-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
aktualizacja romu wywala się przy około 40%
Nezumi odpowiedział(a) na nibexo temat w Problemy techniczne
A próbowałeś zainstalować po prostu MIUIPolska, a nie multilang? -
Jeżeli MIUI to jednak polecam 2Gb RAM . Jeżeli pokażesz jej gdzie co ma, a na głównym ekranie zostawisz tylko to co potrzebne to bardzo szybko się na MIUI odnajdzie . Chociaż jeżeli nie zawali się 1Gb wersji masą aplikacji to też powinna ładnie śmigać ja sobie radziłem na 1Gb, a jednak apek troszku mam
-
Z tego co wiem to wersja biała 3Gb/64Gb WCDMA jest normalnie dostępna
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Po 2 wszystkie urządzenia raczej mają już "MIUI7" więc dlaczego ich nowy tel miałby go nie mieć? xD -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie wiem dlaczego sprzedawcy wpisują MIUI 6, nie jestem sprzedawcą, wiem co mówiło Xiaomi na temat Redmi Note 2 xD Redmi Note 2 ma mieć startowo grane MIUI 7... -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Redmi Note 2 ma już MIUI 7 -
Wejdź w Pulpit->Pobrane->Prawy górny róg (...) -> Ustawienia -> Bez Limitu
-
Jak 200zł? Wersja Mi4 2Gb/16Gb LTE kosztuje ~1080zł na XFS, natomiast wersja WCDMA 3Gb/16Gb 1220zł... Więc jak pisałem, jeżeli Twoja mama nie używa tony aplikacji, a surfuje po internecie to lepiej brać 2Gb i zaoszczędzić sobie ~150zł.
-
2G na luzie wystarczą... Mam 1.2Gb wolnego RAM, więc nawet jak jakiś ROM zwalą to ~800Mb-1Gb wolnego będzie na luzie Jeżeli twoja mama używa internetu sporo, a nie używa aplikacji wielu to moim skromnym zdaniem popartym doświadczeniem (mojej mamie także kupiłem Xiaomi ) to LTE się bardziej opłaca niż 3Gb RAM xD Co do ilości pamięci Flash... teoretycznie na same zdjęcia 16Gb powinno wystarczyć w zupełności... Moja mama działa na 16Gb i nawet w 50% tej pamięci nie zawaliła
-
Jak ustawisz wyszukiwanie tylko anten 2G to 3G Ci nie połączy chyba, że anteny 2G nie będzie. Transmisje danych także można wyłączyć. HD Voice... Kwestia operatora, nie telefonu, ale wątpię, aby na 2G to działało. Mam wersje 2Gb, problemów żadnych z nim nie mam, jeszcze mi się go zmulić nie udało
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Z VATem pozostaje się jedynie modlić, aby nie było w tych pieniądzach jeszcze nie jest tak źle z VAT bo jeżeli dowalą to ~120zł, jeszcze nie ma tragedii xD Cła na telefony, tablety, konsole nie ma -
Odpal, jeżeli będzie mieć ~50% (zazwyczaj mają) to możesz podłączyć sobie pod ładowarkę i w czasie ładowania walnąć aktualizację i zacząć przygodę!
-
Wszystko zależy od tego co Ci się bardziej podoba Ja z ochrony na ekran mogę polecić szkła hartowane ew. poczekać aż 3MK wyda serie "Flexible Glass" na Redmi 2, aktualnie mają projekt i z tego co rozmawiałem z 3MK to na początku września mają zacząć sprzedawać. Co do case'a... Brałbym chyba jakiegoś flip case z Ali.. skórzany np.
-
Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!
Nezumi odpowiedział(a) na Buriza temat w Sprzedawcy - zweryfikowane oferty
Trzeba zacząć od tego, ze seria "Mi" jest serią lepszą od "Redmi", lepszej jakości podzespoły etc. Nie ma co kierować się wynikami AnTuTu. Różnice na + dla Mi4i to na pewno wyświetlacz JDI, mocniejsza bateria, procesor graficzny (chociaż sam pewien nie jestem... ten Helio w Redmi budzi wiele pytań od pozytywnej strony ). Mają te same aparaty i przód i tył . Powstaje tylko 1 pytanie... Jak dobry będzie ten Helio X10 w tym Redmi Note 2... Na twoim miejscu poczekałbym z tydzień/2 na pierwsze recenzje użytkowników Redmi Note 2 i wtedy zdecydował -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Zazwyczaj są gorsze... ale MTK wszędzie krzyczy i zapewnia, że seria "Helio X" ma być "wyjątkowa" więc sam jestem ciekaw ile się poprawi A musi być na prawdę coś w tym, bo samo Sony chciało wrzucić X20 do flagowca -
Jest błąd. Sprzedawca zapewnia o "3G: WCDMA 850/900/1900/2100Mhz" już pominę kwestie "Mhz", ale sprzedaje sprzęt niezgodny z opisem ponieważ telefon 900hz nie posiada, co skutkuje możliwością zwrotu towaru i odzyskania pieniędzy.
