rozwiązanie... połowiczne... Po ok. roku/2 trzeba uzupełnić płyn, a do tego co jakiś czas warto sprawdzać, czy wszystko jest szczelne. -
Serio? Zastanów się człowieku nad sobą, tak na poważnie, przez ostatni tydzień nikt nie został tyle razy raportowany za łamanie regulaminu(tylko wczoraj z 5 raportów 3 były na Ciebie, 60%, niezły wynik), co ty, więc błagam, nie brnij w to dalej. Przepraszam, przeprowadzałeś ankietę na 100% populacji? Poproszę o badanie statystyczne, bo bez niego, to są tzw. "dane z d*py", czyli nic nie warte cyferki. Równie dobrze mogę powiedzieć, że 100% osób które zapytałem jest zadowolona z Play'a i co teraz? Mamy rozbieżność danych... i nadal żadna sieć nie udostępnia VoLTE dla wszystkich telefonów, nadal większość jest tylko na Apple i wybranych Samsungach/LG/Sony z softem operatora. Słyszałeś kiedyś o "hasłach reklamowych" i "PR"? Nie? Szkoda. Koniec o Play'u jako sieci, a tym bardziej skończ wycieczki personalne, bo życzenie komuś bana na tym forum nie jest tolerowane... Kolejne posty o tym, jaka to jakaś sieć jest zła i każdy post nie w temacie VoLTE będzie czyszczony i tyle. EOT.
-
Pierdzielisz głupoty... Play zapewnia o pokryciu populacyjnym, nie terenowym, jak każdy operator, co więcej, masz zasięg 4 sieci, wiec jeżeli nie łapie Play, to złapie Orange, Plus lub T-mobile... VoLTE w Polsce raczkuje, albo nie działa, albo ledwo działa, albo wymagany jest dodatkowa aktu od operatora i producenta (jak np. teraz w przypadku sraple, gdzie aby używać VoLTE musisz zaktualizować soft), więc zanim VoLTE będzie ogólnie dostępne dla każdego to jeszcze kilka lat minie... Co więcej, Play to nie Caritas i nie można zarzucać ŻADNEJ firmie, że dba o swoje fundusze i wprowadza tylko te usługi na których zarobi, cokolwiek, ale zarobi... Chciałbyś pracować za frajer? Bo ja nie i EOT, bo to zejdzie na całkiem inne tory, niż VoLTE...
-
W chwili obecnej, nie. Play na razie udostępnia VoLTE tylko dla sraple...
-
Szkoda, że na razie, tylko sraple ;<
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie wiem po co się administracja miuipolska męczyła i pisała FAQ, czy też tworzyła aplikację Samouczek MIUI, jeżeli NIKT tego nie używa... 1. Soft Global nie posiada obrotu w apce SMS 2.Pewnie, że jest wybór, ale Twój tok rozumowania jest tak błędny, że aż szkoda to komentować. Zmiana z 4G na 3G nie zmieni Ci ilości pobieranego pakietu, bo jak? Jeżeli oglądasz coś na YT to zawsze pobierze to samo nie ważne, czy oglądasz w 3G, czy w LTE...
-
Nie widać nigdzie, aby był to Xiaomi, a pamiętajmy, że takie ekrany z czytnikiem ma już Vivo. Może być kolejny fake.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
- 4 odpowiedzi
-
- device is locked
- zablokowane urządzenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nie liczyłbym na B20 w Mi7. Nah, nie pokładałbym nawet kropelki nadziei w informacjach, które się w tym temacie pojawiły dotyczące ilości modeli, czy też ich wyglądu... Co info, to wygląda inaczej, co link, to inny pomysł i inne #confirmed informacje. Zazwyczaj jedyny przeciek, jaki jest w jakimś większym % pewny u Xiaomi, to ten, gdy "przypadkiem" jakiś sklep za szybko zamieści urządzenie na liście produktów...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Po co Ci 1900 w Polsce? ;-;
-
Soft walnięty obstawiam zainstaluj ponownie aktu (z pliku zip) lub odblokuj BL i przeprowadź czystą instalację MiFlashem ew. przejdź na Xiaomi.eu...
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Jeżeli chcesz wywalić ssd z SATA i wymienić na M.2 to tak, jakiś sens to ma. Grzanie to... może nie bujda, ale mocno przekoloryzowana informacja. Powinno normalnie odczytywać jako dysk i z szyfrowaniem nie powinno być problemów. -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Wode mineralna mam odstawic? Wtedy zostanje mi tylko alkohol ;< dobra, eot, bo nam uzyszkodniki zaczna wytykac, ze zachowujemy sie jak ludzie, a nie bezduszne maszyny do warnowania ;< Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka Ps. Taptalk jest beznadziejny... -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Dzis, wszystko mozliwe to nie moj najlepszy dzien . Czyli sprostowujac, system na m.2 nie, ale tylko w tym 1 konkretnym przypadku Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Nie napisalem, ze calkowicie nie. Tylko w tym przypadku, gdzie mamy juz dysk ssd pod sata. Majac hdd i sata na m.2 wiadomo, ze postawimy na m.2, majac tylko na m.2 tak samo, ale jezeli mamy juz ssd na sata, a dokupujemy pod m.2 pozniej, to po prostu szkoda czasu, bo roznica w dzialaniu samego systemu niezauwazalna. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Bo majac juz ssd na sata to po prostu nie ma sensu, a o takim przypadku rozmawiamy. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Nr.2 całkowicie odpada jeżeli używasz już SSD. Po prostu nic nie zyskasz. Nr.1 nie odczujesz jako tako różnicy w pracy systemu, na SSD pod SATA i pod M2 system będzie wstawać w podobnych czasach, różnice mogą być.. sekundy? Natomiast dyski pod M.2 są diabelnie szybkie, świetne pod pliki, które często przemieszczasz lub gdy potrzebujesz dysku na który w sekundach przerzucisz np. film w 4K do przerobienia. Reasumując, to już jest bardziej "dopieszczanie" niż "potrzeba". Systemu bym na M.2 nie pchał. -
Przypadkiem usunąłem Codzienna tapeta blokady...
Nezumi odpowiedział(a) na Woofter temat w Szukam aplikacji
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Musiałbyś się zapytać producenta routera, dlaczego napisał soft tak, a nie inaczej... Zobaczyć, czy na routerze wszystko OK... Musisz tam pogrzebać, nie znam softu w tym routerze, więc jedyne co mogę polecić, to przywrócenie routera do fabrycznych, a to się będzie wiązać z ponowną konfiguracją wszystkiego.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Jeżeli FB/google działa, to masz coś w routerze narobione np. poblokowane porty...
