szzx

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szzx

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moje Mocolo właśnie pękło, więc zamierzam sobie kupić na allegro klika sztuk najtańszych szkieł na cały ekran. Jest sporo ofert zwykłych szkieł za 5zł szt, ale właśnie natrafiłem na szkło 3D : http://allegro.pl/szklo-3d-pelne-na-caly-ekran-xiaomi-redmi-note-4x-i7185333725.html Czy ktoś używał takiego szkła? Czy 3D eliminuje problemy niedoklejania na krawędziach?
 2. Kupiłem parę dni temu szkło Mocolo i udało mi się go przykleić idealnie. Wg mnie szkło na krawędziach kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywizna tego co jest pod szkłem. Jednak po kilku dniach zrobiła mi się szczerba na krawędzi, ok 1mm (na górnej, 1.5 cm od aparatu w prawo). Nosiłem telefon w torbie i pewnie klucz mi to zarysował. Niestety szklane tafle każdego rodzaju są zupełnie nieodporne na ostrych krawędziach. Gdyby szkło było mniejsze, pewnie by się nie wyszczerbiło, ale za to mógłby się w tamtym miejscu wyszczerbić telefon. Zrobiłem też błąd, bo kupiłem etui Nillkin bez ochrony górnej i dolnej krawędzi, oraz z bokami niewystającymi ponad szkło.
 3. Cześć, Czy jest możliwość zapisania ukrytych kodów np. **#*#4636#*#* tak, aby nie trzeba było za każdym razem ich wprowadzać z klawiatury? Próbowałem dodać do kontaktów, ale stamtąd nie działają.
 4. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydawało mi się że telefon, nawet bez internetu, może być podłączony do 2G lub 3G ? A zależy mi na podłączeniu SIM2 tylko do 2G , jednak dla SIM2 nie można tego ustawić, więc chciałbym chociaż monitorować z czym się łączy.
 5. Ja mam Redmi Note 4, bez X. Wyświetlają mi się teraz wskaźniki mocy sygnału dla SIM 1 i SIM 2 oraz wskaźnik naładowania baterii .:| .:| bbbbb Pytanie wynika z tego, że widziałem te symbole na screenach np http://en.miui.com/thread-735742-1-1.html I u mnie czasami je widać dla SIM1, ale tylko gdy mam włączoną transmisję danych. A przed większość czasu mam ją wyłączoną.
 6. Czy jest gdzieś w ustawieniach opcja włączająca wyświetlanie typu sieci np. 2G , 3G itp ? Mój telefon ma MIUI 9590, wersja Snapdragon