-
Tak 2G tak, ale nie mamy roku 2000, tylko 2015r i dostęp do 3G jest raczej pożądany na 2G wiele nie zrobisz jeżeli chodzi o internet, a jakość rozmowy też jest gorsza niż na 3G Po 2 telefon będzie Ci się co chwila przełączać między 2G/3G/4G co może utrudnić rozmowy i korzystanie z internetu
-
Tak... Problem z zasięgiem będzie dalej występował nie ważne co ustawisz, a sprzedawca opisując ten telefon jako posiadający 900hz wprowadza w błąd co jest wystarczającym powodem, aby dostać zwrot. Najlepiej jeszcze wydrukuj sobie tą stronę z Allegro i idź z nią oraz z telefonem do sklepu i przedstaw im opis pudła oraz opis ze strony, żeby Cię nie spławili wyżej wypisałem Ci jakie B obsługuje ten telefon z odpowiadającymi im pasmami i jak widać brak tam B8 900hz @hell dokładnie Nie ma to jak sprzedawca który sprowadza sprzęt, a nie wie jaki xD i jeszcze "bezpośrednio od Lenovo"
-
Ten telefon nadajników 900Hz nie złapie nie ważne co ustawisz. Po prostu nie obsługuje tego pasma, a sprzedawca to cwaniak... Sprzedaje sprzęt, a nawet nie wie jaka jest jego nazwa i kto jest producentem i jeszcze nazywa się "Oficjalnym Dystrybutorem" ;-;
-
Na Mi5 na razie nie ma co czekać, z tego co "ptaszki ćwierkają" Mi5 w tym roku się nie pojawi, a zamiast niego będzie Mi4c, ciut mocniejszy procek od zwykłej Mi4 i na tym się raczej różnice kończą . Jeżeli potrzebujesz wydajnego procesora pod gry to może warto poczekać na Mi4c, ale jeżeli snap 801 wystarczy Ci do wszystkiego to brałbym Mi4
-
To cofnij się do tych wypowiedzi i przeczytaj je jeszcze raz ;-; wszędzie zaznaczałem że problemu nie ma "U MNIE" na Pomorzu, gdzie mamy dość sporo nadajników 4G, a i 3G z 2100/1900 jest masa, to że ktoś mieszka w okolicach gdzie tych nadajników nie ma nie jest w żadnym stopniu moją winą ;-; przecież kupując tel bez 900Hz trzeba się zorientować jakie nadajniki są w pobliżu... Wszędzie podawałem także btsearch do wyszukiwania... Nadal twierdze, że brak 900Hz w mojej okolicy nie jest problemem a to, że plus ma słabe anteny i internet to już inna bajka Tutaj chodzi o to, że sprzedawca zaznaczył działanie telefonu w 900Hz, a takowego pasma nie ma
-
Dokładnie, aukcja jest źle opisana i ten ktoś sprzedaje 1S, a opisuje jako 4G Co do aukcji z której kupiłeś to jest na niej błąd... Sprzedawca wpisał 900Hz w WCDMA, a ten telefon tego pasma nie posiada "Smartphone LENOVO XIAOMI REMI 2 w eleganckim pudełku" hehe dobre Skąd Lenovo wytrzasnęło telefony Xiaomi na sprzedaż to Ci dopiero nowinka
-
Redmi Note 4G (LTE) posiada 1Gb więcej RAM od Redmi Note/Redmi Note 1S i jest na snapdragonie 400. Natomiast Redmi Note 2 (który wyszedł teraz niedawno) posiada lepszy ekran (401ppi), więcej pamięci wbudowanej (16Gb) i jest na procku MTK Helio X10
-
4 sklepy: IBuyGo, Xon24/Buriza, A4U, Xiaomiforsale.com Buriza oraz A4U są tutaj na forum i można do nich bez problemu napisać IBG oraz Buriza sprzedają z chin, XFS oraz A4U sprzedają z UE więc masz już wliczone ew. opłaty VAT Jeżeli zależy Ci na RedMi2 2Gb z 900Hz to musisz pisać do Burizy czy coś Ci skołuje. Jeżeli chodzi o inne telefony od Xiaomi to polecam Wszystkie flagowe telefony pokroju Mi4, Mi3, Mi Note. Jeżeli chodzi o telefony ze średniej półki to RedMi Note LTE, albo poczekać na RedMi Note 2 który zapowiada się obiecująco
-
Android jak każdy system (a ten szczególnie) potrafi się zasyfić i zwolnić, MIUI ma opcję "czyszczenia śmieci" co przedłuża płynne działanie systemu oraz zwalnia nam też zawsze troszkę miejsca na telefonie . Co do szkiełka na przód polecam 3MK/Mocolo (niestety o szkle Nilkina dobrze wyrazić się nie mogę) oraz na tył obowiązkowo drewniane plecki .
