Jump to content

jakar

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jakar

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę o przeniesienie do kosza, problem rozwiązany, był to problem ze złym podłączeniem taśmy głównej do złącza usb.
 2. Witam, wymieniłem ostatnio ekran w xiaomi mi 6, po wymianie pojawiły się problemy. Po wymianie ekranu myślałem że wszystko jest ok, ale niestety telefon się nie ładował, pomyślałem, że musiałem jakoś uszkodzić złącze ładowania, więc jako że nie jest ono zbyt drogie to wymieniłem, a dzisiaj po wymianie złącza pojawił się kolejny problem - telefon się nie włącza - na początku migała tylko biała dioda kiedy podłączyłem telefon do ładowarki, a po jakimś czasie przestała, teraz świeci tylko po odłączeniu od ładowarki / wciśnięciu przycisku power na odłączonej ładowarce, może to nie był proble
 3. Witam, dzisiaj rano telefon nie chciał się uruchomić, otwierał się ekran blokady, nie reagował na wpisywanie kodu i po kilku sekundach ekran się wyłączał, postanowiłem podłączyć go do ładowarki, mimo, że wydawało mi się że ma wystarczająco baterii i chyba rzeczywiście miał, bo po kilku minutach ładowania telefon już zaczął normalnie działać a baterii jest 80%, ale są kolejne problemy - w lewym dolnym rogu ekranu widać ciemną plamkę, najbardziej na ciemnym tle, oprócz tego przestały mi działać gesty od dolnej części ekranu, może to przez przegrzanie telefonu? Bo wczoraj zostawiłem go w nagrzany
 4. Witam, w moim mi mixie 2 puścił klej łączący ekran z ramką, po jednej stronie mogę go normalnie podnieść paznokciem zamierzam to skleić i mam pytanie - jaki polecacie klej, może być zwykła kropelka, czy może lepiej poszukać czegoś lepszego? Wygląda to tak jak tutaj tylko po lewej stronie.
 5. U mnie tak samo, przód rysuje się dużo bardziej niż w redmi note 4x, z tyłu ani jednej ryski, a z przodu na brzegach pełno mimo, że mam go niecałe 2 miesiące :(
 6. Po wymianie baterii telefon się nie ładuje, czerwona dioda miga po podłączeniu do komputera/ładowarki. Ładowanie 10h nic nie daje, trzymanie przez minutę przycisku power ani innych kombinacji też nic nie daje, telefonu nie widać w menedżerze urządzeń, jakieś kombinowanie z odłączaniem baterii kiedy telefon jest podłączony do kompa i kombinacja power i vol+/- które znalazłem na necie też nic nie dają. Dioda przestaje migać po kilkudziesięciu minutach. Czasami po testowaniu różnych ładowarek/kabli dioda przestaje migać, ale wtedy wystarczy odczekać chwilę, podłączyć do kompa i z powrotem do łado
 7. W takim razie może to być coś innego niż bateria? Rozmawiałem ze sprzedawcą i mówił, że reklamacje na baterie się nie zdarzają za bardzo, więc musiał bym mieć super pecha, a nie chcę też zamawiać kolejnej nie mając pewności, że to bateria.
 8. Podłącz go pod PC i sprawdź czy go czasem nie wykrywa w trybie serwisowym. W menadżerze urządzeń sprawdź. Podłączyłem pod PC, nie wykrywa nic w menadżerze urządzeń ani nie mogę odpalić fastboot mode ani nic innego nie da się z nim zrobić, jedyne co się dzieje to ta dioda miga kilkadziesiąt minut gdy podłączę do ładowania.
 9. Hmm, a masz może jakiś inny pomysł co się jeszcze mogło stać, bo chcę być pewny, że to wina baterii zanim ją zwrócę.
 10. Witam, tydzień temu wymieniłem ekran w telefonie, ale uszkodziłem baterię więc dzisiaj również ona została wymieniona, ale telefon się nie włącza. Pomyślałem, że po prostu nowa bateria jest rozładowana, ale po godzinie ładowania dalej to samo, podczas ładowania cały czas miga czerwona dioda. Może być to problem z baterią czy to coś innego?
 11. Nowa bateria zamówiona, jeszcze dzisiaj muszę mieć telefon przy sobie, ale jak wrócę około 16-17 od razu wyciągam baterię ze środka i do utylizacji, jeszcze mam pytanie - co dokładnie ulatnia się z baterii?
 12. Podłączyłem baterię i działa normalnie, ale jutro zamawiam nową, bateria do tego modelu to 30-40zł, nawet jeśli ma być słabsza od oryginalnej to trudno. Niestety jutro bardzo potrzebuje telefonu, a tak jak już pisałem nie mam zastępczego na tą chwilę i będę z nim uważał i trzymał daleko od ciała jak będę mógł, mam nadzieję, że nic się nie stanie.
 13. Witam, wymieniając ekran w xiaomi redmi note 4x musiałem wyciągnąć baterię, ale niechcący ją drasnąłem, w pierwszej chwili myślałem, że w sumie to bardzo delikatnie i chyba nic się nie stało, ale po chwili poczułem specyficzny zapach od baterii i teraz boję się wkładać ją z powrotem. Niestety nie mam jak zrobić zdjęcia bo nie mam zastępczego telefonu, ale postaram się to ładnie opisać. draśnięcie jest minimalne na boku zewnętrznej części baterii i lekko widać srebrny środek baterii (dosłownie milimetr) Jest czego się bać, czy przesadzam i mogę normalnie użytkować baterię?
 14. Co sądzicie o wyświetlaczach po 70-110zł z allegro? Miał ktoś z nimi styczność? Osobiście nie wymagam zbyt dużo od ekranu, najważniejsza jest dla mnie wydajność, ale jeśli są na prawdę tragiczne to co polecacie lepszego? Tylko nie przesadzajcie z ceną, nie zamierzam wydawać 300zł na szybkę do telefonu który kupiłem za 600zł rok temu, więc powiedzmy, że górna granica to 160zł A tutaj zamieszczam numery aukcji które znalazłem na allegro: 7369373725 7147916906 7135435682 7355000346
×
×
 • Create New...