Radek Witan

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Radek Witan

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI MIX 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chodzi o tyle o same prędkości. Hobbystycznie zajmuje się monitorowaniem pasm i sieci, dlatego potrzebuję telefonu, który będzie agregował wszystkie i jak najwięcej pasm. Miałem wcześniej LG G7 Thinq który agreguje 4 pasma bez problemu. Jednak pokusiłem się na dużo niższą cenę Mi Mix 2S (ten sam procesor a więcej RAM). Jednak problem z agregacją jest nie do przejścia dla mnie Żal i niesmak pozostają...
 2. Odblokowałem bootloader i w końcu mogłem sprawdzić jak to jest z agregacją w MI MIX 2S. Niestety potwierdzam brak agregacji 1800 z 2600. Nie udało mi się też zagregować więcej niż 2 pasm. Niestety muszę się pozbyć Xiaomi, to już drugi niewypał po MI MIX 2 Coś zaskakującego jest w tej wiadomości? Dane o rozbudowie sieci Networks! są regularnie podowane na portalach telko.
 3. Mam Mi 5 jako drugi i brak agregacji Lte1800 z 2600 pomimo bycia pod nadajnikiem. Kolejny problem, który będę mógł potwierdzić po odblokowaniu bootloadera to brak agregacji więcej niż 2 pasm. Procesor pozwala na agregacje 4 pasm.
 4. Tak. Jaki to rom? Czyli niestety potwierdza się to o czym pisałem. Jestem bardzo rozczarowany bo liczyłem że Xiaomi zauważy i rozwiąże ten problem a to już kolejny ich model w którym nie działa to tak jak powinno.
 5. Działa w konfiguracji: 800+2600, 1800+2100, 800+1800 Ustawienia, zainstalowane aplikacje, przeglądarka i tam wyczyść domyślne
 6. Niestety nie można Działa LTE+ zarówno w mix 2 jak i mix 2s ale oba nie agregują 1800 + 2600 (mix 2s póki co na globalu sprawdzany tylko)
 7. Tak działa ale jest problem z agregacją LTE1800 z LTE2600. Tutaj opisałem problem:
 8. Na początku wspomnę tylko, że ten sam problem zauważyłem już w Mix 2, dlatego dość szybko go sprzedałem. Liczyłem na to że 2S będzie wolny od tej wady, ale niestety zapowiada się że jest to samo. W czym problem? Telefon nie agreguje LTE1800 z LTE2600 (nie pojawia się ikonka LTE+). Jest to najpopularniejsza obecnie konfiguracja nadajników w Orange/T-Mobile, więc jest to spory problem szczególnie że interesuje się monitorowaniem sieci i pasm. Jak złapiemy LTE800 czy nowo dodawane LTE2100 to potrafi agregować, ale w żadnej opcji nie połączy 1800 z 2600 . Mam oficjalny soft MIUI 9.5.19.0. Nie sprawdzałem jeszcze na MIUI Polska czy na MIUI 10 bo czekam na odblokowanie bootloadera. Czy ktoś posiadający ten telefon i inne oprogramowanie niż ja obecnie, może sprawdzić jak wygląda sytuacja z tymi pasmami (można sprawdzić apką Network Signal Guru z rootem). Dodam tylko, że w Mix 2 na różnych softach było to samo. Problem był już opisywany na forum miui.com http://en.miui.com/thread-1419511-1-1.html
 9. Proszę o weryfikację czy na Oreo działa (pokazuje) ikonkę LTE+ w sieci Orange. Na najnowszej wersji stable nie działa mi agregacja na karcie Orange.