Jump to content

Oxygenum2002

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Oxygenum2002 last won the day on September 6 2018

Oxygenum2002 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Oxygenum2002's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Cześć, Czy ktoś zna sposób w jaki mogę dostać się do wskazań akcelerometrow w opasce? Może być nawet z opoznieniem. Wiem że mogę je podejrzeć w oficjalnej apce - ale chciałbym je przetwarzać więc interesują mnie same dane. Z góry dzięki ;)
 2. Istotnie robiłem przed full wipe'a. Na pewno jest to nie bez znaczenia
 3. Ja mam 8.9.20 - czyli już na Androidzie 9 - i chwalę sobie bardziej - znikły problemy z GPS-em (wgl zniknęły wszystkie problemy). No i SoT dużo lepszy - wyciągam ponad 7h a użytkuje na dużej intensywności (Endomondo, Hearthstone, Reddit, Facebook, Aparat, Messenger. Internet - takie aplikacje dominująco)
 4. Przy dziennym świetle działa. Przerzuca ostrość na dłoń praktycznie natychmiast. Potem następuję lekkie doostrzenie, tak że nie ma się już jak do niczego przyczepić. W ciemnej łazience jest gorzej jeśli chodzi o ostrość końcową, ale sama zmiana punktu na który nastawia ostrość jest też bardzo szybka.
 5. Jak mi powiesz jak to sprawdzić, to dam znać Bo rozumiem, że chodzi o detekcję fazy? Sprawdzę wieczorem i dam znać jak moje odczucia
 6. Zassałem, zainstalowałem. I powiem tak w dzień różnicy zbytniej nie ma - zobaczę jeszcze w nocy. Natomiast - kilka rzeczy na pewno działa gorzej - panoramy, tryb portretowy. Brakuje wykorzystania dwóch obiektywów. Generalnie o ile w nocy nie będzie dużej różnicy to chyba nie warto zmieniać ze stockowego aparatu imho
 7. Hmm a sprawdzałeś jak wysokość pokazują ci programy do sprawdzania GPS zewnętrzne? Zobacz proszę na moje screeny - jeden z aplikacji kompas wysokość ponad 140 m. Z zewnętrznej aplikacji 124 - i tyle też powinno być w miejscu w którym jestem według map. Screeny dzieliło kilka sekund bo kompas nie obsługuje dzielonego ekranu. Wygląda to na błąd aplikacji kompas niestety takie dane zasysa Endomondo oraz MiFit
 8. Cześć, Kompas, a co za nim idzie aplikacje, które korzystają z tego typu danych jak MiFit podają mi (oczywiście po kalibracji!) wysokość za dużą o jakieś 30 metrów. Pozostałe parametry GPS-u są perfekcyjne. Zdaje sobie sprawę, że ustalenie wysokości obarczone jest największym błędem, ale... Oprócz włączonego MiFita wczoraj na przejażdżce rowerowej mam stale włączoną lokalizację Google. Google Fit automatycznie wykrył i zarejestrował jazdę i ku mojemu zdziwieniu profil wysokości jest tam bardzo zgodny z prawdą (a już na pewno nie różni się o 30 metrów). Stąd moje podejrzenia że to jakiś dziwny bug. Jakieś pomysły jak z tym zawalczyć? Z góry dzięki :)
 9. Mi note'a czekają jakieś zmiany w przyszłości - czy raczej nie? :)
 10. Też kupiłem zobaczymy kiedy Xiaomiforsale będzie miało go w europie :)
 11. Czy jest szansa na to, że ciągłe pomiary tętna ograniczone są tylko softwarem i np. na razie nie ma takiej możliwości bo bateria by szybko spadała? Czy jest opcja, że pojawi się opcja wyboru rodzaju pomiaru ciągły/chwilowy?
×
×
 • Create New...