Soren

Użytkownicy
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Soren

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 06/03/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Whyred

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uruchom telefon w trybie recovery z pliku, umieść plik IMG z recovery np. na sd i z poziomu recovery wybierz install img i docelowo na partycje recovery. Tak robiłem przy rn5.
 2. Orientuje się ktoś za co odpowiada górne oczko aparatu? W aplikacji aparatu, w różnych trybach zasłaniałem po kolei obiektywy i nie trafiłem na żadną funkcje która korzystała by z górnego oczka. Szeroki kąt to dolne oczko (nad skanerem linii papilarnych), standardowy obiektyw + cyfrowe dwukrotne przybliżenie to środkowy a górny??
 3. Język w telefonie Polski, nie używałem innych aplikacji poza mi fit i mi band tools. Gdzieś czytałem, że problem może być spowodowany tym że w mi fit loguje się za pomocą konta Xiaomi...
 4. Cześć Mam problem z mi bandem 4. Problem w tym że przez większość czasu mam opaskę w języku angielskim. Czasem jej się coś odwidzi i przestawi się na chwilę na polski. Wersja firmware opaski to: 1.0.5.66, wersja aplikacji mi fit to: 4.0.7. Próbowałem już rozłączania i ponownego parowania opaski, wylogowywania się z mi fit (jestem zalogowany za pomocą konta xiaomi), restartu opaski z poziomu samej opaski. Miał ktoś podobny problem?
 5. Będę lada dzień wrzucać je na nowo to wtedy dokładnie sprawdzę wersje. Update: Okazało się że problemem była wersja recovery. Próbowałem twrp 3.3.1.1 i orangefox 9.0.1 i problem był jak wcześniej - informacja że telefon jest zaszyfrowany (mimo że nie był) i niemożność zamontowania systemu plików. Wrzuciłem recovery orangefox w wersji dla miui (bo zasadniczo na pokładzie było ciągle miui) i problem zniknął.
 6. Z tego co pamiętam to były najnowsze dostępne wersje dla whyred.
 7. Odblokowalem bl, uruchomiłem twrp po czym je wgrałem na partycje recovery i wszystko fajnie tylko po podpięciu kablem do dwóch PC i próbie zamontowania pamięci wewnętrznej nic się nie dzieje. To samo się dzieje na twrp i orangefox. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 8. Soren

  GCAM

  Hej Którą wersję gcam'a byście polecili? Próbowałem kilku i zawsze fc przy starcie aplikacji aparatu.
 9. Skąd pomysł że to koszt szkiełka w zegarkach podbija cenę? Imho bzdura.
 10. Zmień region z Polski na inny. Mam ustawiony na Indie (korzystam z face unlock) i 5GHz działa normalnie.
 11. Działa komuś tryb nocny w aparacie na globalu? Powinien wykonywać kilka zdjęć i je łączyć w jedno (w rn7 pojawia się stosowny progres bar i zdjęcie się wyraźnie dłużej robi) a u mnie foto robi się tak samo szybko jak bez trybu nocnego i wygląda identycznie. Lecę na najnowszym globalu dev, zastanawiam się czy na stable / xiaomi.eu jest podobnie?
 12. Mam pytanie co do trybu nocnego w paracie: jak robicie fotkę z tym trybem to na wyświetlaczu pojawia się jakiś "progres bar" dający znać że aparat wykonuje kilka zdjęć? Dłużej się robią takie fotki? Na moim rn5 nie widać absolutnie żadnej różnicy z tym trybem i bez, fotka wykonuje się z identyczną szybkością i ciekaw jestem czy na rn7 to działa czy też jest jakieś skopane (planuję wymianę).
 13. Mam w systemie (windows 10 pro x64) zainstalowane minimal_adb_fastbot_1_4_3 i po wejściu na tel w tryb fastboot (debugowanie odpalone) i wpisaniu komendy fastboot devices urządzenie jest widoczne. Problem w tym że mflash w wersji 2018.5.28 (portable) po uruchomieniu i kliknięciu refresh zaczyna na moment widzieć urządzenie, po czym windows odtwarza charakterystyczny dźwięk odpinanego sprzętu (telefon znika z menedźera sprzętu) a na wyświetlaczu pojawia się napis w stylu naciśnij dowolny przycisk by zrestartować urządzenie. Pierwszy raz się spotykam z taki problemem. Ma ktoś jakieś pomysły? Ps. to samo się dzieje przy próbie zbootowania recovery przez fastboota (fastboot boot twrp.img). Ps2. Może to być wina tego że mam wgrane nie twrp a orange fox? Update: Problem leży po stronie systemu na laptopie bo na komputerze narzeczonej nie ma problemu z gubieniem urządzenia.
 14. Redmi note 7 ma (moim zdaniem) duży minus: plastikową ramkę.
 15. Cześć mam problem z miflashem i redmi note 5 pro. Wszelkie sterowniki "adb" wgrane (telefon w trybie fastboot jest widziany w systemie), jak odpalam miflash (wersja 2018.5.28.0 portable - nie znalazłem wersji instalacyjnej) i klikam refresh, w celu znalezienia urządzenia, to komputer wydaje dźwięk jakby odpięto mu urządzenie, w miflash pojawia się whyred ale za to znika z menadżera urządzeń a na wyświetlaczu (dalej w trybie fastboot) pojawia się mały napis że dowolny przycisk spowoduje restart urządzenia. Kolejny refresh w miflash i już urządzenia nie widzi.