Jump to content

Cacper

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cacper's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mój Mi Box 4K też ma taką wersję, dzięki za odpowiedz.
 2. Jaka jest w chwili obecnej oficjalna wersja oprogramowania i zabezpieczeń dla Mi Box 4K ?
 3. Jaka jest w chwili obecnej oficjalna wersja oprogramowania i zabezpieczeń dla Mi Box S oraz jego poprzednika Mi Box 4K ?
 4. Widzę, że nie dostanę konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. Widać, że tematyka samego urządzenia jak i systemu z dnia na dzień się wyczerpuje, szkoda.
 5. Czym się różni wersja oprogramowania Oreo 8.0 a 8.1 ? Czy mi box 3 4k dostanie aktualizację do wersji 8.1 ?
 6. Innych problemów z urządzeniem wcześniej ani teraz nie doświadczyłem, nie zauważyłem aby coś innego nie działało, jedynie te Google Play. Teraz mam najnowszą aktualizację Google Play, która działa już poprawnie.
 7. Rozwiązałem swój problem bez niczyjej pomocy - Zrobiłem twardy reset urządzenia , to znaczy uruchomiłem operację usunięcia wszystkiego do stanu fabrycznego urządzenia. Teraz działa jak należy.
 8. Znalazłem powód - najnowsza wersja Google Play chyba nie jest kompatybilna z mi box 4K 8.0 Odinstalowałem najnowszą wersję aplikacji z zakładki "Aplikacje", ale po kilku minutach użytkowania urządzenia znika z pola widzenia.
 9. W dniu dzisiejszym na moim mi boxie nie działa aplikacja Google Play. Po uruchomieniu ponownym - aplikacja ta znikła z mojego panelu aplikacji. Czy da się jakoś ją przywrócić? Czyżby nowa aktualizacja nastąpiła, że są problemy z samym Google Play. Inne apki działają.
 10. Aplikacja jest już widoczna w Google Play na mi boxie. Sama aplikacja podobna jest do Prime Video, jest bardzo wolna, przy każdym uruchomionym materiale pojawią się pixele.
 11. A coś legalnego to: WP Pilot, Player+, IPLA (pakiet ipla polonia) -> działają one na terytorium UE
 12. Korzystam z listy bestbuyiptv.com (serwis płatny) Z obrazem nie mam problemu. Na Mi Box mam włączone wifi po 5GHz od samego początku. Nie mam żadnego problemu z innymi aplikacjami typu Netflix, YouTube itp. chodzą u mnie celująco dobrze, bez żadnych zacięć.
 13. Nie próbowałem jeszcze tego Smart IPTV. Ale aplikacje IPTV Pro oraz Perfect Player sprawdziłem, zacinają się one przy oglądaniu telewizji. Przy IPTV Pro mam wrażenie że dany program po kliknięciu na niego jest cofany/zapętlony o kilka minut wstecz przy każdym uruchomieniu danego kanału. Uruchamia się w tym samym momencie co za poprzednim razem. Też tak macie/mieliście? Mam internet o prędkości 150mb/s z kablówki UPC.
 14. Witam, jaki byłby najlepszy, dobry program (aplikacja na android tv) do oglądania przez cały czas w domowym zaciszu telewizji IPTV / format m3u, jaki byście polecili ?
×
×
 • Create New...