-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
8.8.16 xiaomi.eu
-
Nie i nie.
-
HARD RESET a poźniej This device is locked
Nezumi odpowiedział(a) na NeVe89 temat w Problemy techniczne
Spróbuj metody poprzez EDL (tutorial na forum). -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Miałeś pecha i tyle, jakbyś nie zauważył jesteś jedyną osobą z takim problemem, a modele RN4 były najbardziej rozchwytywanymi modelami, wiec i użytkowników tych modeli jest najwięcej.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Brak internetu lub bardzo niska prędkość.
Nezumi odpowiedział(a) na bagieta temat w Problemy techniczne
Ilość kresek to nie jest wyznacznik szybkości internetu, a też w pociągu prędkości mogą być sporo zaniżone. Dodam także, że to, że jesteś "w dużym mieście" nie znaczy, że internet będzie latać po 150mb/s. Właśnie w dużych miastach wyniki mogą być najgorsze . Zawsze możesz wgrać sobie system na czysto, ale ja nic dziwnego na razie w tych 2 screenach nie widzę, musiałbyś podrzucić wyniki z innego telefonu w tym samym miejscu. PS: Twój wynik po H+/3G nie jest dziwny, czy niski, tym bardziej, że poruszasz się pociagiem. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Otwieramy rekrutację na moderatorów, chętnych proszę zgłaszać się w tym wątku, przypominam wymagania: Pomocy potrzebujemy w praktycznie każdym dziale związanym z nowymi modelami, szczególnie modele Redmi 5/6, jak i Mi5/6/8.
-
U mnie po kalibracji pokazuje ~200m wysokość. Jak jestem na piętrze mam ~206, schodząc na parter ~202, czyli różnica wysokości się zgadza, mieszkam ~30km od zatoki gdańskiej, na wzniesieniu, więc wszystko wydaje się być ok. (miejscowość sama w sobie jest według map w necie, nie wiem na ile można im ufać ~165m.n.p.m., doliczając budynek, wzniesienie etc wychodzi mniej więcej ok.)
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. zrób sobie podfolder nawet w folderze "Download" i znajdzie.... Zawsze znajduje...
-
Jaki numer aktu?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. zły dział 2. zła nazwa dla tematu 3. konrekty...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Serio? Nie możecie poczekać 1-2h aż któryś z administratorów wrzuci temat?
-
Z tego co wyczytałem i dowiedziałem się z en.miui, to nadal można odblokować BL i wgrać globala, problem właśnie w tym, że w takim wypadku Global nie zostaje uznany jako "bezpiueczny" i nie wrzucisz ponownie lock na BL, bo to się skończy bootloopem, a bez blokady BL na globalu nie będą działac niektóre płatności i funkcje GooglePlay (jak np certyfikacja).
-
A na forum są wróżki... Podaj screen z info o fonie, co dokładnie się dzieje podczas próby przejścia na przedni aparat...
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Screen z info o fonie podrzuć. Przydałoby się też jeszcze kilka zdjęć, bo na tym 1 słabo widać ten efekt zażółcenia (który swoją drogą może być spowodowany w tym zdjęciu naświetleniem/pogodą/miejscem etc. etc.).
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
No niestety, nie bez powodu jest ostrzeżenie przy odpalaniu opcji odblokowania twarzą .
-
Czasami tylko Mi8EE nie ma tego 3DFace, a zwykła Mi8 nie ma zwykłego unlocka po "zdjęciu"(już sam nie wiem, w necie 1000 różnych informacji)? U mnie raczej problemu z odblokowaniem twarzą nie ma, po zdjęciu nie łapie, nikt w rodzinie nie zdołał odblokować.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W ustawieniach apki....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wszystkie informacje znajdziesz na wikipedii po wpisaniu WiFi czy też Ethernet... O ile nie masz w routerze 10/100, a masz 10/100/1000 to kable będzie wydajniejszy...
-
U mnie też GPS działa OK. Co prawda na China działał tak z 3x lepiej przynajmniej na testerach. W tym samym miejscu miałem na testach z 20-25wyników i fixa w kilka sekund, a aktualnie mam między 1 a 6 i fixa łapie z pół minuty do minuty, natomiast nie ma to żadnego wpływu na odczytywanie GPS'a przez mapy, nadal prowadzą dobrze, GPS trzyma dokładne położenie.
-
Przycisk power czasami nie jest wcisniety? Wygląda to jak uszkodzenie właśnie tego miejsca...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
